Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nowy prezes Portu lotniczego w Jasionce-kolesiostwa ciąg dalszy


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 GAGARIN

GAGARIN

  Bywalec

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPip
 • 83 postów

Napisano 19 czerwiec 2019 - 15:27:41

Dziś (środa, 19 czerwca 2019 r.) odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka” sp. z o.o. (spółki, w której większość udziałów ma Ministerstwo Obrony Narodowej - 51,02 % samorząd województwa - 14,91%, trzecim udziałowcem jest Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”, posiadacz 30,09% udziałów). Właśnie dobiegała końca trzyletnia kadencja dotychczasowego zarządu.    Rada powołała na wspólną trzyletnią kadencję nowy zarząd Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka” Sp. z o.o. Nowym prezesem został Adam Hamryszczak, do niedawna wiceminister inwestycji i rozwoju. Dotychczasowy prezes Michał Tabisz będzie pełnił funkcję wiceprezesa. Natomiast wiceprezes Zbigniew Halat odchodzi ze spółki.   Nowo powołani członkowie zarządu spółki obejmą funkcje 22 czerwca br.   Adam Hamryszczak jest magistrem prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz magistrem administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował w Archowum państwowym w Rzeszowie, następnie od 2008 r. w Urzędzie Marszałkowskim, na początku jako urzędnik, potem kierownik, zastępca dyrektora i dyrektor. Pod koniec 2015 r. został wiceministrem rozwoju. Funkcję tę przestał pełnić kilkanaście dni temu   Michał Tabisz jest absolwentem Szkoły Muzycznej przy podkarpackiej filharmonii w Rzeszowie .Swoje praktyki muzyczne odgrywał na ulicy 3 Maja w Rzeszowie, przy pomniku Nalepy. Pracował w latach 2004-2005 w Warszawie jako asystent posła do  Mieczysława Janowskiego.  Zajmował się jego promocją i public relations, w Warszawie i Wrocławiu, był rzecznikiem szkoły muzycznej do której uczęszczał. W maju 2014 roku dzięki KOLESIOSTWU został wicedyrektorem ówczesnego Departamentu Promocji, Turystyki, Sportu i współpracy Międzynarodowej w Urzędzie Marszałkowskim, a po zmianach organizacyjnych został dyrektorem nowego Departamentu Promocji i Współpracy Gospodarczej. W czerwcu 2016 r. został prezesem Portu Lotniczego Rzeszów - Jasionka. To właśnie nie kto inny jak Tabisz winien jest tego,że lotnisko ma 115 000 000 debetu , oraz tego że RYANAIR wycofuje się definitywnie z Rzeszowa.   

#2 hiena

hiena

  Swojak

 • Oczekujący na zatwierdzenie
 • PipPipPipPip
 • 162 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 08:55:49

jakie kompetencje z dziedziny transportu miejskiego ma tow.Kowalska ,dyrektorka rzeszowskiego ZTM,z zawodu uczycielka języka rosyjskiego?#3 GAGARIN

GAGARIN

  Bywalec

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPip
 • 83 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 10:03:14

jakie kompetencje z dziedziny transportu miejskiego ma tow.Kowalska ,dyrektorka rzeszowskiego ZTM,z zawodu uczycielka języka rosyjskiego?

A co to ma wspólnego z lotniskiem w Jasionce  ( oprócz tragicznego dojazdu liniami 51 i 53) ?

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych