Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

najlepszy fryzjer w Łańcucie

fryzjer fryzjerka łańcut

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kremowa~

~kremowa~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2013 - 20:31:03

Witam.

Pytanie głównie do Pań: gdzie w Łańcucie jest wg Was najlepsza fryzjerka? Chciałabym rozjaśnić włosy, a nie chcę się ich pozbyć... Podobno strach iść do salonu M*****a, zresztą sama widziałam jak koleżance włosy pofarbowały, góra na brąz, dół czarny... Kogo polecacie?

#2 ~anda~

~anda~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 07:08:20

polecam na podcieniu jak się idzie do kościoła tam są dwie fajne babki

#3 ~Krawcowa~

~Krawcowa~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 12:07:31

ja sie strzyge w loczku https://www.facebook...9712?ref=stream

#4 ~Jan Rem~

~Jan Rem~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 07:17:21

a ja chciałam zdecydowanie odradzić pania która ma salon obok cukierni, na przeciwko pubu kamienica. Ta oto pani jest mega opryskliwa, traktuje ludzi jak smieci. Kiedys moja znajoma zapisala sie do niej ale szla na nogach z dzieckiem z pobliskiej miejscowosci i spoznila sie dziesiec minut to pani fryzjerka nawrzeszczala na nia ze sie spoznila i powiedziala ze juz jej nie przyjmie, dziewczyna wyszla od niej z placzem. Moj maz tez kiedys byl sie zapytac czy by mu nie skrocila wlosow to odszczekała mu cos ze nie ma czasu, ale tak naprawde chamsko. A ja niedawno weszlam tez zapytac czy by mi sie skrocila wlosow to nawet na mnie nie spojrzala i takim niemilym tonek odpoqwiedziala: nie i prosze zamknac drzwi bo mi zimno wchodzi!!! normalnie kultura jak nie wiem. ODRADZAM!!!!

Prawie jak w ,,Misiu" ...nie powiedziała przypadkiem  słów..,,JEM PRZECIEŻ ! " ?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 09:55:22

skoro faktycznie się tak zachowuje, to widocznie kasę ma...

W Łańcucie fryzjer jest prawie na każdej ulicy, tak jak i ubezpieczenia.

#6 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 07:08:43

skoro faktycznie się tak zachowuje, to widocznie kasę ma...

W Łańcucie fryzjer jest prawie na każdej ulicy, tak jak i ubezpieczenia.

..i apteki

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2014 - 01:41:56

Ja ostatnio byłem w nowo otwartym salonie na Sokoła 2. Bardzo przyjemna pani, nowoczesny salon. Przystępne ceny i posiada hełm laserowy na porost włosów. Gorąco polecam.

#8 ~J~

~J~
  • Goście

Napisano 09 maj 2014 - 17:41:37

GORĄCO POLECAM PANIĄ JOLĘ NOWO OTWARTO SALON NA SOKOŁA ŚWIETNA OBSŁUGA, ŁADNY SALON, SUPER KOSMETYKI DO FARBOWANIA I PIELĘGNACJI WŁOSÓW. I BARDZO PRZYSTĘPNE CENY. :)

#9 ~Domek~

~Domek~
  • Goście

Napisano 15 maj 2014 - 06:21:49

laserowy hełm? a co to star trek?

#10 ~ewela~

~ewela~
  • Goście

Napisano dziś, 09:02

Nie polecam matrixa. Niekompetentne dziewczyny. Wiecej plotkuja niz pracują. A po scieciu wlosow nawet ich nie układają. Pewnego razu wyszłam jak czarownica. Odradzam.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fryzjer, fryzjerka, łańcut

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych