Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Niszczy Jarosławską Uczelnie !

873 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 11:01:13

Doskocz nieniszczy uczelni on was rozlicza tszeba oddac to co sie wzielo nieslusznie

To jest takie rozliczenia jak tych co wprowadzili stan wojeny, na stronie internetowej uczelni wylicza jakie to stanowiska zajmował, kadra ksztalcona na uniwersytetach marksistowsko - leninowskich była uniwersalna, od UB-ka po Ksiedza nie dziwi nic...

A ja bym tez tak porzadził za 12 tys zł spojrzcie na inne uczelnie i na zarobki na podobnych stanowiskach, na ilosc prorektorów, ilość tzw. dyrektorow i na ich zarobki oraz osiagniecia naukowe, na ilość godzin w umowach wybranych doktorow i profesorow, jak jest tak ok. niech upublicznia te dane, nie powiedza co robią niektóre osoby i za co biora kase, nawet rozkladów zajec nie potrafia poukładać. Pelnomocnicy od wspolpracy, od III wieku, od swiezego powietrza za wszystkim ida pieniadze. Zatrudnienia nowych osob przy drastycznym spadku studentow, ogromna bibliotega, wyjazdy i koszty .... koszty .... koszty to ma byc zarzadzanie kpina, njlepiej zwolnic sprzataczki i osoby z administracji.
Mysle ze prase zainteresuje uvhwala nakazujaca zwrot kasy stdentom, co zrobili z nia rektorzy byli i obecni ???

#22 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 14:01:06

Widze ze kolega/kolezanka malo zorientowany/a. Od wrzesnia za dzialania rekrutacyjne odpowiedzialne sa juz nowe władze ze swoimi "koordynatorami" (to chyba obecna rzeczniczka). Jezeli chociaz troche sie ktos interesuje to golym okiem zobaczy ze dzialania rekrutacyjne byly bojkotowane. Dlaczego uczelni nie bylo na drugim dniu targow edukacyjnych w rzeszowie? w ten sposob moja, ale takze wiele innych szkol z przemysla nie moglo posluchac i popytac. nieoficjalnie wiem ze niezle jaja sie tam dzieja.

niech na rekrutację wyslą dyrektorke Rozalie napewno przyciagnie mlodych tyle ze niedorozwinietych

#23 ~kimondo~

~kimondo~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 17:44:13

coś jest jednak nie tak - przecież WW właśnie u was, drogie nowiny, podkreślał: że Studenci i pracownicy nie ucierpią
- Zwolnień nie planuję, zła kondycja finansowa uczelni w żaden sposób nie odbije się na studentach - uczelniana rzecznik nawet wrzuciła artykuł na strone uczelni.. a co teraz, jak się tłumaczą - milczeniem i konferencją o turystyce w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego.. pusty smiech na sali

fiu fiu obietnice wyborcze

#24 ~student~

~student~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 17:55:02

ZAINTERESUJE SIĘ ZAINTERESUJE, ZAPRASZAMY STUDENTÓW LATA 2002-2004 STUDIÓW ZAOCZNYCH PO NIESŁUSZNIE POBRANE OPŁATY ZA STUDIA, ciekawe co z raportem NIK (ulubiona instytucja aktualnego I Sekretarza) zrobili z tym raportem i nakazem zapłaty KNO-41105-1/2005/K/05/008 zwrot kwoty 15 845,9 tyś. ( dla ekonomistów po ZIM to jest ponad 15 mln) + ponad 20 mln odsetek. Przecież niektórzy Rektorzy się nie zmienili (szczególnie jeżeli chodzi o sprawy studenckie) a niektórzy wrócili do pracy. Gdzie podziały się pieniądze należne do wypłaty. Pani Rzecznik jak się nie zainteresuje służymy materiałami. Ale Pan Podskocz powinien je "wytropić" proszę się zwrócić do kolegów rektorów i przeczytać uchwałem NIK.
A tak apropo redukcji kosztów po kolejnym prorektorze za kilkanascie tysiecy, mamy nowy nabytek przyszła Panią Kwetstor z Rzezszowa napewno za bardzo małe pieniadze.

ja studiowałem w tych latch i gdzie to trzeba się zgłaszać po te kasiore

#25 ~MagdaM~

~MagdaM~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 18:43:23

ja studiowałem w tych latch i gdzie to trzeba się zgłaszać po te kasiore

#26 ~MagdaM~

~MagdaM~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 18:44:10

Trzeba iść do pracy...

#27 ~student~

~student~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 22:09:04

a oni za nasze pieniadze imprezują, ile kosztowała balanga w hetmanie???, hospodyn podskocz - pokaż rachunek

#28 ~ja to ja~

~ja to ja~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 23:32:34

Studenci gdzie jesteście? Strona facebooka PWSTE aż huczy od złości studnetów na władze na stypendia http://www.facebook....255279384489159

#29 ~wacek~

~wacek~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 08:52:52

a oni za nasze pieniadze imprezują, ile kosztowała balanga w hetmanie???, hospodyn podskocz - pokaż rachunek

A jakie balangie robili popszednie wladze i nadszedl czas rozliczenia i tu was boli jak z tego wybrnac

#30 ~fed~

~fed~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 09:29:43

to teraz powinno być inaczej, czyli lepiej, a jest jak zwykle

#31 ~były student~

~były student~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 10:05:41

byłem studentem w jarosławiu, później w krakowie, koledzy podpowiadam, petycja do pani minister będzie skuteczna, zaproście ja do jarosławia, albo niech przyśle kontrole i ukróci praktyki podskocza. podobno to on rzadzi uczelnią,

#32 ~student II~

~student II~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 10:16:39

jaja to dpiero bedą, na razie są jajca ale z WW. Poważnie , kiedy skończą sie manipulacje na uczelni, to skandal. Pani Minister czas na interwencje, pośle Kulesza czas na interwencje, starosto - czas na interwencje, burmistrzu - czas na interwencje. przestańce pić kawę z WW, zajmijcie sie tym co się dzieje na uczelni

#33 ~perkusista~

~perkusista~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 11:47:05

kilka sprostowań: może z premi ale nie za co innego...., może po zaocznych ale tak jak większosc aktualnie pracujących docentów i doktorów ( prosze sprawdzic w kadrach np. R.W-docent; Z.G-docent; G.D-docent; H.G;)czy pracowników zatrudnianych do administracji np. ostatni tzw. audytor nawet nie wie jakie uprawnienia musi miec tala osoba ale to nie ma znzczenia wystarczy byc siastra krolika
nawet na necie znajdziesz madralo o łapowkach za doktoraty, wyrokach w tej sprawie, wyrokach za fałszowanie indeksów itp. pogramy pogramy ale na innych instrumentach .............

#34 ~jery'c'ho~

~jery'c'ho~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 20:40:14

ja czekam tylko na to, aż znajdzie się kozak który to rzuci w media krajowe, pozdro 600W

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 23:55:34

ZAINTERESUJE SIĘ ZAINTERESUJE, ZAPRASZAMY STUDENTÓW LATA 2002-2004 STUDIÓW ZAOCZNYCH PO NIESŁUSZNIE POBRANE OPŁATY ZA STUDIA, ciekawe co z raportem NIK (ulubiona instytucja aktualnego I Sekretarza) zrobili z tym raportem i nakazem zapłaty KNO-41105-1/2005/K/05/008 zwrot kwoty 15 845,9 tyś. ( dla ekonomistów po ZIM to jest ponad 15 mln) + ponad 20 mln odsetek. Przecież niektórzy Rektorzy się nie zmienili (szczególnie jeżeli chodzi o sprawy studenckie) a niektórzy wrócili do pracy. Gdzie podziały się pieniądze należne do wypłaty. Pani Rzecznik jak się nie zainteresuje służymy materiałami. Ale Pan Podskocz powinien je "wytropić" proszę się zwrócić do kolegów rektorów i przeczytać uchwałem NIK.
A tak apropo redukcji kosztów po kolejnym prorektorze za kilkanascie tysiecy, mamy nowy nabytek przyszła Panią Kwetstor z Rzezszowa napewno za bardzo małe pieniadze.

ALE JAJA

#36 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2011 - 07:51:03

obroncy makiely piszecie glypoty napiszcie co sami robiliscie to zawaszych czaow uczelnia skrecila w lewo iteraz wnet niewyjdzie na prosta

#37 ~student~

~student~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2011 - 20:23:24

po nowym roku mamy zpowiedzianą kontrole ministerstwa, wreszcie coś rusza
no może wreszcie coś napiszą w naszych lokalnych szmatławcach, może słynna dziennikarka.
czekamy na kontrolę, studenci do roboty, wreszcie sznsa na sprawiedliwość

#38 ~student II~

~student II~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2011 - 20:26:19

podobno ma przyjechać PAKA na rekontrole na EiZ, sprawdzić mają minimum. Dowiedzieli się, że "wybitni naukowcy" tacy jak róża firmują kierunek, będzie kolejna wtopa, schyłek, upadek :P B)

#39 ~student~

~student~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2011 - 20:29:12

pisz wyraźnie, bo nie przeczytają, jeszcze się nie nauczyli. idą święta, ostatni dobry rok dla uczelni geriatryków,

#40 ~student II~

~student II~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2011 - 20:33:16

nie narzekaj na geriatrię, są ok.
ale mogliby dla młodszych zrobić miejsce, podobno duże bezrobocie w Jarosławiu, a były rektor F. pracuje na 3 etatach, nie tylko on, sami emeryci, popatrz na dyrektorów, sami dwu etatowcy, emerytura i praca, ciepełko na uczelni. Inkubator dwu etatowców, ci nauczyciele potrafią sie ustawić. Pani Minister czas z tym skończyć

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych