Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~d~

~d~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 08:32:54

Kolejna Galerianka

#2 ~....~

~....~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 08:51:58

Niestety ale to też zależy od wychowania. Ja od dziecka miałam wpajane, że dziewictwo jest czymś niezwykłym i warto z nim poczekać dla osoby którą się naprawdę będzie kochać. Ja swoje straciłam jak miałam 21 lat, z Osobą którą kocham i jestem z nią nadal. Wiem, że nigdy nie będę tego żałować.
Dzisiejsza młodzież nie zna już tej wartości, świat schodzi na psy...

#3 ~domotywujący~

~domotywujący~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 08:55:19

http://demotywatory....Polska-vs.-Azja
i wszystko jasne

#4 ~OMG~

~OMG~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 08:57:06

No niestety to prawda. Myślałem, że ten film jest trochę przerysowany, ale jednak pokazuje sedno sprawy. Większość takich dziewczyn jest pewnie z rodzin biednych może i patologicznych. Smutne to jest ale widać wśród młodzieży upadek obyczajów, brak wartości, mózgi wyprane przez pokemony i bezstresowe wychowanie. Później idą tacy w życie nie umiejąc nic, bez wykształcenia, bez żadnych zasad. Handlowanie ciałem w taki sposób pokazuje tylko płytkie myślenie tych osób

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 08:59:14

dać dupy za 3 kafle - jakie to amerykańskie, nowoczesne, zachodnie, trendy, filmowe, zyskowne, wyzwolone itd.

z drugiej strony - jej d***

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 09:09:22

Ciekawe gdzie są rodzice/wychowawcy tej dz**ki?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 09:14:59

"Jest - jak twierdzi, zwyczajną, niespełna 17-letnią dziewczyną"

Dobre - jeszcze obraża koleżanki. Zwykłe dziewczyny nie puszczają się za kasę.
To dziecko ma jakiś dziwny system wartości.
Myślę, że sama nie jest świadoma tego, co chce zrobić. To odbije się na jej psychice!!!

#8 ~kalw~

~kalw~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 09:38:17

A ja się zastanawiam czy aby nie jest to taki pasztet że nawet jakby mi dopłaciła 3000 tysiące to bym się nie skusił.

#9 ~cyc~

~cyc~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 10:23:00

reklama internetowej prostytucji trwa od kilku dni w nowinach,

#10 ~~Bartek_UD~~

~~Bartek_UD~~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 10:32:44

Odezwała się LIGA OBROŃCÓW DZIEWIC :D jesteście śmieszni :) jeśli dziewczyna chce sprzedać swoje dziewictwo to niech to zrobi! Co Was to obchodzi? Gość ją puknie, ona weźmie kasę i finał. Piszecie tu o upadku jakichś dziwnych wartości, przekonań, obyczajów! A kiedy te Wasze wspaniałe zasady obowiązywały? Nie mówicie mi, że kiedyś bo jest tak jak zawsze było tylko wtedy nie było mass mediów i internetu a teraz każdy ma do tego dostęp.

No niestety to prawda. Myślałem, że ten film jest trochę przerysowany, ale jednak pokazuje sedno sprawy. Większość takich dziewczyn jest pewnie z rodzin biednych może i patologicznych. Smutne to jest ale widać wśród młodzieży upadek obyczajów, brak wartości, mózgi wyprane przez pokemony i bezstresowe wychowanie. Później idą tacy w życie nie umiejąc nic, bez wykształcenia, bez żadnych zasad. Handlowanie ciałem w taki sposób pokazuje tylko płytkie myślenie tych osób

Film nie jest przerysowany tylko ukazuje dzisiejsze dziewczyny! Pomijam to, że wszystkie kobiety widzą w Was Panowie tylko portfel!! Nie czarujmy się :) nawet gdy jesteś bardzo przystojny, elokwentny, mądry, inteligentny itd.. One mają taki sposób rozumowania i nigdy Ci nie powiedzą co o Tobie naprawdę myślą! Tak więc wiecie :D:D

No ale jak idą w życie nie umiejąc nic? Przecież umieją uprawiać sex, oral, anal i te sprawy :D:D:D

P.S Nie jest taka zła! po tamtym artykule znalazłem jej ogłoszenie, no i ciało ma w miarę :D tylko nie wiadomo jak twarz ale ...

Pozatym odpowiedzcie tak szczerze co Was fascynuje w dziewicach? Przecież to krew, krzyk, ból oczywiście JEJ :D lubicie takie sado-maso ? :D Tylko odpowiedzcie szczerze! Nie wolicie bardziej doświadczonej ?

#11 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 11:46:08

reklama internetowej prostytucji trwa od kilku dni w nowinach,

Stręczycielstwo redaktorzyn z komunerskiego stażem dziennika , jest przejawem zamiennika nauk chrześcijańskich na Wielki Tydzień.
Jednym słowem seks zamiast konfesjonału , dla POprawnych politycznie!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 11:55:07

Stręczycielstwo redaktorzyn z komunerskiego stażem dziennika , jest przejawem zamiennika nauk chrześcijańskich na Wielki Tydzień.
Jednym słowem seks zamiast konfesjonału , dla POprawnych politycznie!

Kogo obchodzi ten welki tydzien? chyba tylko ciebie i reszte ciemnoty podkarpackiej. Nie narzucaj swojego światopoglądu innym.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 12:15:18

A kogo obchodzi los dziewczyny?
może nie ma pieniędzy, rodzicom się nie przelewa. Dajcie młodym pracę a nie wyzywajcie jej od dz...k. k...
Lepiej niech się żony zajmią swoimi mężulkami bo któryś pewnie się skusi.
Dla wiadomości podam że w Polsce jest 50 tyś. prostytutek. Ciekawe z czego żyją. powietrzem.
Dziwi mnie fakt że ludzie tak komentują ten artykuł. Jest jak każdy inny.

#14 ~dr nauk prawnych~

~dr nauk prawnych~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 12:16:23

Nowiny zachowują się jak sutener. A sutenerstwo jak sami w artykule zaznaczają jest karalne.
Robią podłoże transakcji seksualnej nieletniej.

Domniemam że w uznaniu Nowin 3000 zł to mało za tego typu czyn, dlatego tak reklamują to ogłoszenie w rezultacie czego może ona otrzymać "wyższe wynagrodzenie" niż zakładane minimum. Ale sprawa może mieć jeszcze kolejny aspekt

Poza tym nowiny czerpią korzyść majątkową w postaci zwiększonej oglądalności, co przekłada się m.in. na zyski z reklam. Artykuł ten znalazł się także w wydaniu papierowym Nowin na pierwszej stronie.

Wiadomo celem takiej publikacji nie była bynajmniej troska o cnotę bezmyślnej dziewczyny, tylko zwiększenie poczytności i sprzedaży Nowin.

Warunek sutenerstwa jest spełniony. Zysk z nierządu nieletniej.

W USA musielibyście zapłacić kilkanaście milionów dolarów urażonemu artykułem czytelnikowi. Np rodzica dziewczyny w podobnym wieku.

#15 ~dr nauk poprawnych~

~dr nauk poprawnych~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 12:39:54

w USA to dopiero jest sutenerstwo :D a mlode polki sie sprzedaja za mniej niz 3 kawalki a bywa ze czasami przez tatusiów :(

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 12:43:52

Na razie brak komentarzy, twój może być pierwszy.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 12:54:33

Nowiny zachowują się jak sutener. A sutenerstwo jak sami w artykule zaznaczają jest karalne.
Robią podłoże transakcji seksualnej nieletniej.

Domniemam że w uznaniu Nowin 3000 zł to mało za tego typu czyn, dlatego tak reklamują to ogłoszenie w rezultacie czego może ona otrzymać "wyższe wynagrodzenie" niż zakładane minimum. Ale sprawa może mieć jeszcze kolejny aspekt

Poza tym nowiny czerpią korzyść majątkową w postaci zwiększonej oglądalności, co przekłada się m.in. na zyski z reklam. Artykuł ten znalazł się także w wydaniu papierowym Nowin na pierwszej stronie.

Wiadomo celem takiej publikacji nie była bynajmniej troska o cnotę bezmyślnej dziewczyny, tylko zwiększenie poczytności i sprzedaży Nowin.

Warunek sutenerstwa jest spełniony. Zysk z nierządu nieletniej.

W USA musielibyście zapłacić kilkanaście milionów dolarów urażonemu artykułem czytelnikowi. Np rodzica dziewczyny w podobnym wieku.

chyba nie wiesz co piszesz.
1, Nowiny nie podały linka do ogłoszenia więc gdzie masz reklamę
2. chyba nie wiesz co to jest sutenerstwo
3. może artykuł był na 1 stronie żeby zwrócić uwagę rodzicom żeby interesowały się problemami dzieci itd. itp. a nie latały po spa, solariach, bankietach itp. albo ogólnie zaakcentować problem społeczny
4.sprzedaż? mamy kapitalizm przez wielu upragniony. więc LICZY się sprzedaż bo ona = zysk, podstawy ekonomii
5. dr nauk prawnych? chyba dr prawienia farmazonów

#18 ~buparty~

~buparty~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 13:16:18

Niestety ale to też zależy od wychowania. Ja od dziecka miałam wpajane, że dziewictwo jest czymś niezwykłym i warto z nim poczekać dla osoby którą się naprawdę będzie kochać. Ja swoje straciłam jak miałam 21 lat, z Osobą którą kocham i jestem z nią nadal. Wiem, że nigdy nie będę tego żałować.
Dzisiejsza młodzież nie zna już tej wartości, świat schodzi na psy...

A u mnie proboszcz mówił że to komuna demoralizowała ludzi - komuny nie ma, a obecne życie bardziej zdemoralizowane jak kiedyś ( nastolatki szukające sponsorów, noworodki w śmietnikach, beysbole w akcji, zakatowane niemowlaki i dzieci topione w stawach, nadzwyczajne przywileje dla więżniów przy głodującej części społeczeństwa w tym dzieci. Jak byłem młody ojciec olewał,,bezstresowy'' stył wychowania. Dobrym rodzicom natura
i instynkt rodzicielski przekazuje normy wychowania.Wymagał, trzymał ład i dyscyplinę, gonił do pomocniczych prac w domu,a czasami i pasem poczęstował za niesubordynację i brak szacunku dla starszego. Krzywiłem się czasami ale dziś wiem że miał rację, żadnemu z dzieci krzywdy nie uczynił i choć był surowy okazywał wiele zatroskania o nasz los i miłości. Dziś brak naturalnych instynktów wychowawczych wypaczonych psychopedagogicznymi eksperymentami, agresja propagandy sukcesu za wszelką cenę dla młodych (starsi, wapniacy, mochery - najlepiej do eutanazji bo nieproduktywni, przeszkadzający rozwojowi demokracji( np.nie chcą wybierać przedstawicieli jedynie słusznej opcji i do biletów oraz leczenia trzeba im z budżetu dopłacać, a jeszcze jakieś emeryturyi renty by chcieli - a nawet wtrącają się ograniczając luz i wolność młodym).
Kto to widział w demokracji aby dziewczęta przygotowywać do roli matki, żony, rodzenia dzieci- jakie to upokarzające. Do biznesu i polityki dziewczęta, tam kasa wielka i szczęście a nie zniewalać się chłopem, dziećmi i garami. Będziesz miała kasę to i wolność bo za nią będziesz miała wszystko - tyle że przyjdzie starość, pustka, brak satysfakcji z życia i w końcu zupełne zero we własnym odczuciu, bo nawet przyjaciele odejdą.

#19 ~ghjgfj~

~ghjgfj~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 13:19:29

a co was to ku*** obchodzi co ona robi...jej życie i jej sprawa.sie ku*** wpier***acie i robicie sensacje...... a sami nie lepsi jestescie.....pieprzyć te głupoty!!!!!!!!!!!!!!myslicie ze ona sie wami bedzie przejmowac?ma na to wyje***e jak i inni!

#20 ~~zzz~~

~~zzz~~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 13:29:44

Tak było jest i będzie!!! Tylko kiedyś się o tym tyle nie pisało, teraz jeden artykuł i zaraz wielkie halo!!! Niech sobie każdy przypilnuje własnego "podwórka" i będzie ok! Prawicie wielkie morały a sami nie wiecie co wasze dzieci robią!!!

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych