Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

62 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Bolek~

~Bolek~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 07:59:27

Rydzyk - STASI
Macierewicz - GRU/KGB
Smutne.

#42 ~ll~

~ll~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 09:05:10

Rydzyk - STASI
Macierewicz - GRU/KGB
Smutne.

Tylko balbina w PZPR :D

#43 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 09:41:41

Po pierwsze to nie jest mój ojciec /może twój/ skoro z taką czułością się o tatusiu wypowiadasz a może jesteś absolwentem owych gimnazjów po  których dysfunkcja utrzymuje się do dnia dzisiejszego tak czy siak gratuluję dobrego samopoczucia.

Dzięki za gratulacje, dobre samopoczucie to ważna rzecz. Nie zarzekaj się absolwencie z upadłego i wygasłego gimnazjum, bo takim na pewno jesteś, że jest też to twój Ojciec, jak każdego z nas. I nie ma tutaj żadnego znaczenia fakt, że tej oczywistej prawdy nie chcesz przyjąć do wiadomości. Podobnie jest z Panem Bogiem, który istnieje niezależnie od tego, czy ktoś w niego wierzy, czy nie.

#44 ~katolik z fary~

~katolik z fary~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 09:45:19

Tylko balbina w PZPR :D

A Donald T. (nie mylić z prezydentem USA), Bronisław K., Aleksander K., czy Grzegorz S., że nie wspomnę o Zygmuncie S. i Mariuszu W.? Nie zapominaj o tych niezbyt jawnych współpracownikach.

#45 ~bloger~

~bloger~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 10:32:42

Rydzyk nie jest wiarygodny,skoro zachachmęcił akcje pracownikow stoczni.Szeroko o tym karygodnym zdarzeniu pisala ogólnopolska prasa.

#46 ~ll~

~ll~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 10:32:50

A Donald T. (nie mylić z prezydentem USA), Bronisław K., Aleksander K., czy Grzegorz S., że nie wspomnę o Zygmuncie S. i Mariuszu W.? Nie zapominaj o tych niezbyt jawnych współpracownikach.

Nie istotne :) Żadne z nich nie skakało przez mur i nie obaliło komuny w pojedynkę, jak to miało miejsce w przypadku balbiny ( :) Przynajmniej w snach śnionych w żoliborskiej willi podarowanej przez ówczesną władzę za "walkę" z nią :D :D :D

#47 ~komendant OSP~

~komendant OSP~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 13:58:48

Nie istotne :) Żadne z nich nie skakało przez mur i nie obaliło komuny w pojedynkę, jak to miało miejsce w przypadku balbiny ( :) Przynajmniej w snach śnionych w żoliborskiej willi podarowanej przez ówczesną władzę za "walkę" z nią :D :D :D

Na razie twoim narzędziem walki jest klawiatura. A później co będzie? Na początku możesz słyszeć jakieś głosy.

#48 ~ll~

~ll~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 14:31:09

Na razie twoim narzędziem walki jest klawiatura. A później co będzie? Na początku możesz słyszeć jakieś głosy.

Ja z nikim i niczym nie walczę :) Nie mam i nie szukam wrogów tak jak przedstawiciele i sympatycy skretynialej kat0-prawicy :) Obserwuję rzeczywistość i ją komentuje, a za kilka miesięcy wezmę kartę do głosowania i zagłosuje w wyborach :) Tak oto wygląda moja "walka" :) Nie potrzebuje noży, kijów baseballowych. kastetów itp. oręża, którym posługują się osobnicy z kręgów zbliżonych do obecnej władzy :)

#49 ~hasler~

~hasler~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 15:25:44

Zaczadzony jadem PISoBOLSZEWII tego nie ogarnia.

Pozdrowienia od prokuratora Piotrowicza komuszki :P

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 15:39:38

Najlepszy minister obrony w Polsce po II wojnie,pan Antoni Macierewicz,bojownik o prawa człowieka,pogromca komuny,patriota i męczennik za wiarę,powiedział,że dla Bartka poruszy niebo i ziemię,aby go wyrwać z rąk prokuratury. Wpierw udał się do miłosiernego ojca dyrektora,który napisał od razu ręczne poręczenie za swojego ministranta. Niezawisły jeszcze sąd pozostał nieczuły na zabiegi zakonnika z Torunia. Macierewicz ma jeszcze szanse by namówić pana prezydenta do zastosowania aktu łaski,co już było trenowane. Na razie na ten krok się nie zdecydował i oddaje się modlitwie za swojego totumfackiego.

#51 ~komendant OSP~

~komendant OSP~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 16:22:02

Ja z nikim i niczym nie walczę :) Nie mam i nie szukam wrogów tak jak przedstawiciele i sympatycy skretynialej kat0-prawicy :) Obserwuję rzeczywistość i ją komentuje, a za kilka miesięcy wezmę kartę do głosowania i zagłosuje w wyborach :) Tak oto wygląda moja "walka" :) Nie potrzebuje noży, kijów baseballowych. kastetów itp. oręża, którym posługują się osobnicy z kręgów zbliżonych do obecnej władzy :)

Tak tylko ci się wydaje dopóty, dopóki nie usłyszysz głosów tak, jak to usłyszał Stefan W. z Gdańska. On żył według zasady lansowanej przez skretyniałą ateo-lewicę "róbta co chceta" i w końcu dorwał się do desantowego noża. Osoby z kręgów zbliżonych do obecnej władzy posługują się wyłącznie słowem i to dobrym słowem, a nie mową nienawiści i narzędziami zbrodni jak Stefan W. czy Zbigniew C. z Łodzi.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 16:26:52

Tak tylko ci się wydaje dopóty, dopóki nie usłyszysz głosów tak, jak to usłyszał Stefan W. z Gdańska. On żył według zasady lansowanej przez skretyniałą ateo-lewicę "róbta co chceta" i w końcu dorwał się do desantowego noża. Osoby z kręgów zbliżonych do obecnej władzy posługują się wyłącznie słowem i to dobrym słowem, a nie mową nienawiści i narzędziami zbrodni jak Stefan W. czy Zbigniew C. z Łodzi.

komendant OSP  jest na tym forum piromanem

#53 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 16:27:03

Zaczadzony jadem PISoBOLSZEWII tego nie ogarnia.

Pozdrowienia od prokuratora Piotrowicza komuszki :P

Pan poseł Stanisław P. to dobry, bo nawrócony komunista. On za lata służby komunistycznym zdrajcom i renegatom oraz za przynależność do sowieckiej agentury PZPR, w ramach pokuty, w pocie czoła, pracuje dla nas Wolnych Polaków Katolików i Patriotów, dla Wolnej Polski. Niestety nie można tak powiedzieć o innych komuchach i agentach SB, którzy tak licznie zasilili partie czy ugrupowania o komunistycznej genezie i założone przez byłych funkcjonariuszy oraz agentów peerelowskiej bezpieki.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 16:59:21

Pan poseł Stanisław P. to dobry, bo nawrócony komunista. On za lata służby komunistycznym zdrajcom i renegatom oraz za przynależność do sowieckiej agentury PZPR, w ramach pokuty, w pocie czoła, pracuje dla nas Wolnych Polaków Katolików i Patriotów, dla Wolnej Polski. Niestety nie można tak powiedzieć o innych komuchach i agentach SB, którzy tak licznie zasilili partie czy ugrupowania o komunistycznej genezie i założone przez byłych funkcjonariuszy oraz agentów peerelowskiej bezpieki.

Nie wiedziałem,że Bartłomiej M. to dawny agent SB,który zasilił resort Antoniego M.

Jak by nie patrzeć,umiłowany w Chrystusie Panu Bartek, zasilił na razie grupę osadzonych w areszcie śledczym.

#55 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:15:27

Przez takich wyborców jak ten nie można wyrzucić na śmietnik historii postkomunistów, okragłostołowo-magdalenkowo-styropianowo-solidarnościowych "bohaterów" z esbeckiego nadania oraz wszelkiego innego lewactwa sączącego przy pomocy swoich antypolskich propagandowych mediów jad nienawiści do wszystkiego co polskie i katolickie.

#56 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:18:45

Nie wiedziałem,że Bartłomiej M. to dawny agent SB, który zasilił resort Antoniego M. Jak by nie patrzeć, umiłowany w Chrystusie Panu Bartek, zasilił na razie grupę osadzonych w areszcie śledczym.

Próbujesz być dowcipny, wykształcony na eurobolszewickich testach, absolwencie z jakiegoś upadłego czy wygasłego gimnazjum?

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:43:28

Próbujesz być dowcipny, wykształcony na eurobolszewickich testach, absolwencie z jakiegoś upadłego czy wygasłego gimnazjum?

Bartek M.,kształcony na uczelni ojca dyrektora aktualnie siedzi w areszcie.Jest to fakt czy też dowcip?

#58 ~kelner U Sowy~

~kelner U Sowy~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 01:22:38

Bartek M.,kształcony na uczelni ojca dyrektora aktualnie siedzi w areszcie.Jest to fakt czy też dowcip?

Nie jest to fakt ani dowcip.

JEST TO EFEKT czyli wynik wiedzy jaka posiadl na uczelni ojca dyrektora.

#59 ~ll~

~ll~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 07:13:20

Stefan W. pewnie słyszał głosy ... holeckiej, ziemca czy adamczyka :) Z przyswojeniem takiego steku bredni jaki serwuje ta trójka ma problem nawet zdrowy człowiek, a co dopiero chory psychicznie który odstawił leki :) Inna sprawa to fascynacja tw balbiną i nienawiść do po po tym jak za jej rządów trafił do więzienia za rozboje :) Ale to tylko jedna osoba :) W tle widzimy wielbicieli noszenia szalików (nawet w lecie), czy osobników których stroje "galowe" przypominają ciuszki hitlerjugend i którzy a wyznają zasadę "po co mi mózg skoro mam falangę" :) Powszechnie wiadomo, że ci osobnicy od dobrego słowa wolą użyć pały, siekiery, łomu czy łańcucha, ewentualnie cegły lub kostki brukowej :) Ot prawic0w0-kat0licki styl :)

#60 ~Misiek to syn Rydzyka~

~Misiek to syn Rydzyka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 07:33:16

Zobaczcie jaki Misiek jest podobny do Rydzyka. Przecież Misiek to biologiczny syn Rydzyka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych