Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 09:48:43

No tak, bo mcsyf w sam raz dla dzieci

#2 ~to wyborcy PiSu~

~to wyborcy PiSu~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 10:13:28

A dlaczego te matki nie chcą same wybudować tego amerykańskiego syfu. Wadium do wykupienia licencji na 1 restauracje to 1 milion dolarów.
Z drugiej strony to śmieszne że wyborczynie PiSu chcą wydawać pieniądze w firmie której nie przeszkadza LGBT.
Następna sprawa że te wyborczynie PiS będą chodzić tam w niedziele i będą zmuszać innych do pracy w niedziele.
Na koniec pieniądze z 500+ pójdą do amerykańskiej kieszeni.
Nie ma co wyborcy PiS to prawdziwi patrioci.

#3 ~stary~

~stary~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 10:33:23

Matkom Polkom 500 plus w d...e się przewraca. Jak mi ich żal, biedaczki są zmuszone robić urodziny w krośnieńskim fast foodzie, "dzieciaczki" wozić kilometrami.

W Jaśle socjal zrył berety młodym matkom. Ten grajdoł wyludnia się, bezrobocie rośnie, tylko szaleniec zainwestuje w coś, co nie ma racji bytu.

#4 ~Dono~

~Dono~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 10:33:55

Ale bzdury, naprawdę radni nie mają poważnych spraw w Jaśle ? Najważniejsze żeby MCD powstał - śmiech na sali to niby w ramach troski o rodziny i ich zdrowie hahahaha

#5 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 10:34:23

Ale bzdury, naprawdę radni nie mają poważnych spraw w Jaśle ? Najważniejsze żeby MCD powstał - śmiech na sali to niby w ramach troski o rodziny i ich zdrowie hahahaha

#6 ~zdrowia i rozsądku~

~zdrowia i rozsądku~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 11:00:40

hahaha ja pierd... ale temat mcd potrzebny matkom hahaha łoloboga mają zabawunie radni ... te syfskie żarcia to gorsze dla ludzi niż odstrzał dzika wilka i wycinka jakiejś puszczy razem wzięte

#7 ~Tomcio~

~Tomcio~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 11:28:02

Dlaczego za moje pieniądze urzędnicy zajmują się takimi sprawami?? Absurd.

#8 ~Baba Żul~

~Baba Żul~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 11:30:56

Obłęd i defekt mózgu. Madki...

#9 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 11:30:56

Na zachodzie Europy zamykaja  juz niektóre a w Jaśle chcą tego Młode matki czyli chcą dzieci truć

#10 ~realista~

~realista~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 11:48:46

To jest w ogóle śmieszne i żałosne za razem. Po pierwsze Mc DOnalds to nie jest żadne koło gospodyń wiejskich czy klub młodych matek. To zwykły fast-food jakich wiele i nic więcej. Jakimś dziwnym trafem wielu naszych rodaków ubzdurało sobie robić z tej sieci przedszkole. Oczywiście, każdy Mc Donald jest budowany jako przyjazny rodzinie więc są ta różne atrakcje dla dzieci czy specjalne menu, ale to nie jest żadna restauracja dla dzieci więc argument, że młode matki chcą dla dzieci Mc Donalda pokazuje śmieszność tych osób, samej radnej jak i całego waszego miasteczka. Druga sprawa to opłacalność. Mc Donalds to sieć komercyjna działająca na podobnych zasadach jak inne sieci franczyzowe więc jeśli ktoś jest zainteresowany otwarciem takiego lokalu i spełnia pewne kryteria to najpewniej mu się to uda. Jak pokazał poprzedni przypadek chyba jednak wielkość tamtejszego rynku jest niewystarczająca, stąd taka a nie inna decyzja. Zejdźcie na ziemie, Jasło to malutkie trzydziestoparotysięczne miasteczko gdzie podejrzewam, że cała gastronomia poza weekendem nie ma żadnego ruchu. Skoro jednak tzw młodym mamom tak bardzo zależy to zawsze mogą się zrzucić i same otworzyć taki lokal. Powodzenia. No i na koniec - czy w tym swoim Jaśle nie macie na prawdę żadnych poważnych tematów, którymi moglibyście się zając tylko czymś takim? Ta radna jeśli nie jest świadoma, że władze miasta nic nie mają do komercyjnego biznesu to powinna się podać do dymisji.

#11 ~ll~

~ll~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 11:57:52

Żeńska część pokolenia 500+ również chce mieć swoją rozrywkę :) Mężuś wyjdzie z rana z koleżkami na piwko, wróci wieczorem, a biedne madki na pełen etat w tym samym czasie się nudzą :D Wszak pojęcie "praca" jest temu pokoleniu obce :)

#12 ~wglowiesieniemiesci~

~wglowiesieniemiesci~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 12:01:45

podkarpackim goralkom znudzil sie barszcz i kapusta.

#13 ~dyzianka~

~dyzianka~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 12:10:46

Pani Kluz ma moje poparcie, ponieważ jest potrzeba takiego punktu gastronomicznego w Jaśle. Bar mleczny też jest potrzebny. Jeden woli ziemniaki, drugi mięsko, trzeci zieleninę itd. a internauci tylko rzygają jadem, bo im nic nie smakuje.

#14 ~normalnyyy~

~normalnyyy~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 12:14:27

ja p**...,

1 kwietnia dzisiaj?

#15 ~ABC~

~ABC~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 12:19:16

durnowate mamusie z pokolenia telefonodeb***i rosołu nie potrafią ugotować swojemu dziecku , najłatwiej do jakiegoś badziewia dziecko włóczyć i chemią faszerować od małego, urosło w Polsce pokolenie matołów na wzór tych zza Wielkiej Wody 

#16 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 12:22:19

To chyba MADKI a nie Matki

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 12:24:45

Dziś jak byłem pod szkołą podstawową to widać że niemal co trzecie dziecko wygląda tragicznie. Jest grube, niegramotne jak by miało ponad 60 lat, ze sportem na bakier bo mamusi się martwi że się spoci. Oczywiście te zatroskane ( bezrobotne ) mamusie które dbają żeby dziecko bucików nie zawiązało bo za nie wszystko same robią. Rosną nam takie same cioty jak na zachodzie Europy... Zagońcie te swoje beczki postury 1 metr na 1 metr na hale sportową a nie do Mc Donalda. 

#18 ~Dyzio~

~Dyzio~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 12:25:16

Co to znaczy chcą jak w ogóle można taki temat poruszać na Radzie Miasta.Jak matki chcą to proszę wyłożyć kasę i budować.Miasto nie jest od tego aby budować knajpy z podłym jedzeniem

#19 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 12:28:38

Kocham Młode Matki.

#20 ~eve~

~eve~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 12:39:38

co za matki - gotować obiadków się nie chce - wolą tuczyć dzieci fastfoodami od lat najmłodszych:D

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych