Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Medycyna pracy w Medyku

medycyna rzeszów medyk badania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 SPContext

SPContext

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 26 marzec 2016 - 01:53:14

Jakie badania przechodzą pracownicy biurowi na medycynie pracy w Medyku? Czy pacjent dostaje te wyniki? Podobno nawet nie ma do nich wglądu, tylko dowiaduje się, że jest lub nie jest zdolny do pracy. To ja p...e taki interes, aby 2 razy wykonywać te same badania, jeśli chcę dowiedzieć się więcej o moim zdrowiu. Jak jest w rzeczywistości?

#2 Fish

Fish

Swojak

• PipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 26 marzec 2016 - 21:45:45

Jakie badania przechodzą pracownicy biurowi na medycynie pracy w Medyku? Czy pacjent dostaje te wyniki? Podobno nawet nie ma do nich wglądu, tylko dowiaduje się, że jest lub nie jest zdolny do pracy. To ja p...e taki interes, aby 2 razy wykonywać te same badania, jeśli chcę dowiedzieć się więcej o moim zdrowiu. Jak jest w rzeczywistości?

Wykonuję badania okresowe w Medyku na Podkarpackiej i zawsze wygląda to to, że rano oddajesz honorowo krew i mocz, potem okulista i lekarz medycyny pracy, który podbija kartkę, że zdolny czy niezdolny. Wyniki są na drugi dzień do odbioru - jeśli masz ochotę je zabrać to idziesz do rejestracji i bez problemu je dostaniesz.

Pozdrawiam

#3 SPContext

SPContext

Swojak

• PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 04 październik 2016 - 14:27:00

Muszę ponownie wykonać badania, bo zmianie ulega stanowisko. Gdzie wykonam je najszybciej? W Chorzowie tylko wypełniłem ankietę, pani doktor zbadała mi wzrok, zmierzyła ciśnienie, dotykała na kozetce i do domu, co zajęło 15 minut. Gdzie indziej spędziłbym pół dnia albo cały dzień. Tym razem muszę wykonać badania w Rzeszowie.

#4 SPContext

SPContext

Swojak

• PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 19 wrzesień 2019 - 21:36:22

Podnoszę. Muszę wykonać badania okresowe z medycyny pracy w jednej z placówek: Medyk (Rejtana), Promedica (Plac Wolności) lub Sabamed (Siemiradzkiego). Czy wszędzie jest ta sama procedura, czyli krew, mocz, okulista? Czy w którejś placówce nie trzeba przechodzić tej całej procedury?

Jeśli trzeba przejść całą procedurę, to czy można za dopłatą zrobić dodatkowe badania oprócz samej morfologii?

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: medycyna, rzeszów, medyk, badania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych