Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

odchudzanie

odchudzanie

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2015 - 18:52:54

Ja dużo ćwiczę, jem 5 posiłków dziennie, a dla wspomagania stosuję Be Slim 3. No i przede wszystkim piję dużo wody. Efekty wszystkich zachwycają :)

#22 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2015 - 23:14:04

A jak się czujesz po tym be slim 3? Nie ma zadnych rewolucji zoladkowych?

#23 ~Daga~

~Daga~
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 08:52:05

Ja też biorę be slim 3 i czuję się po nim świetnie. Wcześniej brałam tabletki, po których kiepsko się czułam. Trzeba tylko pamiętać że tabletki to nie wszystko. Oprócz nich trzeba dobrać sobie odpowiednią dietę.

#24 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 13:34:12

Powiem może jak to z mojej strony jak to wygląda. jestem osobą dość aktywną, lubię długie spacery, basen, fitness. Jestem raczej szczupłą osobą jednak denerwowały mnie pewne mankamenty jak boczki, fałdki czy oponka. Zaczęłam podpytywać się dziewczyn z siłowni, szukać w internecie i zdecydowałam się na zakup Efedryny, leku często używanego przez kulturystki/kulturystów który przyczynia się do budowania sylwetki opartej na mięśniach a nie na tłuszczu. Zamówiłam od dziewczyny z internetu Kasi (kom.739 202 359) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

Proponuje jeszcze zazywac LYRICA 75mg po jednej tabletce przed snem.

#25 marika89

marika89

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 17:06:20

Dieta i dieta jeszcze raz bez niej ani rusz.Następnie ruch to duży plus aby zbędne kg stracić . 

#26 ~Katia~

~Katia~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2018 - 05:41:33

Uważam, że warto także porozmawiać o odchudzaniu, a właściwie bardziej o tyciu z psychologiem. Dla mnie dobrą i sprawdzoną kliniką jest poradnia psychomedic z Warszawy. Mają tam duży wybór specjalistów. Na wizytę można umówić się telefonicznie 22 253 88 88. Myślę, że warto tam spróbować się dowiedzieć jak zrobić to skutecznie czyli zmienić np. nasze nawyki.

#27 ~Aniasieodchudza~

~Aniasieodchudza~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 11:32:27

Owszem, jeśli ma to podłoże nerwowe, a nie zawsze tak jest. Jeśli o odchudzanie chodzi, to ja się staram trzymać zdrową dietę, nie głodzę się, że też nie obżera, w ciągu dnia jak najwięcej ruchu, to nie musi zaraz być bieganie czy siłownia, nawet wystarczy rezygnacja z windy na rzecz schodów ;) No i jako pomoc w moich wysiłkach stosuję citrosept slim. To dopiero pierwszy miesiąc, ale jestem pełna optymizmu ;)

#28 ~ewcia~

~ewcia~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 10:50:41

W suplemencie diety Figurena jest kombinacja składników naturalnych która fajnie przyśpiesza odchudzanie - dodam że ciężko dołączyć je w normalnych posiłkach dlatego skusiłam się na zakup tego preparatu i nie żałuje bo już z pierwszym miesiącem schudłam 4,5 kg. Pewnie jakbym się bardziej postarała efekt byłby jeszcze lepszy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych