Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

NIELEGALNY MARSZ NIERÓWNYCH W RZESZOWIE

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 GAGARIN

GAGARIN

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 22 czerwiec 2019 - 18:05:51

SKANDAL !!!

Prezydent miasta Rzeszowa na wniosek mieszkańców wyraził się jasno ,że nie będzie nigdy więcej takich marszów . Tymczasem ktoś niielegalnie wydał zgodę by ta parada się odbyła. Niestety efekt jest taki,że kilka pojazdów i nieruchomości  zniszczonych właśnie przez osoby z nielegalnego marszu. Miasto opustoszało ,autobusy MPK opóźnione nawet po 90 minut, bo  kilkuset "osobowa" grupa musiała wyjść na ulice.

Dlaczego i kto wydał zgodę nie wiadomo. Nie wiadomo także dlaczego policja -służba żyjąca z naszych podatków chroniła te "osoby" …  Miejmy nadzieję,że nigdy więcej nie tylko w Rzeszowie,ale i na terenie całego kraju nie usłyszymy na temat lgbt czy im podobnych. 

Panie Prezydencie Ferenc

W imieniu mieszkańców miasta proszę by kolory mostu przy ul. Wierzbowej zostały zmienione na jakieś normalne,nie kojarzące się z "tęczą" wtedy nie będziemy musieli siedzieć w domach czy uciekać z miasta by nie patrzeć na wiadomo kogo .

#2 hiena

hiena

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 22 czerwiec 2019 - 21:07:22

Proponowane przez Ciebie zakazy ,rzeszowski burmistrz może wydawac jedynie u cioci na imieninach .Wywalczyliśmy demokracje ,uwolniliśmy sie spod jarzma komuszych kanalii.Mozemy uczestniczyć w rozmaitych religijnych paradach ,jak i demonstrowac swoje odmienne poglady ,albo skłonnosci seksualne.Kazdy obywatel ma zagwarantowane bezpieczenstwo ze strony państwa ,czy jest to Swiadek Jehowy ,katolik,czy ateista,tak mówi Konstytucja.Dlatego przestan jazgotać ,że ulicą przeszła grupa osób mysląca inaczej od ciebie.O przemalowaniu mostu mów tylko w swoim imieniu,bo ja jestem temu przeciwny ,nawet z powodu zbytecznego wydatku z pieniędzy spoleczenstwa na farby i fachowcow 

#3 GAGARIN

GAGARIN

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 22 czerwiec 2019 - 21:26:23

Proponowane przez Ciebie zakazy ,rzeszowski burmistrz może wydawac jedynie u cioci na imieninach .Wywalczyliśmy demokracje ,uwolniliśmy sie spod jarzma komuszych kanalii.Mozemy uczestniczyć w rozmaitych religijnych paradach ,jak i demonstrowac swoje odmienne poglady ,albo skłonnosci seksualne.Kazdy obywatel ma zagwarantowane bezpieczenstwo ze strony państwa ,czy jest to Swiadek Jehowy ,katolik,czy ateista,tak mówi Konstytucja.Dlatego przestan jazgotać ,że ulicą przeszła grupa osób mysląca inaczej od ciebie.O przemalowaniu mostu mów tylko w swoim imieniu,bo ja jestem temu przeciwny ,nawet z powodu zbytecznego wydatku z pieniędzy spoleczenstwa na farby i fachowcow 

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

#4 GAGARIN

GAGARIN

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 13:05:36

A jakim prawem  wydaje  zgodę na  koncerty JSJD, gdzie  sporo szemranych się kręci ??? Np. strugający ołówek ? Takie "imprezy" powinny być na terenie zamkniętym To punkt pierwszy, drugi to nikt z Rzeszowa nie wydawał zgody na  marsz nierównych i sprawnych naczej dewiantów . Ludzie chowali się w domach , miasto dosłownie opustoszało. Czy tak ma wyglądać  stolica innowacji ? czy może ją czas przechrzcić na stolicę imitacji ? 

Słowa gospodarza miasta to rzecz święta i jakaś tam swołocz nie powinna tego podważać tylko dostosować się do zakazu i uszanować to,że 99,99% mieszkańców nie życzy sobie  takich widokow w mieście i w kraju.

#5 GAGARIN

GAGARIN

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 13:23:32

Zauważyłeś ile budynków , pojazdów w  tym komunikacji zbiorowej zostało zniszczonych przez dewiantów ?

#6 hiena

hiena

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 15:47:30

Zauważyłeś ile budynków , pojazdów w  tym komunikacji zbiorowej zostało zniszczonych przez dewiantów ?

gdyby na ulicach było wiecej patroli ze STrazy Miejskiej,do aktow wandalizmu nie dochodziłoby.Ale co zrobić ,kiedy aktywnośc wachmanow wzrasta w okolicach Bozego Ciala,i Wielkanocy kiedy to,uświetniaję swoją obecnościa te imprezy kulturalno-religijne i paradują w mundurkach niczym z operetki Żołnierz królowej Madagaskaru.

#7 GAGARIN

GAGARIN

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 03 lipiec 2019 - 12:47:35

gdyby na ulicach było wiecej patroli ze STrazy Miejskiej,do aktow wandalizmu nie dochodziłoby.Ale co zrobić ,kiedy aktywnośc wachmanow wzrasta w okolicach Bozego Ciala,i Wielkanocy kiedy to,uświetniaję swoją obecnościa te imprezy kulturalno-religijne i paradują w mundurkach niczym z operetki Żołnierz królowej Madagaskaru.

A co tki dziadek jeden z drugim by zrobił? On potrafi skoczyć z  twarzą czy jk to opisała jakaś  Mariola Kończuk z  łapami do starszych od siebie osób. Albo wlepić mandacik za to ,ż pieseł czy koteł narobi na trawniku.  

Prezydent jak juz pisałem w  #1 wyraził się jasno na temat parady dziwolągów  lub jak kto woli dewiacji.  Hiena nie odpowiedziałeś/aś na pytanie czy zniszczenia spowodowane przez tęczowych widziałeś/as ? A przy okazji ilu batmanów szło między nimi i to w sukienkach … ?

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych