Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~mm~

~mm~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 13:59:56

To oferta z rodzaju "tylko dla idiotów"

#22 ~GG~

~GG~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 14:17:41

Ale jej „Nowiny” zrobiły reklamę. Co mnie obchodzi jakiś margines społeczny.Przecież ta gówniara ma nie po kolei w głowie.

#23 ~siunia1989~

~siunia1989~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 14:24:19

Niestety ale to też zależy od wychowania. Ja od dziecka miałam wpajane, że dziewictwo jest czymś niezwykłym i warto z nim poczekać dla osoby którą się naprawdę będzie kochać. Ja swoje straciłam jak miałam 21 lat, z Osobą którą kocham i jestem z nią nadal. Wiem, że nigdy nie będę tego żałować.
Dzisiejsza młodzież nie zna już tej wartości, świat schodzi na psy...

Chwalisz sie czy sie zalisz???a moze brawo Ci bic??? Kiedys to bylo cos a nie w dzisiejszysz czasach!!!! Ty mialas 21 a ja mialam 16 i nie obchodzi mnie to co kto o mnie mysli........a odczepcie sie od dziewczyny jej zycie jej sprawa chce sprzedac to oki....ja tez bym sprzedala jakbym miala..xD pozdro

#24 ~maja~

~maja~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 14:25:55

zobaczcie do czego posuwaja sie młode dziewczyny z powodu braku pieniedzy!!! Pewnie pochodzi z rodziny w ktorej sie nie "przelewa". Niech sie rząd wstydzi - na podkarpaciu sa najgorsze zarobki - a ceny w sklepach w calej Polsce takie same!!! Skandal!! A pozniej takie głupie gadania na forach. Dajcie ludziom zarobic na godne zycie!!! Popieram dziewczyne, bez powodu tego nie robi.

#25 ~Butz~

~Butz~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 14:48:27

Popierasz - to zasponsoruj! ;)

#26 ~monika-gorzów~

~monika-gorzów~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 15:31:58

własne cialo to skarb ja nigdy bym nie poszla do łóżka z byle kim i jeszcze za kase!!! precz z takimi kobietami,pozdrawiam normalne!!!

#27 ~~Bartek_UD~~

~~Bartek_UD~~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 16:17:44

Kocham forum Nowiny24 :D jesteście wspaniali! :D jak ja lubię czytać te wszystkie komentarze :P

Nowiny zachowują się jak sutener. A sutenerstwo jak sami w artykule zaznaczają jest karalne.
Robią podłoże transakcji seksualnej nieletniej.

Domniemam że w uznaniu Nowin 3000 zł to mało za tego typu czyn, dlatego tak reklamują to ogłoszenie w rezultacie czego może ona otrzymać "wyższe wynagrodzenie" niż zakładane minimum. Ale sprawa może mieć jeszcze kolejny aspekt

Poza tym nowiny czerpią korzyść majątkową w postaci zwiększonej oglądalności, co przekłada się m.in. na zyski z reklam. Artykuł ten znalazł się także w wydaniu papierowym Nowin na pierwszej stronie.

Wiadomo celem takiej publikacji nie była bynajmniej troska o cnotę bezmyślnej dziewczyny, tylko zwiększenie poczytności i sprzedaży Nowin.

Warunek sutenerstwa jest spełniony. Zysk z nierządu nieletniej.

W USA musielibyście zapłacić kilkanaście milionów dolarów urażonemu artykułem czytelnikowi. Np rodzica dziewczyny w podobnym wieku.

In USA live people without rules, so don't tell me that in fucking USA is excellently. Oczywiście zrozumiałeś co napisałem po angielsku? Bo jeśli tak chwalisz USA to mam nadzieję, że tak :) Piszesz bzdury! Wiesz co to jest sutenerstwo? Kup sobie KODEKS KARNY i przeczytaj. A później przeczytaj raz jeszcze i raz jeszcze. Warunek sutenerstwa nie może być spełniony w tej konkretnej sytuacji :) nawet gdybyś złożył wniosek o popełenieniu przestępstwa uwierz, że na 100% by to nie przeszło.

Stręczycielstwo redaktorzyn z komunerskiego stażem dziennika , jest przejawem zamiennika nauk chrześcijańskich na Wielki Tydzień.
Jednym słowem seks zamiast konfesjonału , dla POprawnych politycznie!

Hahahaha :D co mnie obchodzą jakieś Twoje chrześcijańskie nauki? Wiesz co to jest ateizm? Mam gdzieś to, że jest jakiś Wielki Tydzień! A Ty jesteś jak te wszystkie popierdo***e moherowe berety! Codziennie do kościoła a po i przed kościołem plotki, ploteczki, zazdrość, zawiść, deb***izm, prymitywizm umysłowy.. Czekałem właśnie na Ciebie pajacu aż napiszesz coś o PO ale zapomniałeś o Donaldzie Tusku! Cóż to się stało? Nie pasuje Ci coś w tym kraju to krótka piłka.. Drzwi EU stoją otworem. A jeśli nie chcesz mieszkać w tej zesputej Unii Brukselskiej :D :D to walizka i jazda na Ukrainę.. Tam dopiero jest miód .. Mówię Ci !!

Niestety ale to też zależy od wychowania. Ja od dziecka miałam wpajane, że dziewictwo jest czymś niezwykłym i warto z nim poczekać dla osoby którą się naprawdę będzie kochać. Ja swoje straciłam jak miałam 21 lat, z Osobą którą kocham i jestem z nią nadal. Wiem, że nigdy nie będę tego żałować.
Dzisiejsza młodzież nie zna już tej wartości, świat schodzi na psy...

Niesamowite.. :D

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 16:28:17

Kogo obchodzi ten welki tydzien? chyba tylko ciebie i reszte ciemnoty podkarpackiej. Nie narzucaj swojego światopoglądu innym.

mnie odchodzi!

jesteś z tego dumny ze Ciebie nie obchodzi? obrażasz tych którzy "wierzą" mniej lub bardziej ale ich obchodzi...!! więc pisząc "że WIelki Tydzien obchodzi tylko ciemnote obrażasz wiele osób...jesteś nietolerancyjny mowiąc że chrześcijanie to ciemnota!! a ty pewnie ateista i co dumny jesteś?? jesteś za o mądry bo nie wierzysz w nic??

obrażasz ludzi a to zasługuje na pogarde...

#29 ~mariola50~

~mariola50~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 16:29:01

Dziecko, ucz się, studiuj i nie wyceniaj czegoś jak Twoja "niewinność fizyczna " tak nisko.
Psychicznie jesteś niedojrzałą dziewczynką i bardzo Ci współczuję.Nie umiesz siebie cenić.Pieniądze się rozejdą a w Tobie pozostanie moralniak czyli kac gigant.
Przed aktem utraty dziewictwa skasuj pieniądze jak prawdziwa 100% prostytutka, bo nie stać Ciebie na faceta z maczetą by to i owo obciął facetowi, który nie zapłaci bo będzie mu 2999 złociszy brakowało.

"Cnotę" jak wy to mówicie,oddaje w podarunku kochanej osobie - to akt z miłości.
Nie ma to nic wspólnego z kasą.
Pozdrawiam - Mariola 50-zachodnipomorskie

#30 ~michufo~

~michufo~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 16:35:16

Chwalisz sie czy sie zalisz???a moze brawo Ci bic??? Kiedys to bylo cos a nie w dzisiejszysz czasach!!!! Ty mialas 21 a ja mialam 16 i nie obchodzi mnie to co kto o mnie mysli........a odczepcie sie od dziewczyny jej zycie jej sprawa chce sprzedac to oki....ja tez bym sprzedala jakbym miala..xD pozdro

może się pochwalić...pochwalić tym że ma własne zasady.. wartości które się ceni bo czy ceni się wartości w stylu dam się przelecieć za 3000 zł? to jest wartość to jest margines... i idąc twoimi myślami sama się chwalisz zebyś dała dup.... za kase ...a może to robisz nie wiem??

chyba nawet nie wiesz co to moralność jak nei to poczytaj o tym... i nie wiesz co to wartości.... ta dziewczyna wie i ma je i ją za to chwalę...bo ma zasady w odróżnieniu od Ciebie!!

ps. ludzie oceniają to co czytają a mają takie prawo...bo czytając gazetą mają prawo oceny...choc uważam że nie powinien powstać ten artykuł

#31 ~the truth is out there~

~the truth is out there~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 16:49:49

95% dziewczyn i tak oddaje to co ma najcenniejsze komus z kim i tak nie bedzie i to w dodatku calkowicie za darmo. Nie ma co pluc na ta dziewczyne, bo niewiadomo jaka moze miec sytuacje zyciowa. Tak czy siak dobrze pomyslala. Odda to co ma najcenniejsze za konkretna kwote komus z kim i tak nie bedzie. Przynajmniej cos jej z teog zostanie i moze nawet w jakis dobry sposob to wykorzysta.A te co oddaly za darmo, no coz..........

#32 ~M jak Milosc~

~M jak Milosc~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 17:11:46

To forum jest chyba dla starszych ludzi , wiec powiem wam jako młoda osoba co ja mysle o waszych zasadach

Po pierwsze cnota to nie jest sprawa ani dla rodziców ani dla tego pierwszego czy przyszlego męża . Cnota to nie jest sprawa równiez wychowania ani zasad moralnych.Cnota to tylko i wylacznie OSOBISTA sprawa kazdej z Nas. Cnota -to wasza przestarzała tradycja z małej t , odniesiona tylko i wyłącznie do kobiet.
Czas idzie do przodu , dzisiaj kobiety już nie tylko decydują o sprawach w domu . Decydują również na stanowiskach menagerskich w firmie . Decydują z kim i jak się zabawią i z kim i jak stracą cnotę. Ta dziewczyna powiedziała że jest normalna - i ma rację . To jej sprawa a wasze oburzenie , szczególnie tych kur domowych co to krzyczą że jest k****ą jest po prostu krzykiem że tak się szybko świat zmienił , tak szybko że Wy drogie kury domowe tego nie czaicie.
Nagle się okazało że wasze fundamenty legły z gruzach , dzisiaj do szczęścia kobiecie wcale nie jest potrzebny facet , to nie jest sprawa numer 1 , tak samo cnota , nie jest tak ważna jak kiedyś. Ba dzisiaj nie potrzebuję nawet ślubu by dostać mieszkanie razem z moim chłopakiem . Sami sobie na to mieszkanie zarabiamy i sama za swoje studiuję. Jeżeli chłopak ma się ożenić ze mną tylko pod warunkiem że będę miała cnotę to ja dziękuję , może sobie szukać innej, ja sobie znajdę innego lub też będę sobie szukać faceta tak do zabawy , zresztą każde wyjście ma swoje dobre i złe strony .

wyjść za mąż albo nie o to jest pytanie , a nie wyjść za mąż z cnotą lub bez .

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 18:09:55

Za 3 tysiące zrobić sobie kibel z tyłka co za głupia pinda.

#34 ~mówie ci~

~mówie ci~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 18:37:15

a co was to ku*** obchodzi co ona robi...jej życie i jej sprawa.sie ku*** wpier***acie i robicie sensacje...... a sami nie lepsi jestescie.....pieprzyć te głupoty!!!!!!!!!!!!!!myslicie ze ona sie wami bedzie przejmowac?ma na to wyje***e jak i inni!

Dobrze że taki de-bil jak ty nie ma kasy bo szkoda dziewczyny by się z takim deb***em kochać.

#35 ~Kobietka~

~Kobietka~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 18:46:51

To forum jest chyba dla starszych ludzi , wiec powiem wam jako młoda osoba co ja mysle o waszych zasadach

Po pierwsze cnota to nie jest sprawa ani dla rodziców ani dla tego pierwszego czy przyszlego męża . Cnota to nie jest sprawa równiez wychowania ani zasad moralnych.Cnota to tylko i wylacznie OSOBISTA sprawa kazdej z Nas. Cnota -to wasza przestarzała tradycja z małej t , odniesiona tylko i wyłącznie do kobiet.
Czas idzie do przodu , dzisiaj kobiety już nie tylko decydują o sprawach w domu . Decydują również na stanowiskach menagerskich w firmie . Decydują z kim i jak się zabawią i z kim i jak stracą cnotę. Ta dziewczyna powiedziała że jest normalna - i ma rację . To jej sprawa a wasze oburzenie , szczególnie tych kur domowych co to krzyczą że jest k****ą jest po prostu krzykiem że tak się szybko świat zmienił , tak szybko że Wy drogie kury domowe tego nie czaicie.
Nagle się okazało że wasze fundamenty legły z gruzach , dzisiaj do szczęścia kobiecie wcale nie jest potrzebny facet , to nie jest sprawa numer 1 , tak samo cnota , nie jest tak ważna jak kiedyś. Ba dzisiaj nie potrzebuję nawet ślubu by dostać mieszkanie razem z moim chłopakiem . Sami sobie na to mieszkanie zarabiamy i sama za swoje studiuję. Jeżeli chłopak ma się ożenić ze mną tylko pod warunkiem że będę miała cnotę to ja dziękuję , może sobie szukać innej, ja sobie znajdę innego lub też będę sobie szukać faceta tak do zabawy , zresztą każde wyjście ma swoje dobre i złe strony .

wyjść za mąż albo nie o to jest pytanie , a nie wyjść za mąż z cnotą lub bez .

Ile masz lat dzieciątko? 15,16? Tak "pięknie i poetycko" piszesz o tej cnocie,że aż się sama rozbiorę i wskoczę do łóżka z byle kim i byle gdzie za 3 tys. zł (chore!). Nie wiem czy wiesz,ale takie zachowanie ma już swoją nazwę...PROSTYTUCJA.Czy tego chcesz czy nie,czy to rozumiesz czy nie to jest sprzedawanie własnego ciała za pieniądze.Nie wyrokuje,ale ta dziewczyna kiedyś,gdy dorośnie zda sobie sprawę co zrobiła i nie wiem czy będzie taka szczęśliwa gdy przejrzy na oczy i uświadomi sobie,że publicznie zrobiła z siebie prostytutkę.Oby się opamiętała i rozważyła podjęcie decyzji, która prawdopodobnie zaważy na jej dalszym życiu.

#36 ~M jak Milosc~

~M jak Milosc~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 19:12:46

Ile masz lat dzieciątko? 15,16? Tak "pięknie i poetycko" piszesz o tej cnocie,że aż się sama rozbiorę i wskoczę do łóżka z byle kim i byle gdzie za 3 tys. zł (chore!). Nie wiem czy wiesz,ale takie zachowanie ma już swoją nazwę...PROSTYTUCJA.Czy tego chcesz czy nie,czy to rozumiesz czy nie to jest sprzedawanie własnego ciała za pieniądze.Nie wyrokuje,ale ta dziewczyna kiedyś,gdy dorośnie zda sobie sprawę co zrobiła i nie wiem czy będzie taka szczęśliwa gdy przejrzy na oczy i uświadomi sobie,że publicznie zrobiła z siebie prostytutkę.Oby się opamiętała i rozważyła podjęcie decyzji, która prawdopodobnie zaważy na jej dalszym życiu.

Mam trochę więcej lat niż piszesz , a to co zrobisz to już twoja sprawa , nie wnikam jak lubisz spędzać czas .
Strata dziewictwa nie jest decyzją która zaważa na naszym życiu , przynajmniej nie na moim .

#37 ~~Bartek_UD~~

~~Bartek_UD~~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 19:18:11

daje 2500 i jom bjere\

W końcu jakiś swój :D hahahaha :)

#38 ~Adrian - TYczyn~

~Adrian - TYczyn~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 19:41:55

WIELKI TYDZIEŃ - WIELKIE PICIE

#39 ~redaktor krakus~

~redaktor krakus~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 19:43:40

Tak jak już to tylko taki chwyt marketingowy aby przyciągnąć czytelników. Redaktor tego artykułu też dostał niezłą kasę od naczelnego za czołówkę w Nowinach. Bo chłopak ledwo wiązał koniec z końcem, aż tu nagle może by wymyślić jakiś super temat dzięki któremu pierwsza strona jest jego w największym nakładzie weekendowym. A pozatym takich ogłoszeń w polsce to jest kilkaset jak nie więcej. Średnio co 5 ogłoszenie towarzyskie to sprzedam swój ierwszy raz.

#40 ~ddfd~

~ddfd~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 20:32:05

Kogo obchodzi ten welki tydzien? chyba tylko ciebie i reszte ciemnoty podkarpackiej. Nie narzucaj swojego światopoglądu innym.

wracaj do rynsztoka ze swoimi ideałami, a raczej ich brakiem

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych