Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Na co zwrócić uwagę, kupując materac? :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
923 odpowiedzi w tym temacie

#921 Alicjaka

Alicjaka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 październik 2019 - 17:56:09

Kiedyś mi się wydawało, że materac to materac i już. Szybko jednak przekonałam się, że materac materacowi nierówny. Jak już kupować to naprawdę dobry, a jak to zrobić to najprościej poszukać w sieci obcasy.pl/dobre-materace-do-spania-podstawa-zdrowia/Ja korzystałam z takich właśnie wskazówek.

#922 Braka

Braka

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 06 listopad 2019 - 16:11:47

Ja zwracałam uwagę na czas gwarancji i jakość wkładu, czy pianka będzie się w przyszłości utleniać bo to jest dość duży problem w materacach. Na szczęście mój materac p[od tym względem był wporządku. W sumie wszystkie materace Curem są ok

#923 Tranta

Tranta

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 01:02:13

A jaki dokładnie masz model? i jaki był dokładnie ten czas gwarancji. Szczerze mówiąc nie słyszałam o tych materacach, a interesują mnie takie o większej wytrzymałości

#924 SebaG

SebaG

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 listopad 2019 - 16:32:53

W życiu nie kupiłbym materaca z internetu. Materac kupiłem w profesjonalnym salonie, gdzie można każdy model przetestować. Na każdym modelu materaca sprzedawca sprawdzał ułożenie kręgosłupa, leżąc na boku, na plecach. Uważam, że sam nie wybrałbym właściwego materaca, a wydawałoby mi się, że wybór zrobiłem właściwy robiąc to na własna rękę. Nareszcie wysypiam się bez bólu pleców, po prostu rewelacja. Kupiłem materac z naturalnej piany bio Materasso Viscogreen Lux - genialny!!

Moja rada - idźcie do profesjonalnego salonu i poproście o dostosowanie właściwego twardością materaca. W sklepie, gdzie nie ma obsługi nie wybierajcie - wyrzucone pieniądze!!

Ja kupiłem taki w tym sklepie ministerstwodobrychsnow.pl/produkt/materac-viscogreen-lux-materasso-piankowy/

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Alexa (1)