Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2009 - 20:37:12

Coz budowa za 10 mln bez zrodel dochodu? Z ofiar zwyklych ludzi? Tradycja. Jednak uwazam ze duzo pozyteczniejsze sa siostry ktore niosa pomoc biednym i potrzebujacym osobom zwlaszcza dzieciom i ludziom starszym. Warto pomyslec o tym aby cos dobrego realnie robic rowniez na ziemi.

#2 ~~Fiszka~~

~~Fiszka~~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2009 - 22:11:55

Uważam, że nie masz racji. One są bardzo potrzebne. Nie wszyscy muszą robić to samo. Ty pracujesz gdzie indziej, ja gdzie indziej i tak się uzupełniamy. Siostry zakonne też , jedne w szpitalach, inne w katechizacji, inne w biurach, inne na kolanach. dzięki temu świat jest piękny i chwała za to Panu Bogu.

#3 Voyt3c

Voyt3c

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1551 postów

Napisano 10 sierpień 2009 - 09:33:36

Coz budowa za 10 mln bez zrodel dochodu? Z ofiar zwyklych ludzi? Tradycja. Jednak uwazam ze duzo pozyteczniejsze sa siostry ktore niosa pomoc biednym i potrzebujacym osobom zwlaszcza dzieciom i ludziom starszym. Warto pomyslec o tym aby cos dobrego realnie robic rowniez na ziemi.

Są tacy, którzy "działają", są tacy którzy głownie albo wyłącznie się modlą. Dla ludzi nie wierzących siedzenie za zakonnym murem to śmierć dla świata, ale dla ludzi wiary wygląda to zupełnie inaczej.

Ewangelia wg św. Łukasza 10; 38-42

"W dalszej ich podróży przyszedł do jednej wsi. Tam pewna niewiasta, imieniem Marta, przyjęła Go do swego domu. Miała ona siostrę, imieniem Maria, która siadła u nóg Pana i przysłuchiwała się Jego mowie. Natomiast Marta uwijała się koło rozmaitych posług. Przystąpiła więc do Niego i rzekła: «Panie, czy Ci to obojętne, że moja siostra zostawiła mnie samą przy usługiwaniu? Powiedz jej, żeby mi pomogła». A Pan jej odpowiedział: «Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba <mało albo> tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona»."

#4 ~Bogumiła~

~Bogumiła~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2012 - 13:06:12

Uważam,że bez modlitwy czyli rozmowy z Bogiem moje życie starciłoby już dawno sens...To dzięki modlitwom
uzyskuję siłę do dżwigania swojego KRZYŻA do kresu...Dodam przypowieść....Otóż pewnego dnia człowiek nieszczęśliwy,zmęczony swoim ciężkim i smutnym życiem pełnym cierpienia pyta PANA BOGA;
Boże mój ..zawsze byłeś przy mnie, w trudnych chwilach,gdy moje życie traciło sens...Widziałem dwa ślady..szedłeś obok mnie..Czemu teraz gdy padam pod ciężarem trudności życia,smutku,samotności i nieszczęścia widzę tylko jeden ślad???? Na to PAN BÓG mu odpowiada----Bo teraz niosłem cię na rękach....

#5 ~Jadwiga~

~Jadwiga~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 13:53:46

Błagam o modlitwę w naszej bardzo trudnej sprawie znanej Panu Bogu.,a także o pracę dla męża i światło Ducha Świętego. Proszę też o modlitwę za mojego wnuka Bartusia, który ma trudności w mówieniu[ma 5 lat].

#6 ~ANGELIKA~

~ANGELIKA~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2015 - 15:11:57

PROSZĘ O MODLITWĘ ZA MNIE I MOJEGO MĘŻA DARIUSZA O DAR POTOMSTWA TAK DŁUGO CZEKAMY STRACILIŚMY JUŻ NADZIEJE TAK BARDZO PRAGNIEMY MIEĆ DZIECKO BÓG ZAPŁAĆ

#7 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 17 luty 2016 - 21:10:32

Proszę o modlitwę w sprawie rozeznania swojego powołania, oraz za mojego brata o jego nawrócenie. Bóg zapłać

#8 ~Janina~

~Janina~
  • Goście

Napisano 21 luty 2016 - 22:46:13

Proszę o modlitwę za Julkę jutro ostateczna konsultacja torbiela główki jeżeli będzie operacja o poprawny jej przebieg i o całkowite uzdrowienie Julki proszę gorąco

#9 ~Janina~

~Janina~
  • Goście

Napisano 21 luty 2016 - 22:48:04

Proszę o modlitwę za Julkę jutro ostateczna konsultacja torbiela główki jeżeli będzie operacja o poprawny jej przebieg i o całkowite uzdrowienie Julki proszę gorąco

#10 ~Halina~

~Halina~
  • Goście

Napisano 20 październik 2017 - 15:02:33

O zdrowie dla wnuczka Antosia, aby nie bał się ludzi, miał dobry kontakt wzrokowy i stał się otwartym, spokojnym, radosnym i mądrym chłopczykiem. Bóg zapłać.

#11 ~pniok Rzeszowski~

~pniok Rzeszowski~
  • Goście

Napisano 21 październik 2017 - 11:45:06

Błagam o modlitwę w naszej bardzo trudnej sprawie znanej Panu Bogu.,a także o pracę dla męża i światło Ducha Świętego. Proszę też o modlitwę za mojego wnuka Bartusia, który ma trudności w mówieniu[ma 5 lat].

Jezeli slyszy to i mowil bedzie tak powiedziala moja bacia gdy ciotka sie skarzyla ze jej syn nie chce mowic.

I sie sprawdzilo.

#12 ~EWA~

~EWA~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 09:49:45

SERDECZNIE PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI ROZWIĄZANIA MOICH FINANSOWYCH SPRAW

#13 ~nawiedzony~

~nawiedzony~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 10:58:08

SERDECZNIE PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI ROZWIĄZANIA MOICH FINANSOWYCH SPRAW

A może chcesz na pączka ?

#14 ~Halina~

~Halina~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 08:27:01

O zdrowie dla wnuczka Antosia, aby dobrze rozumiał rzeczywistość, miał dobry kontakt wzrokowy i stał się otwartym i madrym chłopcem. Bóg zapłać.

#15 ~Ilona~

~Ilona~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2018 - 06:10:18

Proszę o modlitwę ZA MOICH RODZICÓW : Wacławę Ilonę i Marcina. Nie żyją od lat.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2018 - 11:03:05

Proszę o modlitwę ZA MOICH RODZICÓW : Wacławę Ilonę i Marcina. Nie żyją od lat.

Modlitwa ich nie wskrzesi.

#17 ~Elzbieta~

~Elzbieta~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 23:20:32

Proszę o modlitwę za duszę mojego Tatusia  dzisiaj mija 22 rocznica jego smierci

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych