Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Yanek~

~Yanek~
 • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:27:29

Brawo MPK.Niestety ale gmina krasne powinna zrozumieć że bez integracji z Rzeszowem daleko nie zajedzie

#2 ~piotr dzisiaj mam imieniny~

~piotr dzisiaj mam imieniny~
 • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:31:54

Szanowni mieszkańcy Krasnego, włączenie Krasnego do Rzeszowa to dla Krasnego skok cywilizacyjny. Zorganizujcie referendum i zagłosujcie, abyście byli dzielnicą Rzeszowa. Wtedy m.in. nikt nie będzie Wam łaski z MPK robił. I nie tylko to, generalnie skorzystacie na tym.#3 ~jfk~

~jfk~
 • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:34:02

ale mieszkańcy Krasnego w referendum nie chcieli chyba do Rzeszowa, to po co im autobusy?#4 ~jjj~

~jjj~
 • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:39:40

Bardzo dobrze. I tak Rzeszów długo dopłacał do przejazdów mieszkańców Krasnego. Nie chcieli przyłączenia to teraz niech jeżdżą busami.#5 ~rzeszowianka~

~rzeszowianka~
 • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:52:46

Nie ma potrzeby obrażać mieszkańców Krasnego. Zdecydowali, że nie chcą zmian. Ich wola. Rozmawiałam z mieszkanką Krasnego, która stwierdziła,że z miasta i do miasta mają dobry dojazd busami i tańszy,więc miasto łaski im nie robi. Skoro tak chcą, to tak mają. Na siłę nie ma sensu nikogo uszczęśliwiać.

#6 ~ekonomista~

~ekonomista~
 • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:58:41

nagle tak do Rzeszowa chcą jeździć?#7 ~Gienek z Malawy~

~Gienek z Malawy~
 • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 13:12:56

Mieszkańcy dali się wprowadzić dzisiejszej władzy w błąd , dlatego  Pani Błotkowa obiecywała że pozostanie w gminie to będzie sielanka i jak to dobrze będą mieć mieszkańcy.

Okazało się po niedługim czasie jakie to było perfidne kłamstwo.

Po pierwsze Wójcina zaspokoiła swoją ambicję i wyrzuciła MPK z gminy a mieszkańcom zorganizował komunikacje z dawnego peerelu .

To tak jak napisała Pani redaktor ludzie z Mercedesa przesiedli się do malucha - zaoszczędziła 200tyś. zł. na rok a mieszkańcy mało że będą mieć dziadowski transport to jeszcze dopłacą do tego interesu przynajmniej 0.5 mil.zł z własnej kieszeni.

Tym posunięciem pomogli mieszkańcom podjąć decyzję o jak najszybszym przejściu do Rzeszowa, należy w takim razie zrobić jeszcze raz jak najszybciej referendum i pozbyć się darmozjadów.

Przytoczę kilka przykładów mają na organizowanie igrzysk i to za ogromne pieniądze żeby się pokazać a na dodatek wójt nie potrafi sklecić kilka słów do mieszkańców dlatego został wygwizdany.

Rozdają pieniądze innym gminą na drogi a nie maja na swoje { kolega gmina Świlcza 20 tyś. zł.}

Oszczędzają niby na wszystkim tylko nie na sobie najwyższe pobory a na dodatek jeszcze umowy o dzieło , bo im mało.

Przyjdzie Wrzesień dopiero się zacznie , dlatego już dziś należy zabrać się za referendum i wszystko robić żeby przyłączyli nas do Rzeszowa .

W przyszłej kadencji jak by tak zostało to już niczego nie zrobią bo zadłużenie jakie zrobili na nic im nie pozwoli.#8 ~rzeszowiak~

~rzeszowiak~
 • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 13:13:16

Potwierdzam jak przedmówcy- mieszkańcy nie chcieli do Rzeszowa to trudno. Niech teraz podziękują władzom gminnym za taką decyzję. Pozatym znowelizowana ustawa o ochronie gruntów rolnych i brak możliwości powstawania nowej zabudowy czynią gminę zaściankiem. Nic się tam nie będzie działo. Mam rodzinę w Krasnem która twierdzi, że z bycia w Rzeszowie nie będą mieć żadnych korzyści bo wszystko mają tzn wodę i kanalizację. Bardzo ograniczone myślenie. Pogratulować!#9 ~JANEK~

~JANEK~
 • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 13:19:00

Nie ma potrzeby obrażać mieszkańców Krasnego. Zdecydowali, że nie chcą zmian. Ich wola. Rozmawiałam z mieszkanką Krasnego, która stwierdziła,że z miasta i do miasta mają dobry dojazd busami i tańszy,więc miasto łaski im nie robi. Skoro tak chcą, to tak mają. Na siłę nie ma sensu nikogo uszczęśliwiać.

 

Zapomniałaś dopisać że to nie Rzeszów rozwiązał umowę z MPK tylko gmina Krasne.

Bo władza gminy woli trwać w średniowieczu a brać dobrą kasę a ludzie ze wsi tak się im wydaje że są dużo głupsi i im we wszystko uwierzą.

Jak się daje to nikt tego nie czuje ale jak się zabiera to strasznie boli, poczekamy zobaczymy.
 #10 ~Wojtek~

~Wojtek~
 • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 13:22:52

Potwierdzam jak przedmówcy- mieszkańcy nie chcieli do Rzeszowa to trudno. Niech teraz podziękują władzom gminnym za taką decyzję. Pozatym znowelizowana ustawa o ochronie gruntów rolnych i brak możliwości powstawania nowej zabudowy czynią gminę zaściankiem. Nic się tam nie będzie działo. Mam rodzinę w Krasnem która twierdzi, że z bycia w Rzeszowie nie będą mieć żadnych korzyści bo wszystko mają tzn wodę i kanalizację. Bardzo ograniczone myślenie. Pogratulować!

 

Wszystko mają ale zapytaj ich ile razy jeżdżą do Rzeszowa i gdzie podziewają się ich dzieci ?

Pogratulować takiego myślenia, tak czy inaczej i tak zaboli.
 #11 ~ihaaaaaaaa~

~ihaaaaaaaa~
 • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 13:36:48

Jakie władze Gminy, taka rzeczywistość.#12 ~rzeszowski wyborca~

~rzeszowski wyborca~
 • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 13:38:14

Ratusz powinien wprowadzić opłaty za wjazd do miasta i wyłączyć z nich mieszkańców Rzeszowa. Szybko by się skończyły problemy z wieśniakami.

 #13 ~Anna Guzek~

~Anna Guzek~
 • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 15:07:00

Dodam jeszcze ,ze aby dojechac z Palikowki na 8 do pracy czy szkoly trzeba jechac kursem o 6.10.Oczywiscie uwagi byly zglaszane na zebraniu i miały byc wzięte pod uwage ale żadna sugestia mieszkańców nie została przyjęta.

#14 ~Łukasz~

~Łukasz~
 • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 15:12:31

Tak Gmina dziękuje za to że mieszkańcy odmówili przyłączenia do Rzeszowa. Teraz drodzy mieszkańcy widzicie gdzie Was ma lokalna władza :P :) ... Dla mniej zorientowanych w d...ie !!!!! Różnicę w podatkach zapłacicie w biletach a to pewnie nie koniec :)#15 ~leszek~

~leszek~
 • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 15:15:54

Maiłeś chamie złoty róg ...#16 ~Zdzich~

~Zdzich~
 • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 15:16:30

Mks zdziercy sobie jaszcze liczą za wydanie ekarty jeżeli już wcześniej tzn 4 lata temu sie takową posiadało,ja niestety nie pomyślałem,że jeszcze kiedyś cofniemy sie w rozwoju i wrócimy do Mks wiec się jej pozbyl i trzeba bylo znow zapłacić

#17 ~Badziewojak~

~Badziewojak~
 • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 15:16:42

A thadeus deweloper gminę krasne widzi wielką. Kolejne markety i wieżowce takie jak chankchaju...

#18 ~peja~

~peja~
 • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 15:39:12

Jak się nie chciało do RZESZOWA to teraz nie miejcie do nikogo pretensji tylko do siebie

#19 ~Rzeszowiak~

~Rzeszowiak~
 • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 15:41:57

Widzicie drodzy Mieszkańcy teraz jak to jest... Zapamiętajcie raz na zawsze, że ktoś kto jest u ,,koryta" będzie trzymał się i mamił rękami i nogami aby tego stanu rzeczy nie zmienić... Kibicuję Wam abyście jak najszybciej zostali mieszkańcami Rzeszowa. pozdrawiam :-)#20 ~Marek~

~Marek~
 • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 16:07:17

Ludzie wy wszystkiego nie wiecie ale dzisiaj na sesji wójt już zbierał podpisy od radnych kto z nim pójdzie do wyborów w przyszłym roku.

Naprawdę trzeba być wielkim ignorantem i ciemniakiem żeby o tym myśleć .

Przecież ludzie ich rozliczą , przede wszystkim za MPK - jak również jeszcze nad nimi stoi prokurator  a oni jeszcze pchają się znowu do koryta.

Nie chcieli do Rzeszowa będą mieć bliżej do Załęża - zawsze to można podrzucić małą paczkę dla osłody.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych