Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

NIE PRACUJCIE W TELEPROMO (ECO VITAL)

call center telemarketing praca w telemarketingu

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Klaudia Grot~

~Klaudia Grot~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 10:40:05

Tele-DNO!!!! Fajnie tylko na fb, lizusostwo posunięte do skrajności, jak jeszcze jesteś ładna to masz prze..bane od kadrowego Casanowy, za byle co kary pieniężne, śmieszne chińskie nagrody za 5 złotych albo batoniki, poślizgi z pieniędzmi to norma. POCZYTAJCIE SOBIE W NECIE O TEJ firmie. Popatrzcie jak masowo wstawiane były lajki chyba za "pracę"....

tele-DNO!!!! Fajnie tylko na fb, lizusostwo posunięte do skrajności, jak jeszcze jesteś ładna to masz prze..bane od kadrowego Casanowy, za byle co kary pieniężne, śmieszne chińskie nagrody za 5 złotych albo batoniki, poślizgi z pieniędzmi to norma. POCZYTAJCIE SOBIE W NECIE O TEJ firmie. Popatrzcie jak masowo wstawiane były lajki chyba za "pracę"....

pomocna  (3)odpowiedz

#2 ~tela~

~tela~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 09:38:14

Masakra! Pracowałam w innym call c i żałuję, że się przeniosłam. NIE DO WYTRZYMANIA. Kadra prawdziwa porażka i ucinają wypłaty. Poszukuję czegoś innego. Nie dajcie się nabrać tylko na fb wszystko słodko...

#3 ~Igor~

~Igor~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 07:42:51

To jest po prostu ch.. d.. i kamieni kupa. TelePromo??? Jakie to telepromo to ECO VITAL. Czas na zmianę nazwy drodzy pracownicy papapa

#4 ~Maks~

~Maks~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 11:18:32

To już końcówka, przyjmują nawet nieletnich, kadra już Ukraińska. Szukajcie gdzieś indziej!

#5 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 09:37:35

Masakra i tyle, najgorsza "praca" i najgłupsza kadra. Kary nawet 100 złotowe za byle co... Niech już wyniosą się na Ukrainę.

#6 ~Pablo~

~Pablo~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 13:57:22

Oszukują na pieniądzach!!!!

#7 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 09:02:41

Kasują negatywne opinie (tam gdzie mogą) to jeden wielki szwindel dobry dla nierozgarniętych dzieci. Odradzam.

#8 ~Geppetto~

~Geppetto~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2018 - 14:35:32

Do tej pracy nadają się tylko ludzie bez doświadczenia studenci lub osoby starsze osoby które mają doświadczenie zaraz uciekają. Wielkie oszustwo ta firma i wielkie lizustwo. Trenerzy nie mają swojego zdania tylko słuchają innych bo się boją o swój tyłek. Trenerami są osoby młode które nie mają wcale doświadczenia odnośnie marketingu.Na początku jest tak pięknie ale potem dopiero zaczyna się walka o przetrwanie w pewnych momentach można by powiedzieć że jest wprowadzany mobbing na pracownikach i zastraszanie. Dla jednych mogą być to tylko słowa ale pisze to dla osób które szukają pracy i zastanawiają się nad podjęciem pracy tutaj. Ja nie polecam tam pracy bo wszystkie obiecanki to wielka ściema.

#9 ~Kostrzewa~

~Kostrzewa~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 11:27:08

Przepracowałam do wypłaty tylko dlatego, że wiedziałam iż moga mi jej nie wypłacić, jak zrezygnuję. Szczerze odradzam. 

#10 ~ABC~

~ABC~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 14:50:26

Odradzam każdemu!!!! Niepewność, stres, krzyk, śmieszne nagrody. "Kadra" ukraińska i tam szkolona. Nauka kłamstwa i lizusostwa. Nigdy nie wiesz ile ci utną z wypłaty, takie są fakty.

#11 ~Lucjan Fer~

~Lucjan Fer~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 13:25:58

Szanowni Państwo! Jeśli chcesz obudzić się z ręką w nocniku pełnym gówna, jeśli chcesz żeby wrzeszczał na Ciebie Ukraiński "pan", jeśli chcesz nie być pewnym ile dostaniesz z zarobionych pieniędzy, jeśli chcesz dostawać "marsa" albo "snickersa" zamiast premii, jeśli lubisz pracować wśród dzieci, jeśli jesteś masochistą, polecam Tobie pracę w tej "firmie"...

#12 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 15:02:37

PORAŻKA! KARY FINANSOWE, WRZASK, STRES, TO NIE JEST CALL CENTER TYLKO RZEŹNIA.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych