Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Olej lniany budwigowy - leczy wszystko? :: zobacz komentowany artykuł

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2011 - 13:45:04

olej lnianyPopieram olej lniany pomaga na wiele różnych dolegliwości.

#2 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2011 - 21:24:39

Polecam olej lniany "złoty oliwin" :)

Wypróbowany : ) "złoty oliwin" jest na prawdę złoty : ) bardzo dobry olej, polecam!!!

#3 ~Rafal~

~Rafal~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2011 - 13:50:32

Jeśli chcecie wiedzieć jak ja stosuję olej lniany w mojej kuchni to zapraszam na mojego bloga : http://www.olejlnianywkuchni.eu/. Bawmy się jedzeniem i żyjmy zdrowiej !

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 17:31:24

Olej lniany /ok.20ml/ z chudym twarożkiem stosuje już drugi rok. Efekty tej kuracji są dla mnie rewelacyjne. Ponad dwa lata omija mnie migotanie przedsionków, które miewałem 1-2 razy w roku. Obniżyłem sobie ciśnienie krwi, więcej mam dyspozycyjnej energii. Dodam przy tym, że obok oleju lnianego, moim codziennym dodatkiem do śniadania są: 2 ząbki gorzkiej czekolady oraz 2-3 suszone morele /ciemne/. Polecam tę dietę przede wszystkim emerytom. Zdrowia życzę.

Moki

#5 Żolynia

Żolynia

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 17 luty 2012 - 15:34:11

Olej lniany o którym piszecie jest naprawdę skuteczny, zwłaszcza w problemach z układem trawiennym. Ma oczywiście wiele innych zalet dla zdrowia.
Ja jednak korzystam z oleju niefiltrowanego - prosto z tłoczni od rolnika. Ten to ma na prawdę smak, zapach i wszelkie możliwe właściwości lecznicze.

Polecam.
Sztuka Doskonałego Dostrajania

Użytkownik Żolynia edytował ten post 22 luty 2012 - 23:10:21

#6 ~aaben~

~aaben~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 06:30:50

Tak na marginesie co to jest len budwigowy i czym się różni od innych rodzajów lnu ? OIprócz ceny oczywiście.

#7 ~kazikstarybuhaj~

~kazikstarybuhaj~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 14:09:24

a jaki dobry się robi mój "TYTAN" po sukcesywnym smarowaniu tym olejem, jak go chwalą kuracjuszki - ho ,ho

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2012 - 09:48:28

Tak na marginesie co to jest len budwigowy i czym się różni od innych rodzajów lnu ? OIprócz ceny oczywiście.

Od nazwiska dr (jesli nie profesor) Budwig która to stosowała. Czytałem że wyleczyła wiele osób swoją dietą, w tym chore na raka. Nagrody Nobla nie dostała bo nie była lubiana przez lobby farmakologiczne. Można kupić w aptece zielarskiej lub normalnej. Do tego można (nie wiem czy w każdej) dostać ciekawą broszurę na ten temat.

#9 ~esa~

~esa~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 10:32:02

Tak mysle,ze jednak samo mielone siemie lniane powinno byc lepsze i wartosciowsze niz olej,ktory jednak powstaje po przerobce tego wlasnie lnianego siemienia.Dlaczego ten olej ma byc lepszy od skladnika podstawowego, a wprost przeciwnie traci on wartosc z czasem i trzeba uwazac na temperature otoczenia.
Napiszcie co o tym myslicie ?

#10 Olejnik123

Olejnik123

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 15 kwiecień 2013 - 11:26:50

To prawda, że niektóre oleje potrfia byc paskudne w smaku i zapachu. Nie wiem od czego to zalezy, bo przecież proces produkcji jest podobny a smak czy aromat jest naturalny. Może to kwestia upraw. Moja mama stosuje monini i nie narzeka, ja osele i równiez uwazam że nie jest źle.

#11 Alazwioski

Alazwioski

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 08:44:22

nie ma rzeczy, które leczą "wszystko"...

#12 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 13:20:13

Nie powinno się kupować oleju lnianego w supermarketach itp. dlatego, że olej ten powinien być chłodzony. Ja kupiłam swój w aptece, gdzie był przechowywany w lodowce. Pani farmaceutka zapakowała mi go w specjalny karton, chroniący przed utratą temperatury. Na sklepowej półce nie znajdziemy wartościowego oleju.

#13 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 12:48:31

Prozdrowotne (a dokładniej antyrakowe) działanie zostało potwierdzone badaniami dr budwig, która wyleczyła nim niemal wszystkich swoich pacjentów. Poczytajcie sobie o tym na np. www.nazdrowiesposob.com. Wyniki badań nigdy nie zostały obalone; szkoda tylko, że wciąż tak mało sie o tym mówi, więc dzięki wielkie za tekst. Pozdrawiam!

#14 plamka

plamka

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 26 lipiec 2013 - 12:16:23

Podobno powinno się codziennie pić jedną łyżkę oleju lnianego. Jest dobra dla skóry włosów i opróźnia procesy starzenia.

#15 ~Ivy~

~Ivy~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2013 - 15:39:21

Uwaga na olej lniany oleofarmu kupowany w aptekach i sklepach zielarskich.

Nie dajcie sobie wmówić, ze świeży olej lniany śmierdzi. Ma charakterystyczny zapach ale nie ma to nic wspólnego ze zjełczałą makrelą ani w ogóle z rybim zapaszkiem! Od kilku lat jadałam ten olej do ryżu z banami i raczej bym tego nie przełknęła jeśli by śmierdział rybą.
Dziś zakupiłam właśnie taki śmierdzący zjełczałym tłuszczem olej i oddałam do reklamacji. Teraz muszę czekać czy przedstawiciel firmy przyjmie reklamację. Jak nie przyjmie, to na pewno moje ostatnie zakupy u firmy oleofarm. 50 zł piechotą nie chodzi, nie stać mnie żeby wydawać pół stówki na coś co nadaje się tylko do wylania do kibla (zjełczały olej jest szkodliwy, zapach ryb to drugorzędny problem).
Kupowany ze strony producenta zawsze był super, a do sklepów ze zdrową żywnością przywożą jakiś chłam albo źle przechowywany.
Jestem w szoku, że producent klientom wciska, ze on ma cuchnąć zjełczałą makrelą. To oczywista bzdura – świeży NIGDY tak nie śmierdzi.

#16 ~łysy~

~łysy~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 14:52:38

Moje Świadectwo Wiary

A mnie odrosła ręka po spożyciu tego budwigowego oleju. Nie wierzycie sprawdźcie sami.

Jak ktoś nie spróbował nie może krytykować.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 13:25:06

Jak zauwazylam na forum nie tylko ja  kupuje na zielonynurt.pl:) z tego wzgledu, ze znalazlam duzo dobrych opini o nich, a nie chcialam brac oleju z aptek i ze sklepowych polek i szukalam rzeczywistej tloczni. Mi bardzo smakuje, dodaję dosalatek i lykam sam. Zdarza mi sie tez smarowac nim skore. Bardzo dobry olej. Polecam

#18 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2013 - 12:34:58

2 tygodnie temu kupiłam litr oleju lnianego Zielony Nurt. Jest wyborny w smaku i rewelacyjnie wpływa na samopoczucie. polecam każdemu! To najlepszy olej lniany, jaki miałam okazję próbować.

Basia

#19 ~aneczka~

~aneczka~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 13:48:19

ja polecam olej budwigowy firmy BioOil - kupuję w www.zdrowy-olej.pl i jestem bardzo zadowolona

#20 ~Anrzelica~

~Anrzelica~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 11:34:24

LeenLife E - Omega 3 w najczystszej postaci...koncentrat 1 łyżeczka = 22 kapsułki

Jedyny zarejestrowany w Polsce i na świecie nutraceutyk * kwasów omega z nasion lnu w postaci ~100% estrów etylowych. Specjalna formuła oraz kompozycja trzech nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT): Omega 3 (kwasu alfa-linolenowego), Omega 6 (kwasu linolowego) oraz Omega 9 (kwasu oleinowego) czyni produkt jednym z najbardziej skutecznych na rynku. LeenLife E jest najlepiej przyswajalnym środkiem zawierającym Omega 3 (czterokrotnie lepsza przyswajalność od olei i kapsułek).

LeenLife E to jedyny taki produkt z estrów etylowych na świecie. Wynaleziony przez polskich naukowców na Uniwersytecie Wrocławskim. Innowacyjna formuła jest chroniona patentem.

Bardziej skuteczne jest kupienie Sapiencji w aptece

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych