Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mowa nienawiści pozbawi PiS władzy.


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~fabian~

~fabian~
 • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 16:06:01

Czara goryczy przelała się w momencie zamordowania prezydenta miasta Gdańska,pana Pawła Adamowicza. Wielu zapewne pamięta,jak to rządowe media i niektórzy PiS-owscy politycy szczuli na kandydatów w wyborach samorządowych, w Gdańsku na Adamowicza,w Łodzi na Zdanowską.

Emocji i powściągliwości napadów nie powstrzymywały opinie znawców prawa ani co trzeźwiej myślących obywateli. Postępowania prokuratorskie miały być pretekstem do wprowadzenia po wyborach komisarzy do ww urzędów w razie wyboru osób potępianych medialnie .

Ślepą nienawiść i związany z tym język skupiono na emerytach służb mundurowych,którzy jako pierwsi poznali skutki nowej,PiS-wskiej polityki społecznej. W rządowych mediach rozpętano na skalę dotychczas nieznaną nagonkę na emerytów,którym świadczenia przyznało polskie państwo po przemianach w 1989 roku. Nie byli to więc żadni "ubecy" ani osoby z UB związani. Propaganda odniosła chwilowy skutek,część skołowanych obywateli uwierzyła,że władza postąpiła słusznie. Im więcej czasu upływa od tej haniebnej decyzji politycznej,kiedy pojawia się coraz więcej niekorzystnych dla władzy PiS faktów,dość powszechna staje się opinia,że skrzywdzono tysiące ludzi zupełnie bezpodstawnie. Ta opinia społeczeństwa  zastopowała przygotowywaną,podobną ustawę dotyczącą emerytowanych żołnierzy Wojska Polskiego. PiS-owska ustawa,zwana "degradacyjną" miała odebrać emerytom posiadane stopnie wojskowe,jeśli służyli Polsce w okresie PRL.

Rozpętano nienawiść wobec polskich sędziów,wyzywając ich od "kasty sędziowskiej" i usiłowano.działając wbrew Konstytucji RP,dokonać zamachu na niezawisłość sądów,w tym Sądu Najwyższego i jego Pierwszej Prezes. Skuteczną okazała się interwencja Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Od początku rządzenia przez PiS wymyślono i ciągle jest w użyciu obrażająca opozycję nazwa "totalna opozycja". co jest również niezgodne z możliwościami opozycji w parlamencie zdominowanym przez rządzącą partię. Stworzono państwo z "totalną władzą". która zawładnęła prawie wszystkimi instytucjami i usiłuje narzucić wszystkim własny,niezwykle podły sposób postrzegania rzeczywistości.

Tak się rządzić prawie 40 milionowym narodem nie da, udowodnią tę tezę nadchodzące wybory parlamentarne. Język nienawiści w Polsce nie przetrwa głównie dlatego,że szlachetne cechy naszego narodu zwyciężą.#2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 19:47:32

Politycy i sympatycy rządzącej partii lubią pokazywać się w mediach,ubrani w świąteczne szaty,w kościołach zajmują pierwsze krzesła tuż obok ołtarza, lubią być pozdrawiani i chwaleni za łaskawość wobec społeczeństwa. Natomiast w życiu codziennym nagminnie nie przestrzegają 8-mego przykazania z Dekalogu,które brzmi: " Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu".

Co wyczyniają media przychylne obozowi rządzącemu,możemy wszyscy obserwować.

Komu tak naprawdę służy wojna polsko-polska? Jesteśmy przecież jednym,polskim narodem,mamy tę samą Ojczyznę,mówimy tym samym językiem ojców naszych.#3 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 09:06:11

27 stycznie obchodzono w kraju Dzień Pamięci o ofiarach Holokaustu. Premier w przemówieniu powiedział,że mordów w obozach dokonywały Niemcy hitlerowskie a nie tak zwani naziści.

Trudno się z nim nie zgodzić,szkoda tylko,że nie rozwinął tematu. Bezpośrednimi wykonawcami zbrodni byli ludzie,których karmiono mową nienawiści i wskazywano im wroga winnego wszelkich niepowodzeń. Sprawcami najokrutniejszych mordów i tortur byli niedawni uczniowie szkół średnich,szewcy,murarze,pracownicy administracji,artyści czy bezrobotni. Podawani propagandzie rządzącej partii z tak zwanych porządnych obywateli stawali się bestiami.

Warto aby o tym pamiętano nie tylko od święta.#4 ~bloger~

~bloger~
 • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 10:31:32

czy jak zapytam o kilka mieszkań własnosnościowych w Gdansku zamordowanego z e skromnej urzedniczej pensji,to tez to bedzie traktowane jako szczucie?#5 Tomaaasz

Tomaaasz

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 4 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 11:59:48

A ja już nie trawię tych określeń, jak "mowa nienawiści" czy "tolerancja". Każdy wykorzystuje te terminy w każdej możliwej sytuacji kiedy to jest możliwe. Nawet gdy ktoś mówi prawdę, wymieniając WADY kogoś/czegoś już robi się z tej osoby wariata pełnego nienawiści. Fakt, media mediami i z jednej strony i z drugiej czuć jad, ale zamiast merytorycznie przedstawić pewne argumenty, teraz są tylko wyzwiska, czy właśnie takie terminy jak wyżej podane.#6 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 13:33:46

A ja już nie trawię tych określeń, jak "mowa nienawiści" czy "tolerancja". Każdy wykorzystuje te terminy w każdej możliwej sytuacji kiedy to jest możliwe. Nawet gdy ktoś mówi prawdę, wymieniając WADY kogoś/czegoś już robi się z tej osoby wariata pełnego nienawiści. Fakt, media mediami i z jednej strony i z drugiej czuć jad, ale zamiast merytorycznie przedstawić pewne argumenty, teraz są tylko wyzwiska, czy właśnie takie terminy jak wyżej podane.

Słusznie zauważasz,że jest cienka linia odgradzająca krytykę od określeń nazywanych mową nienawiści. Z grubsza rzecz biorąc,słuszna krytyka polega na uzasadnianiu swojego poglądu bez bezpośredniego atakowania adwersarza. Natomiast mowa nienawiści występuje wówczas,kiedy krytykujesz nie pogląd,opinię ale bezpośrednio tego,kto ten pogląd przedstawia.

Tolerancja nie powinna budzić wątpliwości. N.p. wiem,że ktoś jest dziwakiem ale uważam,że skoro lubi się tak zachowywać i nie krzywdzi innych,jego sprawa. Natomiast,jeśli występuje twój nakaz,że powinien się inaczej zachowywa bo ja tego nie akceptuję,chociaż nic mi nie grozi,jest to brak tolerancji. Tolerancja nie musi się łączyć z akceptacją.

Najmniej tolerancyjni są tak zwani prości ludzie,zazwyczaj słabo wyedukowani lub osoby uzależnione od jakiejś,najczęściej religijnej ideologii.#7 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 17:11:02

Przed budynkiem TVP zdarzył się incydent,podczas którego uniemożliwiono pracowniczce TVP /Magdalena Ogórek/ opuszczenie miejsca pracy. Grupa ludzi blokowała jej wyjazd i wznosiła okrzyki :"hańba" i "wstyd".

Niech ten przypadek będzie ostrzeżeniem dla dziennikarzy TVP, iż dawno przekroczyli granice tolerancji dla stosowanej manipulacji.

Media utrzymywane przez społeczeństwo muszą szanować ludzi,ich poglądy i wyznawane wartości.

Karmienie ich kłamstwem,szerzenie nienawiści,jest szyderstwem i policzkiem dla telewidzów.#8 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 21:24:59

! marca tego roku po raz kolejny obchodzono dzień pamięci o żołnierzach niezłomnych,zwanych wyklętymi. PiS tak upolitycznił obchody a prominentni politycy partii nawygadywali tyle głupstw i półprawd,iż wierzyć się nie chce,że prezentowana w wystąpieniach wiedza jest tak słaba i bezrefleksyjna.

Prezydent Duda przywołał postać człowieka zasłużonego w walce o niepodległość,płk.Cieplińskiego a za jego śmierć obciążył winą UB,co jest przekłamaniem. Wpierw był proces płk.Cieplińskiego i jego bliskich współpracowników ale to sąd wojskowy skazał tych ludzi na śmierć a nie UB.

Premier Morawiecki /historyk z wykształcenia/ mówił na wiecu m.in:" Żołnierze Wyklęci,żołnierze powstania antykomunistycznego,w długim korowodzie nieznanych żołnierzy nieśli sztafetę wolności"

Zasłużeni a przez wiele lat zapomniani żołnierze niezłomni nie oczekują pompatyczności i przekręcania historii. Są już w takim wieku,że oczekują pomocy w dostępie do lekarzy,leków i pomocy w razie niepełnosprawności.

Nie było z Polsce żadnego powstania antykomunistycznego. Byli ludzie,którzy z różnych przyczyn pozostali w lasach i walczyli z narzuconym systemem. Ich walka niczego nie przyniosła,ustrój się utrzymał i trwał blisko półwiecze. Dopiero zryw narodu w postaci Ruchu Solidarność doprowadził do upadku systemu.

Głoszone półprawdy były powodem protestów na drodze marszu uczestników dnia pamięci.

Jest to więc kolejne święto, zawłaszczone politycznie przez PiS,które zamiast łączyć,pogłębia podziały w społeczeństwie.

Partia rządząca niszczy pamięć o wielu bohaterach,niszczy porządek demokratyczny w państwie,usiłuje zniewolić sądownictwo i niszczy reputację Polski za granicą.

Nie o taką Polskę walczyli Żołnierze Wyklęci.#9 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 10:17:19

Mowa nienawiści to stały element publicznych wystąpień politycznych amatorów i szkodników,którzy najskuteczniej zadbali o własne,osobiste interesy. Wydawane są miliony złotych z państwowych pieniędzy na podtrzymywanie ukutego kiedyś mitu,zwanego w skrócie "dobra zmiana" chociaż w publicznym obiegu dominuje określenie "dojna zmiana".

Najwyższe stanowiska w państwie i w państwowych spółkach objęli osobnicy bez merytorycznego przygotowania do pełnienie tych funkcji,kompletni ignoranci,którzy swoja postawą i działaniem cofają nasz kraj cywilizacyjnie a język debaty publicznej sięga rynsztoka.

Oszczercze kampanie i publiczna forsa na darowizny mają pomóc PiS-owi w utrzymaniu władzy.

Tylko co z tego będzie miało społeczeństwo?#10 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 15:48:33

Premier Morawiecki powtórzył ewidentne kłamstwo za swoim szefem,Kaczyńskim. Stwierdził mianowicie,że " Nie mamy mediów. Potężne media stoją za naszymi przeciwnikami politycznymi".

Warto przypomnieć,że premier dwukrotnie został skazany przez sądy za szerzenie kłamstw.

PiS opanował publiczne /podobno/ media krajowe.Ostatnio wspomógł telewizję darowizną w wysokości ok.1,6 mld złotych.

Członkowie rządu prawie nie wychodzą ze studiów Telewizji Trwam i Radia Maryja.

Czego jeszcze potrzeba rządzącym do niszczenia prawdy?

Dlaczego premier nie zastanawia się nad tym,co powoduje,że duża część społeczeństwa odwróciła się od TVP i woli oglądać inne stacje.

Wolne media /prasa,radio,telewizja/ muszą być wolne od politycznych nacisków i tej wartości polskie społeczeństwo odebrać sobie nie da.#11 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 12:02:03

Nie można skutecznie uprawiać polityki jeśli kłamstwo,łgarstwo i pomówienia zastępują prawdę.

Rada Języka Polskiego udowodniła,że TVP posługuje się kłamstwem w programach informacyjnych.

Mecenas Giertych pozywa prokuratora krajowego do sądu za kłamstwa na jego temat.

"Mam dość powtarzania przez prokuraturę łgarstw, że pełnomocnicy Geralda Birgfellnera przedłużają postępowanie i nie zapewnili (pomimo rzekomego obowiązku) tłumaczenia dokumentów. Wczoraj zaatakował mnie o to Zbigniew Ziobro, a dzisiaj jeszcze ostrzej w Sejmie zaatakował mnie Bogdan Święczkowski" - napisał adwokat na Facebooku."

Były premier,pan Cimoszewicz nazywa premiera Morawieckiego łgarzem.

"Pan Morawiecki nie wyciągnął żadnych wniosków z takiej wpadki sprzed jakiegoś czasu, kiedy stwierdził, podążając za plotkami, że na pewnym ze zdjęć znajdowała się Małgorzata Gersdorf, jako studentka, z Edwardem Gierkiem, mimo że to była nieprawda - powiedział były premier."

"Jak stwierdził, Morawiecki "pozwolił sobie również na niewybredne komentarze" pod jego adresem. - W ten sposób dopuścił się łgarstwa. Ja powiedziałem, że dopóty, dopóki on mnie publicznie nie przeprosi za to łgarstwo, będę go nazywał łgarzem. On rzeczywiście jest po prostu łgarzem i wstyd mi, że łgarz jest premierem Polski - powiedział."

Czy Polska nie zasługuje na władze, które w swojej działalności posługują się prawdą i szacunkiem wobec społeczeństwa?

 #12 ~lasowiok~

~lasowiok~
 • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 11:05:56

Nie można skutecznie uprawiać polityki jeśli kłamstwo,łgarstwo i pomówienia zastępują prawdę.

Rada Języka Polskiego udowodniła,że TVP posługuje się kłamstwem w programach informacyjnych.

Mecenas Giertych pozywa prokuratora krajowego do sądu za kłamstwa na jego temat.

"Mam dość powtarzania przez prokuraturę łgarstw, że pełnomocnicy Geralda Birgfellnera przedłużają postępowanie i nie zapewnili (pomimo rzekomego obowiązku) tłumaczenia dokumentów. Wczoraj zaatakował mnie o to Zbigniew Ziobro, a dzisiaj jeszcze ostrzej w Sejmie zaatakował mnie Bogdan Święczkowski" - napisał adwokat na Facebooku."

Były premier,pan Cimoszewicz nazywa premiera Morawieckiego łgarzem.

"Pan Morawiecki nie wyciągnął żadnych wniosków z takiej wpadki sprzed jakiegoś czasu, kiedy stwierdził, podążając za plotkami, że na pewnym ze zdjęć znajdowała się Małgorzata Gersdorf, jako studentka, z Edwardem Gierkiem, mimo że to była nieprawda - powiedział były premier."

"Jak stwierdził, Morawiecki "pozwolił sobie również na niewybredne komentarze" pod jego adresem. - W ten sposób dopuścił się łgarstwa. Ja powiedziałem, że dopóty, dopóki on mnie publicznie nie przeprosi za to łgarstwo, będę go nazywał łgarzem. On rzeczywiście jest po prostu łgarzem i wstyd mi, że łgarz jest premierem Polski - powiedział."

Czy Polska nie zasługuje na władze, które w swojej działalności posługują się prawdą i szacunkiem wobec społeczeństwa?

 

 

 

Głosowało się na PiS ?

Głosowało !!!

Pyskowało się na tych co byli przeciwko PiS ?

Pyskowało !

Mało tego, wyzywało się tych ludzi od komuchów i zdrajców ???

Wyzywało !!!

Wybralo się SZMATE z PiS-u ?

Wybrało !

Teraz się mówi ze PiS to złodzieje i PiS działa na szkodę Polski ?

A gdzie był rozum jak się głosowało ?

Do du-py się nalało to teraz się narzeka ??????

Jak nie ma się rozumu to tak to teraz wygląda.#13 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 13:22:28

PiS-owska propaganda a także niektórzy politycy amatorzy tego ugrupowania próbują swojego sposobu na oplucie niewygodnego człowieka. Nie dociera do ich móżdżków,iż nie uda się pana Broniarza uczynić winnym bałaganu w oświacie. Nie on sam bowiem jest w tysiącach strajkujących placówek oświatowych ale ludzie,których latami oszukiwano.

Podobnie jak w przypadku pana Broniarza,podła i prostacka propaganda usiłuje zdyskredytować pana Timmermansa,udając,iż to on jako polonofob dokucza polskim władzom.

Strajki  w oświacie organizuje i przeprowadza Związek Nauczycielstwa Polskiego a pan Broniarz jako przewodniczący wykonuje decyzje członków. Natomiast pan Timmermans jest odpowiedzialny za praworządność w UE i z upoważnienia 26 krajów członkowskich wzywa Polskę do przestrzegania podpisanych umów.

Warto wiedzieć,że prezydent Lech Kaczyński odznaczył pana Timmermansa wysokim,polskim odznaczeniem/2014 r Orderem Zasługi RP I klasy/.#14 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 14:44:47

Podczas obchodów rocznicy tragedii smoleńskiej w Białej Podlaskiej,polityk PiS,senator Grzegorz Bierecki powiedział: "Nie ustaniemy, aż nie doprowadzimy do pełnego oczyszczenia Polski z ludzi, którzy nie są godni należeć do naszej wspólnoty narodowej".

Doszło już do tego,że PiS chce decydować o tym,kto ma prawo mieszkać w Polsce a kto tego prawa nie ma.

Nie powiedział ten senator,w jaki sposób jego partia będzie Polskę oczyszczać z ludzi niegodnych,kto będzie decydował o tym,że ten jest godny a ten jest niegodny być Polakiem.

Straszna w wymowie ta zapowiedź PiS-owskiego polityka. Zapowiada wzorem Rzeszy niemieckiej przyjęcie ustaw o czystości rasowej Polaka.

W 21 wieku tego typu wypowiedzi są groźniejsze od wszelkich,najcięższych chorób razem wziętych. Świadczą o chorobliwej nienawiści do współobywateli i tłumionej chęci do tak zwanych "rozwiązań ostatecznych".

Niesłychanie szkodliwa postawa polskiego parlamentarzysty.

 #15 ~Galicjok~

~Galicjok~
 • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 09:34:11

Podczas obchodów rocznicy tragedii smoleńskiej w Białej Podlaskiej,polityk PiS,senator Grzegorz Bierecki powiedział: "Nie ustaniemy, aż nie doprowadzimy do pełnego oczyszczenia Polski z ludzi, którzy nie są godni należeć do naszej wspólnoty narodowej".

Doszło już do tego,że PiS chce decydować o tym,kto ma prawo mieszkać w Polsce a kto tego prawa nie ma.

Nie powiedział ten senator,w jaki sposób jego partia będzie Polskę oczyszczać z ludzi niegodnych,kto będzie decydował o tym,że ten jest godny a ten jest niegodny być Polakiem.

Straszna w wymowie ta zapowiedź PiS-owskiego polityka. Zapowiada wzorem Rzeszy niemieckiej przyjęcie ustaw o czystości rasowej Polaka.

W 21 wieku tego typu wypowiedzi są groźniejsze od wszelkich,najcięższych chorób razem wziętych. Świadczą o chorobliwej nienawiści do współobywateli i tłumionej chęci do tak zwanych "rozwiązań ostatecznych".

Niesłychanie szkodliwa postawa polskiego parlamentarzysty.

 

"Kto wejdzie w granice Rzeczypospolitej, ten wolnym jest" - napisano w Konstytucji 3 Maja.

Kiedyś to potrafili pisać krótko i na temat, nie to co teraz.

Bez tych wielkich ludzi i prawdziwych patriotów byłoby w kraju normalnie.A tak w którą stronę by się nie wykręcił tam prawdziwy patriota i wielki polak z mordą w piórkach, zapewniający że on kanarka nie zjadł.#16 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 09:37:12

Z głębi dziejów, z krain mrocznych, 
Puszcz odwiecznych, pól i stepów, 
Nasz rodowód, nasz początek, 
Hen od Piasta, Kraka, Lecha. 
Długi łańcuch ludzkich istnień 
Połączonych myślą prostą. 
Żeby Polska, żeby Polska! 
Żeby Polska była Polską! 
Wtedy, kiedy los nieznany 
Rozsypywał nas po kątach, 
Kiedy obce wiatry grały, 
Obce orły na proporcach- 
Przy ogniskach wybuchała 
Niezmożona nuta swojska. 
Żeby Polska, żeby Polska....
Zrzucał uczeń portret cara, 
Ksiądz Ściegienny wznosił modły, 
Opatrywał wóz Drzymała, 
Dumne wiersze pisał Norwid. 
I kto szablę mógł utrzymać 
Ten formował legion, wojsko. 
Żeby Polska, żeby Polska..... 
Matki, żony w mrocznych izbach 
Wyszywały na sztandarach 
Hasło: "Honor i Ojczyzna" 
I ruszała w pole wiara. 
I ruszała wiara w pole 
Od Chicago do Tobolska. 
Żeby Polska, żeby Polska.... 

 #17 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 11:52:41

Przedstawiciel PiS,senator Bierecki swoją wypowiedzią przekroczył granice podłości wobec własnego narodu i jednocześnie pokazał prawdziwe oblicze jego ugrupowania. Szef partii mówił wcześniej o "sortach" a senator myśl z ideologii ugrupowania rozwinął.

W kraju wzrasta liczba zabójstw wśród dorosłychi samobójstw wśród młodzieży. Może się okazać,że atmosfera szczucia ludzi na siebie,poniżanie i zastraszanie politycznych oponentów jest jedną z przyczyn tragicznych zdarzeń.

Ciekawe kiedy PiS przywróci karę śmierci w kodeksie karnym aby pan Bierecki mógł się wykazać skutecznością w oczyszczaniu narodu z podejrzanych elementów.

Powiało zgrozą po tym senatorskim wystąpieniu.#18 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 15:41:52

Marszałek Kuchciński w wywiadzie dla "Sieci" "odleciał" jak jakiś smakosz dopalaczy. Naopowiadał wiele bzdur,mijał się z prawdą bez zmrużenia oka. Powiedział m.n.,że jest liberalnym marszałkiem sejmu,czym rozbawił wielu czytelników tej gazety. Nie dodał,że jego "liberalizm" dotyczy wyłącznie posłów PiS a parlamentarzyści opozycji są najliczniejszą grupą karaną przez marszałka albo finansowo albo odbieraniem głosu albo wykluczaniem z obrad.

Nic nie wspomniał o szykanach wobec dziennikarzy czy wobec gości sejmu.

W prasie przewinęła się informacja o tym,że nieletnia prostytutka z Ukrainy uwiodła pana marszałka na zamku w Dubiecku. Pan marszałek dość oszczędnie wspomniał o tym wydarzeniu,na razie medialnym,stwierdzając tylko,że to sprawa walki politycznej.

W innych krajach za podobne czyny politycy odchodzą na śmietnik historii.#19 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 19:08:53

Przybudówka PiS zwana związkiem zawodowym "Solidarność" ogłosiła,że nie wykona wyroku Sądu Apelacyjnego w Gdańsku co jest niezwykle niebezpiecznym precedensem a jednocześnie próbą niszczenia porządku prawnego w RP. Sąd orzekł,że wypowiedzi działaczy związkowych,iż w szeregach KOD są byli SB-cy oraz żołnierze WSI, są nieprawdziwe. Działacze nie potrafili swoich twierdzeń udowodnić ani przed Sądem Okręgowym ani podczas odwołania od wyroku I-szej instancji przed Sądem Apelacyjnym.

Nie ma żadnego powodu aby w przestrzeni publicznej posługiwano się kłamstwami do obrony swoich racji. Nienawiść ma także ograniczenia i sądy dały temu wyraz.#20 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 09:22:09

Nie ustaje sączenie jadu wobec grup zawodowych przez polityków PiS. Jednak,jeśli czyni to premier rządu polskiego,wygląda takie działanie na krzewienie zwierzęcej nienawiści a przy okazji niszczenie wizerunku Polski i jej władz naczelnych.

Podczas przedświątecznej wizyty premiera Morawieckiego w USA padły z jego ust słowa,które nigdy paść nie powinny. Porównał zmiany w sądownictwie do zmian we Francji,gdzie po wojnie rozliczano kolaborantów. Środowisko sędziowskie w Polsce wyraża oburzenie z powodu kolejnych kłamstw premiera na temat sędziów.

Warto też zauważyć,że podczas wizyty w USA PiS-owskiego urzędnika w randze premiera,nie został on nigdzie przyjęty przez wysokiego urzędnika administracji USA czy też wysokiego urzędnika stanowego.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych