Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Na co zwrócić uwagę, kupując materac? :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
944 odpowiedzi w tym temacie

#941 Lucinda

Lucinda

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 kwiecień 2020 - 11:58:22

Jak już wyżej pisałam dobry materac można kupić z firmy sembella. Według mnie mają tam produkty adekwatne cenowo do jakości. Kilka miesięcy szukałam odpowiedniego materaca. I wiele konkurencyjnych firm ma tańsze materace, na których nawet za darmo nie chciałabym spać, a te droższe to też żadna rewelacja. Dlatego tzreba się doradzać i kupować coś co nam pasuje niezależnie od ceny.

#942 Waraka

Waraka

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 06 maj 2020 - 21:15:44

Z tym, że materace mają sztucznie nadmuchaną cenę się nie zgodzę do końca. Niektóre są faktycznie droższe ale za tym idzie jakość, jak na przykład materace marki Curem, mają certyfikaty i jakośc jest na prawdę super, sama mam model piankowy EXE

#943 KajaKaja

KajaKaja

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 maj 2020 - 22:05:12

Według mnie godne polecenia są materace z pianką geltex. Są wygodne i dobrze podpierają kręgosłup, do tego nigdy nie spociłam się śpiąc na takim materscu

#944 Lutekrrr

Lutekrrr

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 26 maj 2020 - 20:00:23

Zdecydowanie wole materace ze sprężynami, świetne są takie z osobnymi kieszeniami na sprężyny, czyli każda sprężynka jest zapakowana osobno i nie mają ze sobą połączenia, czyli jak się śpi we dwójkę to ani nie ma hałasu, ani nie wgniatamy łóżka. Sam mam model Zip od Curem.

#945 Uganda

Uganda

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano wczoraj, 21:51

Napiszę na co ja zwracałam uwagę kiedy kupowałam mój materac: przede wszystkim zależało mi na tym, żeby mój materac służył mi dłuższy czas i żeby nie szkodził na kręgosłup. Kupiłam materac medyczny i jestem mega zadowolona. Polecam "Rumbę" od Hildinga każdemu! To najlepszy materac piankowy jaki testowałam

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych