Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~leon~

~leon~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2008 - 21:48:48

Chciałbym się dowiedzieć,cz istnieje możliwość otrzymania samochodu zastępczego na okres naprawy,gdy pojazd uszkodzony służył jako środek transportu do pracy.Przecież poszkodowany w kolizji jest i tak podwójnie stratny.Nie ma czym dojeżdżać do pracy,nie wszędzie można na daną
godzine dojechć autobusem.ja np.byłem zmuszony pożyczyć pojazd od szwagra.Pomimo ,że byłem poszkodowany.Sprawca otrzymał mandat 100 zł i był zadowolony.Jechł maluchem,który naprawi za następne 200 zł.ja poniosłem straty w kwocie ok.5.000 zł.Pieniądze za naprawe zostały mi zwrócone,lecz co z tego jak przez okres ponad 1.5 miesiąca nie miałem czym jeździć.

#2 ~KP~

~KP~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2008 - 09:05:11

Nie rzeczoznawca likwiduje szkodę tylko likwidator. To jest taka różnica jak między profesorem lekarzem, znachorem. Rzeczoznawca musi być obiektywny bo do tego zobowiązuje złożona przysięga. Likwidator to tak samo jak akwizytor bazuje na niewidzy poszkodowanego i zlikwidować wg wytycznych ubezpieczyciela.

#3 ~marcin79~

~marcin79~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 14:23:48

Najgorsze to są pieniądze, które ubezpieczyciel później wypłaca za stłuczkę. Rzeczoznawca z towarzystwa ubezpieczeniowego wycenił mi szkodę na niecałe 1 200 zł. Poszedłem do mechanika, który jak zobaczył tę kwotę to powiedział, że nawet zderzaka mi za te pieniądze nie wymieni. Na szczęście podał mi nr do babeczki, która zajmuje się dopłatą do zaniżonego odszkodowania i ona powiedziała, że może mi zaoferować dodatkowe 1 600 zł. Teraz za każdym razem korzystam z jej usług i wszystkim dookoła polecam. Także jakby co podaje namiar, może komuś się przyda: tel. 575 353 560

#4 ~Online Ekspert Polisa Plus~

~Online Ekspert Polisa Plus~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 12:26:59

Dzień dobry,
w ramach programu Polisa Plus pomagamy osobom, które otrzymały zaniżone odszkodowanie (lub jego odmowę) zarówno z polisy OC jak i AC. W przypadku dopłat do odszkodowań OC do dopięcia formalności wymagamy jedynie kosztorysu szkody oraz decyzji o przyznaniu odszkodowania od ubezpieczyciela. W przypadku dopłaty do odszkodowania AC potrzebny będzie również skan lub kopia polisy AC. Po podpisaniu umowy dopłatę do odszkodowania wysyłamy w ciągu 7 dni.
Zachęcam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Z poważaniem,
Online Ekspert Polisa Plus    

#5 ~kanter~

~kanter~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 10:44:48

Również zostawię namiar na ludzi którzy zajmują się uzyskiwaniem dopłat do zaniżonego odszkodowania z ubezpieczenia OC - Economist tel. 882 000 883 . Miałem podobną sytuację do Marcina gdzie ubezpieczyciel wycenił szkody zdecydowanie za nisko, to może było 50% faktycznej wartości napraw i dzięki pomocy fachowców o których wyżej wspomniałem udało mi się odzyskać całość tej sumy. Jeśli macie tego typu problem to dzwońcie, pytajcie się czy Wy również możecie starać się dopłatę. To nic nie kosztuje a jednak daje dużą szansę na wygranie sprawy z ubezpieczycielem

#6 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2018 - 13:50:51

Zaniżenie odszkodowania widać na pierwszy rzut oka jeśli choć trochę orientujemy się w cenach naprawy i części oraz wartości rynkowej swojego auta. Wg mnie jeśli widać, że towarzystwo zrobiło nas na szaro to nie ma co się szczypać i jak się nie uda z odwołaniami to po otrzymaniu odszkodowania powysyłać papiery do firm skupujących takie sprawy. 

Jeśli chcemy kasę szybko a nie po ewentualnej wygranej w sądzie to najlepsze wyjście. Swoją szkodę rok temu sprzedałem firmie bekerpolska.pl i polecam też innym :)

#7 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 13:46:58

Kupię rzeczową szkodę komunikacyjną z ostatnich 3 lat.
Bezpłatna i niezwykle prosta (wystarczy przesłać kosztorys na maila) weryfikacja wysokości wypłaconego odszkodowania.
tel. 607-440-459

#8 bogucki70

bogucki70

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 styczeń 2019 - 13:00:56

Ja również skorzystam z porad. wielkie dzięki!

#9 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 20:10:33

Jeżeli chciałby Pan skorzystać z bezpłatnej i niezobowiazującej weryfikacji wysokości przyznanego przez zakład ubezpieczeń odszkodowania. Decyzję o ewentualnym podjęciu z nami współpracy podejmuje Pan dopiero po zapoznaniu się z wynikami weryfikacji. Można wtedy całkowicie bezproblemowo wycofać. Warto skorzystać z 14 - letniego doświadczenia Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A., chociażby po to by przekonać się, czy jest się o co bić z zakładem - z własnego doświadczenia wiem, że ciężki to bój... A jeżeli oferta byłaby dla Pana atrakcyjna, unikając wielomiesiecznej batali, moglby Pan zdecydować się na wspolprace (oczywiscie po pozytywnej weryfikacji) i bardzo szybko dostać dopłatę do wypłaconego wczesniej odszkodowania.
Gdyby był Pan zainteresowany, proszę o kontakt (telefon/sms) 607-440-459
Agent EUCO S.A.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych