Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Od 27 stycznia z Jasionki latamy do Egiptu :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 17:27:10

kiedy ruszy szwecja

Lepie niech nie rusza. Jak raz ruszyła w XVIIw to ledwo z tego potopu ześmy sie uratowali.

#22 ~pracownik Marshall~

~pracownik Marshall~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 17:55:11

ludzie wam w głowie jakieś egipty turcje/ czartery? ciekawe w jaki sposób skoro z całym szacunkiem do was , ale na spotkaniu z panią minister ,osoby pracujące na lotnisku zostały wręcz zmuszone do rzetelnej szczerej i prawdziwej odpowiedzi niestety linie lotnicze uciekaja np dlaczego na stronie portu nie ma juz linku eurolot? dlaczego olt jetair oraz ryanair powoli likwidują połączenia? wreszcie dlaczego aż tak zadłużone jest lotnisko, jakie czynniki na to wpłynęły? dodam ,że miesięcznie traciło ono 200 mln zł w zeszłym roku w tym pod koniec stycznia juz jest zadłuzone na 255 milionów złotych!!!!! Nawet prosby do ULC/PAŻP/ czy innych instytucji nie wiele dadzą niestety lotnisko za 2 miechy zostaje wykreslone z ewidencji lotnisk komunikacyjnych w jego miejce powstanie baza wojskowa a terminal jak to przyparci do muru S Nowak i Ł.Sikora powiedzieli będzie służył , ale tylko chasydom.

euroLOT,OLT JETair i Ryanair likwidują połączenia z Rzeszowa Jasionki

Linie lotnicze informują, że w dniu 1 Marca 2012 ulegną likwidacji wszystkie połączenia z Rzeszowa Jasionki
Przewoźnicy zapowiedają,że do czasu kiedy sytuacja finansowa rzeszowskiego lotniska się nie polepszy,samoloty będą lądowały na innych lotniskach <Kraków-Balice,Katowice-Pyrzowice, Koszyce,Lwów>

#23 ~pracownik MARSHALL~

~pracownik MARSHALL~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 17:59:20

sorki nie euro[/colorLOT[color="#000080"] a LOT <i LUFTHANSA>

#24 ~BUBA~

~BUBA~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2012 - 12:35:37

DLA NIEDOWIARKÓW,KTÓRZY MYŚLĄ,ŻE ZADŁUŻONE LOTNISKO BĘDZIE W PEŁNI FUNKCJONOWAŁO TAKI OTO LINK PRZEDSTAWIAM OSTATNI POST :angry: :angry: :angry:

#25 ~BUBA~

~BUBA~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2012 - 12:36:49

http://lotnictwo.net.pl/5-poszczegolne_lotniska/27-rzeszow_jasionka_eprz_rze/18850-hyde_park-33.html :angry: :angry: :angry:

#26 ~lara~

~lara~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2012 - 14:21:48

mam pytanko czy to prawda z na jasionke wchodzi nowy agent handlingowy

#27 ~lara~

~lara~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2012 - 14:23:03

moze ktos cos wie na ten temat??

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2012 - 15:29:11

:angry: :angry: :angry:tak lara wojsko polskie to raz a dwa cywilnego portu nie będzie bo jest w uj zadłuzony przewoźnik jakim jest ryanair wycofuje się początkiem lutego z jasionki i będzie latał do/z Krakowa i Koszyc , Lufthansa ostatni rejs wykona w połowie marca natomiast lot i pozostale linie będą latały ale nie wiem jak długo, co do charterów to chyba z chasydami niestety , do słów ŁS czy prezesa S.Nowaka czy innych bym nie przywiazywała uwagi ponieważ to kłamliwe szuje

zamiast lotniska będzie tylko przeladunkowe znaczy CARGO

#29 ~fanka~

~fanka~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 09:12:19

Całkiem realnie wytłumaczone !

Może tak być w rzeczywistosci !

#30 ~Monk@~

~Monk@~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 14:30:12

FANKA czy mam za kpinę to do mojego wpisu wziąść czy co? Ja tam pracowałam do pewnego czasu , ale teraz sorki mam dość tego zakłamanego swiata zwlaszcza tego ,ze zamiast międzynarodowy to powinno być Rodzinny port lotniczy rzeszów jasionka , ale niestety sam fakt jak oszukiwani są niczego nie swiadomi pasażerowie i fakt taki że chasydzi sfinansowali budowę nowego terminala niestety ładnie wygląda , ale co będzie jak jakiś Icek czy Mosze z Mosadu wylezie z niego i powie tam wasze tu nasze???? dziwię się też ,że nikt nic nie robi aby byla lepsza ochrona tego lotniska pod względem tak zwanych spotterow ,którzy również weszli w szkodę lotniska, ale cóż to ostatnie nie ma znaczenia z tym że w roku ubiegłym lotnisko traciło prawie 200 milionów złotych miesięcznie zatem ciekawi mnie gdzie jest tyle kasy... wcale się nie dziwię pany O'Larry ,że nie chce do rzeszowa latac skoro mu jeszcze za to dopłacano, a teraz w ogole nie płacą , lub w małej kwocie...

#31 ~kojo~

~kojo~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 14:36:15

co masz namysli piszac rodzinny port lotniczy?

#32 ~Monk@~

~Monk@~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 15:31:50

jak to co przeciez to same rodziny tam pracują z ojca na syna z matki na corkę z wujka na kuzyna itp itd nie wiem czy aż tak ciężko załapać? - zamiast dac szansę młodzieży to siedza stare dziadki pierdzą w stołek niestety, a jak trzeba interwencji to łaskawie d*** ruszą ale po czasie

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych