Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najgorszy pracodawca w Jarosławiu

57 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~D.~

~D.~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2011 - 22:09:26

No właśnie, jak to jest z pracodawcami w Jarosławiu?
Dobrze płacą? Czy jest tak jak wszędzie, że praca na część etatu oficjalnie, a reszta pod stołem?

pytam, bo zastanawiam się czy opłaca mi się rozpoczynać życie w Jarosławiu gdyż dostałam tutaj spadek po cioci i zastanawiam się czy osiąść tutaj czy sprzedać mieszkanie i nie zawracać sobie głowy życiem w tym spokojnym i czystym miasteczku tak innym Tychów.

#2 ~maciek~

~maciek~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 05:20:27

Buraku sam sobie odpisujesz nie zajmuj głosu za wszystkich mieszkańców ! "Jarosławianin" z wiechciem w bucie i cepem w dowodzie

#3 ~Jarosławiak~

~Jarosławiak~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 10:33:14

Buraku sam sobie odpisujesz nie zajmuj głosu za wszystkich mieszkańców ! "Jarosławianin" z wiechciem w bucie i cepem w dowodzie

Burak to cie zrobił bucu, wku***sz sie, bo napisałem prawde o mentalności miejscowych ludzi? Sam jestem Jarosławiakiem z dziada pradziada, ale taka jest prawda..mentalność miejscowych( nie wszystkich) to porażka...tylko by się modlili, głosowali na "naszych patriotów" z PiS, na niczym się nie znaja,są zacietrzewieni i zabiliby za kształt nosa a jak wyjadą do innego miasta to robią wstyd :blink: To właśnie tacy jak ty pajacu, robia wioche i mają jak to powiedziałeś" cepa w dowodzie" Mentalność w tym mieście obecnie to porażka o czym świadczy ilość stodół (czyt kościołów)...zacofanie i tyle, ale komu ja to tłumaczę, pewnie i tak do ciebie nic nie dotrze....

#4 ~zapo~

~zapo~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 14:41:38

Burak to cie zrobił bucu, wku***sz sie, bo napisałem prawde o mentalności miejscowych ludzi? Sam jestem Jarosławiakiem z dziada pradziada, ale taka jest prawda..mentalność miejscowych( nie wszystkich) to porażka...tylko by się modlili, głosowali na "naszych patriotów" z PiS, na niczym się nie znaja,są zacietrzewieni i zabiliby za kształt nosa a jak wyjadą do innego miasta to robią wstyd :blink: To właśnie tacy jak ty pajacu, robia wioche i mają jak to powiedziałeś" cepa w dowodzie" Mentalność w tym mieście obecnie to porażka o czym świadczy ilość stodół (czyt kościołów)...zacofanie i tyle, ale komu ja to tłumaczę, pewnie i tak do ciebie nic nie dotrze....

Podchodzi Pan do zagadnienia nerwowo i impulsywnie to wyraża Pański styl bycia oraz charakter, mając dodatkowe obciążenie w postaci nienawiści do innych a to nie kształtuje dobrego wizerunku osoby kulturalnej z dobrym rodowodem.
Przekleństwa to ucieczka od swoich słabości i nie po tym że ja mówię "jestem z miasta" tylko po jego kulturze osobistej i sposobie wyrażania się.
Proszę o ocenę ludzi kulturalnych.

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 17:28:03

Podchodzi Pan do zagadnienia nerwowo i impulsywnie to wyraża Pański styl bycia oraz charakter, mając dodatkowe obciążenie w postaci nienawiści do innych a to nie kształtuje dobrego wizerunku osoby kulturalnej z dobrym rodowodem.Przekleństwa to ucieczka od swoich słabości i nie po tym że ja mówię "jestem z miasta" tylko po jego kulturze osobistej i sposobie wyrażania się.Proszę o ocenę ludzi kulturalnych.

:D :D :D

#6 ~pat~

~pat~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 19:19:05

:D :D :D

Goryle, małpy i człekopodobne rozumiem jeszcze jakieś kilka milionów lat ewolucji i przejdziecie z pisma obrazkowego na tekst literowy to już niedługo pozdrawiam ( :P )

#7 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 19:56:04

oto własnie MY - JAROSŁAWIACY!
Trafiłam na tę stronę przypadkiem i po wstępnej radości zrozumiałam, ze znowu mam przed oczami "swoich".
Gdzies w srodku kochamy to miasto, tych ludzi, ale nasza natura bierze gorę nad uczuciami
i zaczynamy wyzwiska, obelgi, zarzuty ... :(
Kocham Was wszystkich przychodzących tu. Kocham bo jesteście z tego samego miasta,
bo kochacie te same miejsca, popełniacie te same błędy językowe, mówicie tym samym
regionalnym dialektem. I ..., i .... niech to będzie wszystko na dziś! ;-))

#8 ~adel;~

~adel;~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 20:29:18

a ja wam powiem że najgorszym pracodawcą wyzyskującym pracowników jest ten koleś co ma galerie w jaro sklep kropa i hausa ( piszę po polskiemu ) taki jeden kolo z wioski nazwisko na P coś p ara dowski jakoś tak, tam to dopiero jest hardkor nie życze nikomu pracować u tego pana

#9 ~Katarinka~

~Katarinka~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 20:40:29

W tutejszej fabryce produkującej poszycia do samochodów też za ciekawie nie jest... nędzna płaca, a warunki pracy ciężkie <głównie chodzi mi o stosunek wyżej postawionych ludzi do zwykłych fizycznych pracowników np obelgi, wyśmiewanie, krzyki itp >

#10 ~emigrant~

~emigrant~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 09:22:26

W tutejszej fabryce produkującej poszycia do samochodów też za ciekawie nie jest... nędzna płaca, a warunki pracy ciężkie <głównie chodzi mi o stosunek wyżej postawionych ludzi do zwykłych fizycznych pracowników np obelgi, wyśmiewanie, krzyki itp >

Posluchaj mnie starego czlowieka ktory zyje na emigracji juz 30 lat.
Plun na to wszystko i jedz do pracy na zachod.
Naucz sie troche jezyka abys mogla sie porozumiec z pracodawca. Nie potrzeba wiele umiec, tylko na tyle aby podac swoje dane i wyksztalcenie. Jezeli bedzies na tyle komunikatywna aby zrozumiec "idz i przynies". Podaj, rob tak jak ci pokazuje itp zwroty to na poczatek WYSTARCZY !!! Nie przejmuj sie ze nie potrafisz cos zrobic. Jak beda widzieli ze CHCESZ pracowac znajda ci taka prace ktora bedziesz potrafila robic. Tu ludzie sa inni i cierpliwi.
Po kilku miesiacach jezeli chcesz pracowac i bedziesz chciala to sobie zmienisz prace, bo bedziesz juz lepiej mowic.
Na zachodzie pracodawca szanuje swojego pracownika.
Pamietaj !!
Unikaj pracowac dla polakow za granica, bo napewno cie oszuka, okradnie i wykorzysta.

#11 ~moon~

~moon~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2011 - 22:50:40

a ja wam powiem że najgorszym pracodawcą wyzyskującym pracowników jest ten koleś co ma galerie w jaro sklep kropa i hausa ( piszę po polskiemu ) taki jeden kolo z wioski nazwisko na P coś p ara dowski jakoś tak, tam to dopiero jest hardkor nie życze nikomu pracować u tego pana

#12 ~moon~

~moon~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2011 - 22:53:24

tarkowski to dopiero wyzyskiwacz. ten pan P. to pikus w porównaniu z nim. on by nawet własna matke sprzedał zeby sie tylko nachapać czyimś kosztem

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2011 - 23:39:01

biedny ratownik z super zaocznym policealnym wykształceniem się odezwał. DO PRACY ŚMIERDZĄCY NIEROBIE !!!!

#14 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2011 - 22:16:30

do roboty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 08:23:30

biedny ratownik z super zaocznym policealnym wykształceniem się odezwał. DO PRACY ŚMIERDZĄCY NIEROBIE !!!!

wywnioskowałeś to po jego nicku ?;d a może to intuicja?;d
kultury i inteligencji to Ty nie masz za grosz :D

#16 ~trucker~

~trucker~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 13:33:29

tarkowski to dopiero wyzyskiwacz. ten pan P. to pikus w porównaniu z nim. on by nawet własna matke sprzedał zeby sie tylko nachapać czyimś kosztem

moon to wie bo tam pracuje :D al już nie długo bo poleci za te komplementy ,a na jego miejsce czekają już chętni......tylko jak to jest że zawsze i wszędzie czy państwowa czy prywatna robota to zawsze jest kilku nieszczęśliwych nastawionych do wszystkiego na "NIE"........kasa za mała ,stołek za niski, drzwi piszczą, słońce świeci, śnieg pada itd.

Ale zgadzam się z tym że polscy pracodawcy nie szanują pracownika a szkoda bo wszystkim było by milej pracować a i korzyści były by większe bo "pracownik zadowolony to pracownik 2x wydolniejszy"

#17 ~-V-~

~-V-~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 14:37:16

To jest właśnie typowy jarosławski B U C dobrze, że jest ich niezbyt dużo.

#18 ~beton~

~beton~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 19:49:37

jebie wam sie w glowie

#19 ~jarosawiak 2~

~jarosawiak 2~
  • Goście

Napisano 13 październik 2011 - 19:48:27

Prawda jest taka że ryjesz po 10 godzin twoja wyplata sięga ok 1300-1700zl(w papierach najniższa krajowa tak zawsze jest) i jestes poniewierany jak nie pasi to przyjdzie bezrobotny i zrobi to samo za 1100zl - sami wyzyskiwacze BIZNESMENI bez wyjątków

#20 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 15:45:04

Człowieku,miasto jest piękne,ale co do pracy to zapomnij...najniższe płace w polsce i traktowanie pracownika jak szmata..zero perspektyw na przyszłość..Jak możesz to uciekaj z tąd jak naj dalej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych