Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 16:06:08

Poręczenie ze strony Toruńskiego Al Capone... faktycznie ma moc ! Obudź się Towarzyszu  Rydzyk .#22 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 16:09:21

Biznesman z Torunia ręczy za złodzieja ,co za kraj 

Ojciec dyrektor jest spowiednikiem zatrzymanego i wie,że jeśli nawet popełnił grzech przywłaszczenia mienia to teraz bardzo tego żałuje i prosi o odpuszczenie grzechu.

Miłość ojcowska i postawa grzesznika spowodowały,że toruński, skromny zakonnik poręcza za pana Bartłomieja M.  #23 ~dający ciumka~

~dający ciumka~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 16:15:18

brzeszczot pod celą go odwiedzi?#24 ~Brzeszczotto~

~Brzeszczotto~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 16:21:35

Ojciec dyrektor jest spowiednikiem zatrzymanego i wie, że jeśli nawet popełnił grzech przywłaszczenia mienia to teraz bardzo tego żałuje i prosi o odpuszczenie grzechu. Miłość ojcowska i postawa grzesznika spowodowały, że toruński, skromny zakonnik poręcza za pana Bartłomieja M.  

Słusznie prawisz post-gimnazjalny młodzieńcze. Niestety "wysoki sąd" nie uwzględnił poręczenia Czcigodnego Zacnego Ojca Dyrektora i wsadził Bartłomieja M. na trzy miesiące do pierdla. No cóż, brak dekomunizacji w organach ścigania przyniósł takie oto zatrute bezduszne owoce. Tylko jeden skromny zakonnik Winnicy Pańskiej ujął się za tym biednym człowiekiem, który się potknął na krętej drodze życia. Natomiast w przypadku zamknięcia, lub próby zamknięcia pierwszego lepszego członka arbuzowo-platfusiarskiej mafii, która wcześniej rządziła (czytaj: kradła) w naszym biednym nieszczęśliwym kraju, to wszyscy członkowie tej mafii murem stawali za takim swoim członkiem.#25 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 16:28:44

Skoro sam Czcigodny i Zacny Ojciec Dyrektor poręczył za Bartłomieja M., to musiał w tym studencie WSKiM zobaczyć jakieś dobro. Niestety w absolwentach wygasłych i upadłych gimnazjów, którzy zamieścili powyżej przesiąknięte "mową nienawiści" antypolskie i antykatolickie posty, tego dobra niestety nie widać. W związku z tym żadna Osoba Duchowna, a nawet zwykły przeciętny Katolik za takich forumowiczów niestety nigdy nie poręczy.

KASA MIESIEK! KASA!#26 ~Tom~

~Tom~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 16:30:22

rzygać mi się już chce na to wszystko.
pieprzenie o mowie nienawiści (którą codziennie serwują nam te yebane media),
cel został osiągnięty - kłócimy się ze sobą na każdym kroku.
nienawidzimy się wedle ich życzenia.
plan był i jest realizowany - mamy się kłócić by z zewnątrz nami łatwiej sterować.
 

 

I to jest sedno sprawy.
 #27 ~Karo~

~Karo~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 16:38:51

A co z medalem?Chyba że mu się należy!#28 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 16:45:51

Słusznie prawisz post-gimnazjalny młodzieńcze. Niestety "wysoki sąd" nie uwzględnił poręczenia Czcigodnego Zacnego Ojca Dyrektora i wsadził Bartłomieja M. na trzy miesiące do pierdla. No cóż, brak dekomunizacji w organach ścigania przyniósł takie oto zatrute bezduszne owoce. Tylko jeden skromny zakonnik Winnicy Pańskiej ujął się za tym biednym człowiekiem, który się potknął na krętej drodze życia. Natomiast w przypadku zamknięcia, lub próby zamknięcia pierwszego lepszego członka arbuzowo-platfusiarskiej mafii, która wcześniej rządziła (czytaj: kradła) w naszym biednym nieszczęśliwym kraju, to wszyscy członkowie tej mafii murem stawali za takim swoim członkiem.

Może czcigodny ojciec Tadeusz zapomniał poręczyć odpowiednio wysoką sumą pieniędzy?#29 ~Fredek~

~Fredek~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 17:20:17

Może gdyby Tadeusz Rydzyk wpłacił kaucję? K... co ja gadam, przecież to jemu się zawsze wpłaca.#30 ~Leser~

~Leser~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 17:36:15

Przecież to pokazówka z miskiem

#31 ~Misio to syn Rydzyka~

~Misio to syn Rydzyka~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 17:47:54

Tadeusz Rydzyk to prawdziwy ojciec biologiczny Misia. Ojciec zawsze synowi pomoże

#32 ~POLA~

~POLA~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 18:09:59

kim jest ten Misiewicz że nawet Rydzyk listy pisze do samego.....a zresztą listy Rydzyka nie powinny być nawet uwzględnione w tej sprawie...któż to jest ten Rydzyk....osoba podobna do Misiewicza...oszust i kłamca....#33 ~gosc~

~gosc~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 18:17:07

jak on bedzie na wolnosci to PIS dla mnie to  jedno wielkie gowno w imieniu prawa!!! jak juz widac to ten caly ojciec tatus czy jak go zwa  to przyklad jak kosciol rzadzi tym biednym krajem i jest z bandytami za pan brat z bandytami!!!! dziwne to ze ten gosc w sutannie jest po za prawem i nie siedzi ? komuna miala te zaletre ze kosciol trzymala za morde,dobrze by bylo do tych praktyk wrocic!!!! przeciez ten caly "pysio" z geba chlopca,przewalil ciezkie miliony pieniedzy podatnikow!!!! na balety alkohol narkotyki  i podobne orgie!!! facet zalatuje mi na....... wszyscy wiedza co mam na mysli??????

czyli PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC ZWYCIEZYLO!!!! CZYLI PIS ma teraz pole do poPISU!!!!!#34 ~Genowefa_89~

~Genowefa_89~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 18:21:37

Ten sendzia bendzie siem w pjekle smarzyć , bo nie posłuchoł świntego łojca Rydzyka !!#35 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 18:39:05

Godna podziwu jest troska pasterza o losy owieczki, która odeszła od stada i pobłądziła. Ojciec dyrektor słynie ze swojej empatii do ludzi słabo zaradnych albo skrzywdzonych przez los.

Jego modlitewne wysiłki są doceniane przez rzesze wiernego ludu a przez emerytów w szczególności.Lud nie skąpi grosza na szczytne cele i zamiary przedsiębiorczego zakonnika co chwila wskazywane podczas marszu do życia wiecznego.

Przejęty trudną sytuacją młodego ale ambitnego człowieka,złożył poręczenie o jego heroicznym życiu lecz sąd pozostał głuchy na apel. Być może pan prezydent ulituje się nad losem nieszczęśnika i zastosuje akt łaski,czym zasłuży na wdzięczność ojca dyrektora.#36 ~Romek~

~Romek~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 18:51:17

Co oni teraz zarobią w celi temu Misiu. Trzeba chronić, w końcu dostał kiedyś jakiś medalik od Adriana czy innego Antoniego.

#37 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 20:06:54

No to mówił prawdę ma duże znajomości a jeszcze dużo z nich się nie wychyla wolą siedzieć cicho. :ph34r:#38 ~fiedorf~

~fiedorf~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 21:23:39

Skoro sam Czcigodny i Zacny Ojciec Dyrektor poręczył za Bartłomieja M., to musiał w tym studencie WSKiM zobaczyć jakieś dobro. Niestety w absolwentach wygasłych i upadłych gimnazjów, którzy zamieścili powyżej przesiąknięte "mową nienawiści" antypolskie i antykatolickie posty, tego dobra niestety nie widać. W związku z tym żadna Osoba Duchowna, a nawet zwykły przeciętny Katolik za takich forumowiczów niestety nigdy nie poręczy.

Po pierwsze to nie jest mój ojciec / może twój / skoro z taką czułością się o tatusiu wypowiadasz a może jesteś absolwentem owych gimnazjów po  których dysfunkcja utrzymuje się do dnia dzisiejszego tak czy siak gratuluję dobrego samopoczucia ..#39 ~Hehe~

~Hehe~
 • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 05:52:55

A taki był fajny amerykański... Hehe

#40 ~Hehe~

~Hehe~
 • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 05:53:21

A taki był fajny amerykański... HeheZaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych