Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~eef~

~eef~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2016 - 09:40:42

To wszystko przez Idea Cars Taxi....Teraz szukają klientów po mieście...Najlepsi kierowcy...Szukają dnia wczorajszego,wjadą do oczka wodnego,zakleją taśmą zniszczony reflektor,pojadą dalej niż chce tego klient .....Myśleli że będzie szał a tu....Trzeba pokutować i ze słupa zbierać klientów.....

#2 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2016 - 09:50:33

Ja nie poleciałem w sobotę do warszawy o 5:55. dowiedziałem się o północy, że nie lecę. na własny koszt musiałem dojechać do krakowa żeby znaleźć się w warszawie. nie mają w jasionce sprzętu do przyjmowania i wylotu samolotów we mgle ???

to już trwa kilka dni ten problem, niech lot jakoś się do tego ustosunkuje, ludzie płacą ciężkie pieniądze za bilety i dostają nocne tel w nocy, ze nic z tego

#3 ~resoviencis~

~resoviencis~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2016 - 09:55:13

Wciąż się chwalą jakie mają przychody, ile to rocznie odprawiają pasażerów oraz jakie to pobijają rekordy!!!! A tu po cichu przemilczeli ostatni raport rentowności Polskich lotnisk, gdzie PL Jasionka finansowo jest w czarnej D.PIE i trzeba do niego dopłacać!!!! Zamiast tych bezpodstawnych przechwałek już dawno powinni zainstalować najnowocześniejszy system 3 generacji podejścia w trudnych warunkach!!!!!!!

#4 liczroor

liczroor

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 10:46:31

Jeszcze takiej mgły nie widziałem.

#5 STYRO

STYRO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 11:45:05

Bezpieczeństwo pasażerów i bezpieczeństwo operacji ponad wszystko. Mgła to jest coś zupełnie niezależnego od lotniska i każdy mający chociaż trochę oleju w głowie to zrozumie. Na lotnisku  mamy ILS Cat I, taki jak w Krakowie.  Od maja będzie CAT II. Dyskutujmy na argumenty.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2016 - 12:10:12

Od maja będzie CAT II. Dyskutujmy na argumenty.

Będzie już działający "produkcyjnie"  czy dopiero testowany ?

#7 ~generał jarecki~

~generał jarecki~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2016 - 14:32:59

Będzie już działający "produkcyjnie"  czy dopiero testowany ?

Będą tworzyć sztuczną mgłę i testować, by mógł działać produkcyjnie.

#8 STYRO

STYRO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 15:20:18

W/w inwestycje w połączeniu z inwestycją PAŻP polegającą na budowie radionawigacyjnego systemu podejścia ILS CAT II pozwoli na realizowanie operacji lotniczych w CAT II warunków meteo. Realizacja powyższych inwestycji pozwoli też na przesunięcie progu do lądowania na kierunku zasadniczym 27 na początek drogi startowej, w wyniku czego będzie dostępna pełna długość drogi do lądowania na obu kierunkach, tj. 3200 m. Przesunięcie progu do lądowania zaplanowano na koniec kwietnia 2016. Uruchomienie operacji lądowania w CAT II uzależnione jest od operacyjnego uruchomienia systemu ILS.

http://lotnictwo.net..._pl_2015_a.html

Nie mogę znależć linka z informacją kiedy operacyjnie zostanie uruchomiony ILS CAT II ale na 99% maj. 

#9 STYRO

STYRO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 15:45:06

Mam - wg NOTAM do 28 kwietnia będzie w fazie testów. Szczególy tutaj:  http://lotnictwo.net...tml#post1141775

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2016 - 16:07:52

Mam - wg NOTAM do 28 kwietnia będzie w fazie testów.

Dzięki za informację

#11 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2016 - 16:41:54

Bezpieczeństwo pasażerów i bezpieczeństwo operacji ponad wszystko. Mgła to jest coś zupełnie niezależnego od lotniska i każdy mający chociaż trochę oleju w głowie to zrozumie. Na lotnisku  mamy ILS Cat I, taki jak w Krakowie.  Od maja będzie CAT II. Dyskutujmy na argumenty.

Weź to wytłumacz Macierewiczowi i jego komisji a przede wszystkim Kaczyńskiemu co to jest mgła i co to jest naprowadzanie we mgle . Wezmą Cię do tej komisji dostaniesz ponad 20 baniek i będziesz kimś.

#12 ~Sympaty Lotniska~

~Sympaty Lotniska~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2016 - 06:35:00

Ja nie poleciałem w sobotę do warszawy o 5:55. dowiedziałem się o północy, że nie lecę. na własny koszt musiałem dojechać do krakowa żeby znaleźć się w warszawie. nie mają w jasionce sprzętu do przyjmowania i wylotu samolotów we mgle ???

to już trwa kilka dni ten problem, niech lot jakoś się do tego ustosunkuje, ludzie płacą ciężkie pieniądze za bilety i dostają nocne tel w nocy, ze nic z tego

Panie Adamie w sobotę w jasionce nie było problemu z pogodą problem tkwi w tym że polskie linie lotnicze lot najprawdopodobniej nie miały samolotu który leciał by na tej trasie . Po za tym jaki by nie był sprzet na lotnisku i najnowsze technologie to jak samolot nie jest wyposażony w nowoczesny sprzęt nawigacyjny to i tak nie wyląduje przy małej widoczności

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych