Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dziadzia~

~Dziadzia~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 21:52:48

Kursy bukmacherów z 15.11.2010.

Tadeusz Ferenc 1.07

Jerzy Cypryś 7.00

Andrzej Dec 10.00

Wiesław Walat 50.00

Jerzy Maślanka 100.00

Czytający Super Nowości i fakty Rzeszów(czy cos takiego) Powinni być Bardzoo bogaci :)

#2 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 21:58:03

Niesamowite!
W radio podawali kandydatów z jednej takiej listy: Cypryś, Szumny, i inni tacy tam. Wszyscy mówili, że są z listy nr ...., ale nikt się nawet nie zająknął, że to lista PiS'u ;)
Czyżby się tego wstydzili?

#3 ~kk~

~kk~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 22:55:53

...czytam komentarz (kogoś tam) i nie mam pojęcia co poeta miał na myśli pisząc te słowa, typy bukmacherów to naprawdę ważny aspekt przed wyborami samorządowymi rzecz jasna bo jak wygra tadeusz to z kumplami wybuduje może kolejną galerię gdzie otworzą swój przybytek gdzie ludzie będą płacić podatek od marzeń ... a gdzie debata, fakty, argumenty, czy choćby program przed wyborczy który to w przypadku ferenca trzecią kadencje jest aktualny bo po wygranych wyborach zasypia w fotelu i budzi się pod koniec kadencji aby wyasfaltować kilka ulic ...

#4 ~pali-cat~

~pali-cat~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 23:00:24

Dziadzio w odstawkę.Nowy Prezydent Cypryś ;)
Pozdrawiam

#5 ~Student~

~Student~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 23:16:07

Byłem na tej debacie i dla mnie jedynym konkretnym i sensownym człowiekiem, który powinien zostać Prezydentem jest Pan Jerzy Cypryś. Ma człowiek pomysły i jest pozytywnie nastawiony do mlodych ludzi.Ja zagłosuje na Cyprysia.

#6 ~szlachcic~

~szlachcic~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 07:11:22

Tadeusz wajhe przełóż! Gość konkretny, kompetentny, z potencjałem pomysłów. W prawdzie nie jestem mieszkańcem Rzeszowa ale gdybym był to zagłosowałbym na Tadeusza

#7 ~krwiożercza pomarańcza~

~krwiożercza pomarańcza~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 07:18:30

kurczę... dlaczego wszystko opisujecie z dziennym opóźnieniem ;|

#8 ~krwiożercza pomarańcza~

~krwiożercza pomarańcza~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 07:19:49

kurczę... dlaczego wszystko opisujecie z dziennym opóźnieniem ;|

nooo przepraszam - prawie wszystko

#9 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 08:12:08

Pan Ferenc jak zwykle program oparty na obietnicach "będzie szukał".Pieniądze z programów unijnych skończyły się?rozpoczyna się słynne "klamkowanie".Kochani jeżeli chcemy by młodzi rzeszowianie nie uciekali z naszego miasta,to mamy dobrych kandydatów Pan Dec i Pan Cypryś i na jednego z nich oddajmy głos.Pan Ferenc był dobry jak była kasa,a obecnie trzeba zwracać kredyty i pieniądze z naszych podatków muszą być wydawane rozsądnie.Może mniej bajerów świecidełek,a więcej kasy na rązwiązywanie problemów komunikacyjnych w centrum miasta.Zakorkowane miasto to wyłącznie zasługa Pana Ferenca.

#10 ~ominieo~

~ominieo~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 09:07:18

no ja nie wiem jeszcze na kogo będę glosować..., ale widziałam ze Dec ma dziś spotkanie z mieszkańcami o 19 w Automobilklubie, może powie coś ciekawego i mnie przekona =)

#11 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 09:33:57

Innowacyjny Rzeszów powinień mieć innowacyjnego młodego prezydenta !
Dziadek musi odejść

#12 ~rozgniewany~

~rozgniewany~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 09:57:36

Kolego, kandydat Cypryś to były dyrektor II L.O. Za jego czasów jedyne co było inne w tym liceum to to że na każdą akademię przyjeżdżał jakiś wysoko postawiony klecha. Za jego rządów na pewno księżom będzie żyło się lepiej. Z nami już tak dobrze nie będzie. Gość nie ma o zarządzaniu jakiegokolwiek pojęcia, miernota na maksa.

#13 ~rozgniewany~

~rozgniewany~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 10:01:55

Byłem na tej debacie i dla mnie jedynym konkretnym i sensownym człowiekiem, który powinien zostać Prezydentem jest Pan Jerzy Cypryś. Ma człowiek pomysły i jest pozytywnie nastawiony do mlodych ludzi.Ja zagłosuje na Cyprysia.

Pozytywnie to on może jest nastawiony do młodych. Jak każdy klecha. :P
Były dyrektor II L.O wsławił się tym, że nic nie potrafił zrobić oprócz wciskania się czarnym przy każdej możliwej okazji. Skonfliktowany z nauczycielami o odmiennej orientacji politycznej. Zamiast mostów bedziemy mieli na 100% nowe centra edukacji chrześcijańskiej i multimedialne kapliczki.

#14 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 11:46:36

Dodam jeszcze to, że miałem przyjemność współpracować z Panem Andzejem Decem w Radzie Miasta, przez dwie kadencje.Jego" wadą" jest jedynie to, że nie umie składać obietnic bez pokrycia i kłamać.Pan Cypryś też zalicza się do tej samej kategorii a to że był bardzo dobrym Dyrektorem i posiada kompetecje dobrego urzędnika daje gwarancje że też będzie dobrym Prezydentem. Czas Pana Ferenca skończył się jak skończyły się, lub są ograniczone dotacje unijne.Głos oddany na Pana Ferenca to głos zmarnowany dla miasta.

#15 ~Prawda~

~Prawda~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 16:52:32

http://media.wp.pl/k...,wiadomosc.html

#16 ~studentka~

~studentka~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 15:56:06

też byłam na tej debacie i mam zupełnie odmienne zdanie, p. Jerzy Cypryś ma cudowny pijar , ale niestety mógł się wykazać najwyżej na stanowisku dyrektora / i to nie z każdym współpracował tylko z tymi z opcji i klerem/no a w kuratorium już nie podołał - żeby było jasne ani Ferenc ani Dec ani Maślanka nie są moimi faworytami , po prostu znów jestem na rozdrożu na kogo głosować i znów pewnie będzie Ferenc - mam wiele uwag do niego , ale nadal nie ma lepszej kandydatury od niego

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 19:42:40

Tadeusz wajhe przełóż! Gość konkretny, kompetentny, z potencjałem pomysłów. W prawdzie nie jestem mieszkańcem Rzeszowa ale gdybym był to zagłosowałbym na Tadeusza

Wypier***aj pod kamyk!!!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 19:44:37

też byłam na tej debacie i mam zupełnie odmienne zdanie, p. Jerzy Cypryś ma cudowny pijar , ale niestety mógł się wykazać najwyżej na stanowisku dyrektora / i to nie z każdym współpracował tylko z tymi z opcji i klerem/no a w kuratorium już nie podołał - żeby było jasne ani Ferenc ani Dec ani Maślanka nie są moimi faworytami , po prostu znów jestem na rozdrożu na kogo głosować i znów pewnie będzie Ferenc - mam wiele uwag do niego , ale nadal nie ma lepszej kandydatury od niego

Nawet żul z pod budki z piwem niż ten stary grzyb. Jemu szajba bije i to ostro.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych