Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~polo~

~polo~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 15:06:16

Wy z innym powodów nie polujecie :)

#2 ~Pa~

~Pa~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 15:31:02

Ale obcować z przyrodą można bez flinty i na trzeźwo.

#3 ~Prawy mysliwy~

~Prawy mysliwy~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 15:59:05

Zarząd koła, który nie przestrzega ustawy Prawo łowieckie i statutu, wyklucza bezprawnie z koła myśliwych prawych mających inne zdanie i wspierany jest wbrew obowiązującym zasadom przez ZO PZŁ w Przemyślu a jednak patologia istnieje, wstyd i hańba do takich władz.

#4 ~Prawy mysliwy~

~Prawy mysliwy~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 15:59:22

Zarząd koła, który nie przestrzega ustawy Prawo łowieckie i statutu, wyklucza bezprawnie z koła myśliwych prawych mających inne zdanie i wspierany jest wbrew obowiązującym zasadom przez ZO PZŁ w Przemyślu a jednak patologia istnieje, wstyd i hańba do takich władz.

#5 ~Prawy mysliwy~

~Prawy mysliwy~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 16:12:08

Koło łowieckie gdzie nie jest przestrzeganie ustawa Prawo łowieckie i statutu, bezprawnie wyklucza się prawych myśliwych krytykę zgodnie z statutem nieprawidłowości w kole, za wsparciem ZO PZŁ w Przemyślu, wstyd i hańba tym organom. Panie redaktorze Nowin można to sprawdzić na podstawie dokumentów będących w ZO w Przemyślu.

#6 ~Prawy mysliwy~

~Prawy mysliwy~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 16:13:22

Koło łowieckie gdzie nie jest przestrzeganie ustawa Prawo łowieckie i statutu, bezprawnie wyklucza się prawych myśliwych krytykę zgodnie z statutem nieprawidłowości w kole, za wsparciem ZO PZŁ w Przemyślu, wstyd i hańba tym organom. Panie redaktorze Nowin można to sprawdzić na podstawie dokumentów będących w ZO w Przemyślu.

#7 ~Prawy mysliwy~

~Prawy mysliwy~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 16:14:06

#8 ~myśliwy~

~myśliwy~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 16:17:55

Jestem członkiem Polskiego Związku Łowieckiego i jednocześnie jestem etycznym myśliwym. Zdałem wszystkie niezbędne egzaminy, zostałem zbadany przez uprawnionego okulistę, a co najważniejsze, przez psychiatrę i jednocześnie przeszedłem wszelkie testy psychologiczne, w wyniku których nie wykryto u mnie żadnych wad wzroku, czy skłonności do nadużywania alkoholu, lub innych anomalii bądź odchyleń od normy, co było zasadniczą przesłanką do bezproblemowego wydania mi pozwolenia na kilka sztuk myśliwskiej broni palnej. Mówiąc wprost – umiem rozróżniać dobro od zła, co jest niepodważalną zaletą każdego członka PZŁ, autentycznego przyjaciela zwierząt. Na zakończenie mojego krótkiego postu, pragnę wyraźnie zaznaczyć, że myśliwi to twardzi faceci, prawdziwi mężczyźni, a nie jacyś tam impotenci, czy masturbanci siedzący całymi dniami przed komputerami lub telewizorami z pilotami w rękach i słuchający egzaltowanych panienek z wahaniami nastrojów pod wpływem zimnych potów, czy fal gorąca. Łowiectwo towarzyszyło człowiekowi od zarania dziejów, gdzie myśliwi i łowcy dzikich zwierząt wzbudzali podziw i dumę u swoich kobiet - strażniczek ognisk domowych.

#9 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 16:33:39

Pieknie ujete myślistwo to jest prawdziwe oblicze myśliwego.Wiadomo jak w każdej dziedzinie znajda sie czarne owce lekarz,policja itp....ale media zawsze tylko chca pokazywac sensacje i tych co brudza honor a tu w reportażu widac jaki PRAWDZIWY mysliwy powinien być pokazano ta dobra strone.Honor zabitej zwierzynie no naprawde myśliwym można być i robić to z pasją.

#10 ~Toruniak~

~Toruniak~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 16:37:35

Ja tam chodze obcować z grochówka..

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 16:45:00

Dla mnie to klusownik jest prawdziwym myśliwym, ponieważ on tropi zwierzęta a nie czeka na gotowe. Myśliwi to mordercy zwierząt.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 16:50:24

Myśliwy. Dawniej polowali dla jedzenia a nie dla rozrywki.

#13 ~Myśliciel~

~Myśliciel~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 19:14:10

Jestem członkiem Polskiego Związku Łowieckiego i jednocześnie jestem etycznym myśliwym. Zdałem wszystkie niezbędne egzaminy, zostałem zbadany przez uprawnionego okulistę, a co najważniejsze, przez psychiatrę i jednocześnie przeszedłem wszelkie testy psychologiczne, w wyniku których nie wykryto u mnie żadnych wad wzroku, czy skłonności do nadużywania alkoholu, lub innych anomalii bądź odchyleń od normy, co było zasadniczą przesłanką do bezproblemowego wydania mi pozwolenia na kilka sztuk myśliwskiej broni palnej. Mówiąc wprost – umiem rozróżniać dobro od zła, co jest niepodważalną zaletą każdego członka PZŁ, autentycznego przyjaciela zwierząt. Na zakończenie mojego krótkiego postu, pragnę wyraźnie zaznaczyć, że myśliwi to twardzi faceci, prawdziwi mężczyźni, a nie jacyś tam impotenci, czy masturbanci siedzący całymi dniami przed komputerami lub telewizorami z pilotami w rękach i słuchający egzaltowanych panienek z wahaniami nastrojów pod wpływem zimnych potów, czy fal gorąca. Łowiectwo towarzyszyło człowiekowi od zarania dziejów, gdzie myśliwi i łowcy dzikich zwierząt wzbudzali podziw i dumę u swoich kobiet - strażniczek ognisk domowych.

Ty myśliwy coś mi tu żubrzym łajnem zalatujesz, czy abyś znów gdzie w odchody nie stąpnął był wlazł?

Skończ już z tymi frazesami rodem ze średniowiecza, o prawdziwych "muścinach", co to potem na kilometr zalatują, miesiącami się nie myją, z wąsem bujnem, z chucią  jurną, Osiłkowych twardzieli, których kobiety, również twarde, wyglądem i aparycją przypominające słynne pływaczki z NRD męsko brzmiącym głosem szepczące słowa podziwu i dumy do zalanych miodem uszu tych troglodytów. Jak jesteś taki twardy maczo-heros to śmigaj do lasu bez broni i poluj jedynie przy pomocy tego co znajdziesz w lesie, albo jeszcze, lepiej gołymi rękami. Daj zwierzynie równe szanse. Już widzę jak wracasz do domu z tuszą niedźwiedzia lub innego dzika pod pachą, a żona po porannym treningu ze sztangą niskim tonem mruczy radośnie na myśl o sutej kolacji i dokłada kolejne kloce drewna do domowego paleniska, które sama uprzednio porąbała, a ślinka po wąsie kapie.       

#14 ~Łowczy 11~

~Łowczy 11~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 20:03:56

Znam paru pseudo myśliwych z papierami zdobytymi pare lat temu , gdyby normalnie podeszli do egzaminu bez załatwiania to już na początku by odpadli
Dla mnie to banda emerytów policyjnych lub wojskowych ,lekarzy co z czasem nie maja co robić to spotykają się w lesie żeby się napić .gdyby można było dostać się każdemu kto by zechciał to musi zostać zgłoszony przez kolegę podetrzeć dupy starym prykom to może dadzą mu szanse aby dołączyć do pseudo elity myśliwych ..

#15 ~czerwony_pysk~

~czerwony_pysk~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 21:27:55

Obcowanie z przyrodą, sratatata...

To po h.. dźwigasz broń do lasu! 

Żadne tam "dbanie o populację" Wyniesie toto pół worka kukurydzy do lasu, tylko po to, żeby zwabić i zabić. Nie czarujmy się.

#16 ~butcher~

~butcher~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 21:41:01

Ale pojechałeś po bandzie :D 

Nieźle się uśmiałem czytając Twój elaborat. 

Popatrz w oczy zabitej sarny, lub lub łani, wleczonej po błocie prze Twoich kolegów,,,, "przyjacielu zwierząt" ,,,

Niestety. łowiectwa w obecnej formie nie da się obronić. Chore struktury, chore zasady i wreszcie myśliwi, którzy sami nie wiedzą jak obronić i uzasadnić swoją pasję.

#17 ~Mięsojad~

~Mięsojad~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 22:47:49

Dlaczego ewolucja sprawiła że człowiek ma kły?
Czy jest częścią ekosystemu?
Jak wygląda produkcja mięsa w hodowli sterydach i opartej na antybiotykach w 3 miesiące?
Lubię ryby które też ktoś złowił.

#18 ~Kanalia~

~Kanalia~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 23:15:30

Każdy mysliwy jest taki ze jak założy kondona na lep to będzie wyglądał jak h**

#19 ~Toruniaka~

~Toruniaka~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 23:35:33

A każdy głąb...to głąb

#20 ~Prof. Jarosz~

~Prof. Jarosz~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 00:25:01

Dlaczego ewolucja sprawiła że człowiek ma kły?
Czy jest częścią ekosystemu?
Jak wygląda produkcja mięsa w hodowli sterydach i opartej na antybiotykach w 3 miesiące?
Lubię ryby które też ktoś złowił.

Kły się przydają do rozgryzania orzechów, rozrywania łupin, otwierania kapsli na butelkach piwa i szczerzenia....

Dlaczego ewolucja sprawiła, że człowiek ma tak bardzo pofałdowany mózg? - Szkoda słów i tak nie pojmiesz...

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych