Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 14:27:41

Dajcie rolnikowi wolną rękę a sam się pozbędzie dzikiej zwierzyny. I rodzinę wykarmi. !

#42 ~Jēdrek~

~Jēdrek~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 16:32:29

Gościu trzeba pojazd ubezpieczyć, koło myśliwski nie ma nic do takich wypadköw, a skoro tak wyrażasz się o myśliwych , to sam potrzebujesz badań.

#43 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 17:59:25

Myśliwi nie są potrzebni do regulacji populacji zwierząt. Mało tego, to co właśnie robią, tylko szkodzą. Przyroda sama umie zadbać o każdą populację. A myśliwi dokarmiają dziki cały rok,tworząc karmniska, albo lepiej można to nazwać "nęciska". Nie mają nic wspólnego z tropieniem zwierzyny. Wszystko mają na tacy.Za kasę już zwierzyny jest wystawiona. Jak czytam takie bzdury że myśliwy to miłośnik przyrody, to mi się nóż w kieszeni otwiera!

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 20:44:36

Głupoty głupie gadanie i śianie propagandy

#45 ~Piter~

~Piter~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 23:30:25

Dziki

#46 ~Myśliciel 2~

~Myśliciel 2~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 20:04:30

Ty myśliwy coś mi tu żubrzym łajnem zalatujesz, czy abyś znów gdzie w odchody nie stąpnął był wlazł?

Skończ już z tymi frazesami rodem ze średniowiecza, o prawdziwych "muścinach", co to potem na kilometr zalatują, miesiącami się nie myją, z wąsem bujnem, z chucią  jurną, Osiłkowych twardzieli, których kobiety, również twarde, wyglądem i aparycją przypominające słynne pływaczki z NRD męsko brzmiącym głosem szepczące słowa podziwu i dumy do zalanych miodem uszu tych troglodytów. Jak jesteś taki twardy maczo-heros to śmigaj do lasu bez broni i poluj jedynie przy pomocy tego co znajdziesz w lesie, albo jeszcze, lepiej gołymi rękami. Daj zwierzynie równe szanse. Już widzę jak wracasz do domu z tuszą niedźwiedzia lub innego dzika pod pachą, a żona po porannym treningu ze sztangą niskim tonem mruczy radośnie na myśl o sutej kolacji i dokłada kolejne kloce drewna do domowego paleniska, które sama uprzednio porąbała, a ślinka po wąsie kapie.       

Myśliciel z ciąg rurki bo ci powietrza braknie a wiesz kto w rurkach chodzi ,przejdż się w nocy przez las zobaczysz jaki z ciebie chojrak 

 #47 ~Frania~

~Frania~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 14:10:00

Też mi wymówka "chodzi o obcowanie z przyrodą"banda hipokrytów mających rozrywkę w zabijaniu zwierząt.Zajeżdża do lasu dziana elitka wypasione auta poubierani od stóp do głów i strzelają do bezbronnych zwierząt.tylko gatunek ludzki stać na tak niskie pobudki.Zwierzęta owszem zabijają dla pożywienia a człowiek dla rozrywki.A zamień sztucera na rower,buty biegowe i wio do lasu to dopiero obcowanie z przyrodą.Brzydzę się zabijaniem zwierząt dla przyjemności.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych