Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Nauka języków obcych samemu

96 odpowiedzi w tym temacie

#81 Ananas

Ananas

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 listopad 2017 - 10:05:31

Witam. Po co sie uczyć języków obcych samemu. :ph34r: Sa szkoły, lektorzy.....

Warto umięć języki obce :blush:

Spróbuj w taki sposób - obczaj same podstawy a dalej czytaj książki - sprawdzona metoda

#82 ~Mancolm~

~Mancolm~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2017 - 22:36:09

A czy znacie jakieś aplikacje na iPhone do nauki języków obcych? Najbardziej zależy mi na słówkach i gramatyce. 

aplikacji na iphone nie znam, ale jeśli np chcesz się uczyć [przez skypa, to polecam Tobie skontaktować się z Tomaszem Zalewskim. Bardzo przyjemny i profesjonalny facet.

#83 ~Tommi~

~Tommi~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 21:41:00

ja w ogóle wole chodzić na kursy niz przez neta się uczyć czy apki. I myślę ze dobry kurs to podstawa. ja chodziłam do Pi School i mi wiele te zajecia dały! przede wszystkim nie boje się mówić!

#84 ~Norbert~

~Norbert~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2018 - 18:09:39

To prawda, co piszesz. Są ludzie, którzy wolą uczyć się w szkole językowej, a są też tacy jak ja  (i takich jest również dużo), którzy wolą się uczyć w domu przez skyp. Mam zespół aspergera i to mi bardzo pomaga.

#85 ~miki92~

~miki92~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 19:06:26

Angielski to jak cię mogę, niemiecki również, ale rosyjskiego nie potrafiłem samemu. Swoją drogą znalazłem świetna szkołę która go mnie nauczyła w absurdalnie krótkim czasie :D jestem zadowolony, do pracy było mi potrzebne wiec czas tu grał kluczową rolę, odsyłam na jezykrosyjski. com. pl dla  zainteresowanych

#86 ~sss~

~sss~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 09:15:21

Przetestuj sobie za darmo Speakingo, bo uczy angielskiego przez mówienie. Dla początkujących idealna sprawa, bo po całym kursie mówienia zapamiętujesz 2000 najpopularniejszych w angolu słówek. Mega przydatna sprawa i dobra baza dla budowania dalszego słownictwa, np. bardziej specjalistycznego.

#87 ~Pikkawa~

~Pikkawa~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2018 - 16:30:10

ja żeby nauczyć się jezyka to zapisałam się do szkoły - niestety nauka samemy, w domu, przez neta nie przynosiło rezultatów. I dlatego zdecydowałam się na Pi School - i dzięki nim zaczęłam bez obaw porozumiewać się w języku angielskim!

#88 ~Jolanta~

~Jolanta~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2018 - 10:33:41

Dla mnie nauka w grupie to mordęga. hałas nie do zniesienia. Zdecydowanie wolę domową naukę przez skypa.Nic mnie wtedy nie rozprasza i wchłanianie wiedzy dużo lepsze.

#89 ~Ellka~

~Ellka~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 20:57:34

niee, dla mnie przez Skypa nie da rady. jednak wolę tradycyjne kursy i szczerze mówiąc Wlasnie Pi School wygrało w tym rankingu! wiele sie u nich nauczyłam, kursy świetnie przygotowane i ciekawie prowadzone. 

#90 ~Jhacek~

~Jhacek~
  • Goście

Napisano 06 maj 2018 - 12:49:59

Uczę się z Panem Tomaszem i mnie to bardzo odpowiada. Facet ma doskonały akcent i bardzo mi odpowiada nauka jeden na jeden.

#91 ~Takko~

~Takko~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 14:34:52

Ja w Warszawie jestem mega zadowolona z Pi School - szkoła jest bardzo fajna, mają dobre kursy i szczerze mówiąc jest to jeden z lepszych wyborów!

#92 ~Wika~

~Wika~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2018 - 18:30:36

ja nie lubię się ruszać  z domu i dla mnie opcja nauki w domu przez skyp jak i przez yt jest idealna!

#93 Mclain

Mclain

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 09 lipiec 2018 - 11:39:25

U mnie najlepiej jak do tej pory sprawdziło się Enlinado. Poziom początkowy to jakieś A2, tak więc na dobrą sprawę nie dało się czytać.

Po 2 - 3 miesiącach, zacząłem jakby automatycznie roumieć sens tego języka. To ciężkie do opisania, ale po prostu czujesz, że coś brzmi dobrze a coś źle.
Dużo rozmawiam, dzięki temu kursowi znalazłem jakieś 10 osób z którymi bardzo często rozmawiać, praktycznie codziennie. No i dużo fajnych dodatków, zestawów zwrotów itd.

#94 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 15:40:19

W domu zawsze najwygodniej. Opcja przez skyp do mnie przemawia!

#95 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 12:13:28

z Panem Tomaszem nauka w domu jest możliwa!

#96 julekranny

julekranny

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 11:01:01

Samemu to trudno, ale jak ktoś się uczy w domu, to warto wesprzec się wiedzą Pana Tomasza Zalewskiego. To jest nauka za pomocą internetu. Przez skyp.

#97 ~iga~

~iga~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 11:51:05

Szukam dogodnej dla mnie opcji nauki języka i ta możliwość opisana przez julka przemawia do mnie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych