Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Trele~

~Trele~
 • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 00:55:00

No tak, "lekarz", jeżeli nie udziela pierwszej pomocy to co komu z takiego lekarza? Śmieszne jest to, że ludzie próbują kogoś takiego usprawiedliwiać, no ale nie jest się w tej sytuacji to można wejść w d**py bez wazeliny.
Co robicie, gdy ktoś potrącił wasze dziecko? "Śmierć dla niego bo młody kierowca!!", "Za szybko jechał, dożywocie."
Ludzie są po prostu smieszni i zawistni bo przeczytali, że rodzina nie wniosła o zadośćuczynienie to od razu nagonka. Lekarz nie dostanie 1/3 bo będzie sprawa sądowa, a w tym przypadku grozi od 6 miesięcy do 8lat. Jeżeli szary człowiek potrąci tak to pewnie po przyznaniu sie, okazaniu skruchy dostanie 3 lata odsiadki. Ale to przecież cudowny lekarz nie udzielający pomocy.

#82 ~Matka na macierzyńskim~

~Matka na macierzyńskim~
 • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 05:38:04

Jeśli ktoś pisze, że ten lekarz jest bez serca to chyba jest deb***em, sam widziałem jak płakał w grudniu w Kościele w Jarosławiu... Skąd tyle jadu i nienawiści w ludziach?

Co tam taki płacz w kosciele przy ludziach NA POKAZ !

W bloku gdzie mieszkam to był dopiero płacz jak sie Krysi "mostek" przetarł pomiedzy pochwą a odbytnicą !

To dopiero była rozpacz !#83 ~Ziomek.~

~Ziomek.~
 • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 06:34:16

Ciekawe jeżeli kogoś z waszych rodzin ktoś by potrącił że skutkiem śmiertelnym co wy na to nie mówcie że udało by to komuś płazem... Płakał w Jarosławiu w kościele śmiech aby ludzie widzieli na pokaz bo jakby mogło być inaczej... pieszy nie wtargnal tylko opuszczał przejście... mam nadzieję że wyrok będzie sprawiedliwy i zawiasów nie będzie tylko kara więzienia A tam leczyć ludzi...

#84 ~xczcv~

~xczcv~
 • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 09:02:29

Prawda jest taka, że niektórzy jeżdżą jak po3,14erdoleni, na styk, bez wyobraźni, bez maginesu ostrożności. Przynajmniej 5 lat bezwzględnej kary więzienia dla dupka !#85 ~Sąsiad~

~Sąsiad~
 • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 11:04:26

Ten człowiek wyjątkowo spokojny i opanowany jeździł akurat wolno (mieszkam obok na osiedlu). W tym miejscu gdzie doszło do zdarzenia powinny być światła! Bo przy takich warunkach pieszy jest często niewidoczny i jeśli nic się nie zmieni nadal będzie dochodzić tam do wypadków.

#86 ~Qrek~

~Qrek~
 • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 11:52:25

Śmierć to śmierć i żadne zadość uczynienie nie przywróci życia ofiary wypadku. Jeśli to prawda, że lekarz (!) ma w głębokim poważaniu rodzine zabitego i tylko patrzy jak wywinąć się od odpowiedzialności, powinien dostać solidną szansę na odsiadkę plus niemałą sumę zadośćuczynienia - na biednego nie trafiło!

#87 ~nina~

~nina~
 • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 11:56:25

Prokuratura podlega Zbigniewowi Ziobro.
Założę się że ten co kierował i zabił ma dobre kontakty w PiSie.
Niestety Polski Suweren musi się przyzwyczaić że wobec PiSu i ich rodzin prawo nie działa.

A myślisz,że za peło to prawo było sprawiedliwe dla wszystkich???

Okradła mnie i dużo innych osób jedna z właścicielek firmy budowlanej biorąc od nas zaliczki,po czym zniknęła i ukrywała się przez dość długi czas a gdy ją złapali,to właśnie weszła w umowę z prokuratorką i od tego momentu prokuratorka stała się obrońcą złodziejki i zaczęła występować przeciw osobom poszkodowanym.Będąc oskarżycielką posiłkową(a nie jestem prawnikiem) nie tylko ,że nie otrzymałam od niej pomocy prawnej jako oskarżyciel posiłkowy to wyśmiewała nas i trzymała stronę przestępczyni.A działo się to właśnie w tym mieście.#88 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
 • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 13:49:32

Lekarz czy nie każdy powinien ponosić karę za śmierć innego człowieka

#89 ~Trio~

~Trio~
 • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 14:34:46

Dzisiaj mija 2 miesiąc jak Andrzej nie żyje! A sprawca wypadku chodzi po wolności i się śmieje, spokojny hmmm?? Z której strony powiedz??? Powinna być sprawiedliwość nie ma lekarz czy nie lekarz powinien być sadzony jak kazdy inny..

#90 ~czytelniczka nowin~

~czytelniczka nowin~
 • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 09:11:45

Wszyscy wiemy, że sprawca był lekarzem, który uratował wielu ludzi przed śmiercią. A kim była ofiara? Czy był to wartościowy człowiek, czy zwykły menel? Nic o tym nie wspominają autorzy tego artykułu.#91 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 16:52:34

Lekarz czy nie każdy powinien ponosić karę za śmierć innego człowieka

Masz rację i co do tego nie ma wątpliwości. Natomiast karą nie musi być długoletnie więzienie.Może wystarczy kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdu i na przykład 5 letni okres comiesięcznego potrącania z poborów niechby 25% dochodów na rzecz ofiar wypadków komunikacyjnych. Koszt utrzymania 1 więźnia kosztuje miesięcznie budżet państwa 3433 zł brutto. Skazywanie lekarza na odsiadkę życia zmarłemu nie wróci. Natomiast kara ma być dolegliwa i jednocześnie resocjalizacyjna.

Sąd wyda wyrok i zapewne weźmie pod uwagę nieumyślność czynu.

 

Wszyscy wiemy, że sprawca był lekarzem, który uratował wielu ludzi przed śmiercią. A kim była ofiara? Czy był to wartościowy człowiek, czy zwykły menel? Nic o tym nie wspominają autorzy tego artykułu.

Nie pisz takich bzdur,niegodnych człowieka. Ofiarą był młody facet,który prawidłowo przechodził przez jezdnię.Trzeba być wyzutym z wszelkich uczuć,pozbawionym współczucia i zwykłą patologią aby wartościować śmierć ludzi. Podłe to,co napisałaś i ze wszech miar godne potępienia.#92 ~bloger~

~bloger~
 • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 10:37:17

Wszyscy wiemy, że sprawca był lekarzem, który uratował wielu ludzi przed śmiercią. A kim była ofiara? Czy był to wartościowy człowiek, czy zwykły menel? Nic o tym nie wspominają autorzy tego artykułu.

kazdy ma prawo do życia i menel i taka idiotka jak ty.Winnego bez wzgledu na status społeczny przykładnie uje..ać#93 ~wieżonco~

~wieżonco~
 • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 10:48:54

kazdy ma prawo do życia i menel i taka idiotka jak ty.Winnego bez wzgledu na status społeczny przykładnie uje..ać

Co ty ta wis !

Prezes PiS-u i łociec dyrechtur wiedzo lepi jak mo być.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych