Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Opustoszałe lokale usługowe w centrum miasta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adam

Adam

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 08 marzec 2020 - 16:03:40

Wszyscy włącznie za mną zajmują się polityką i politykami a pod naszymi nosami dzieją się niestety nieciekawe rzeczy. Lokale usługowe w centrum miasta pustoszeją, brak chętnych na prowadzenie tam działalności. Politycy nie promują rozwoju i inwestycji czego efekty widać. Miasto musi zabiegać o miejsca pracy a nie o wygląd rynku. Nic nie da nam ładny rynek jak miasto opustoszeje. Nie sprawdza się teoria o tym, że można tutaj tanio kupić mieszkanie a pracować w Rzeszowie ponieważ pieniądze i tak zostają w Rzeszowie. Zresztą większość woli kupić dom lub mieszkanie bliżej Rzeszowa. Obecnie Leżajsk się zwija a władze nie robią nic aby jakoś próbować problem rozwiązać. Tylko administrują miastem! Proszę wszystkich o opinie ale takie z sensem bez politycznych wystawek!

#2 tadeuszt

tadeuszt

Swojak

• PipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 08 marzec 2020 - 16:16:17

Naturalna kolej rzeczy. Była praca w Leżajsku więc budowane były bloki, drogi, handel się rozwijał.

Dzisiaj praca jest w Rzeszowie, a ci co przcują w Rzeszowie robia tam zakupy, a za parę lat kupią tam dom lub mieszkanie. Ładny rynek bedzie na pokaz tylko. Jak władze Leżajska mogą wpłynąć aby było więcej miejsc z pracy i ograniczyć odpływ ludności Leżajskiej?

#3 tadeuszt

tadeuszt

Swojak

• PipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 08 marzec 2020 - 18:38:24

Adam nie biadol tylko pokój walizki. Ja to zrobiłem 20 lat temu i nie narzekam. Jestem tu jedynie z sentymentu.

#4 Adam

Adam

Swojak

• PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 08 marzec 2020 - 19:18:51

Adam nie biadol tylko pokój walizki. Ja to zrobiłem 20 lat temu i nie narzekam. Jestem tu jedynie z sentymentu.

Pracuje w Rzeszowie od 15 lat. Na raze tu mieszkam ale koło sierpnia wyprowadzam się z Leżajska na stałe. Szkoda bo to ładne miasteczko, :-(

#5 tadeuszt

tadeuszt

Swojak

• PipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 08 marzec 2020 - 19:56:53

Pracuje w Rzeszowie od 15 lat. Na raze tu mieszkam ale koło sierpnia wyprowadzam się z Leżajska na stałe. Szkoda bo to ładne miasteczko, :-(

Napisz gdzie mieszkałeś ty lub Twoja rodzina zanim trafiliście do Leżajska. To ważne gdyż emigracja trwa od tysięc lat w stronę zachodu.

Rosję nawet koronawirus omija.

Użytkownik tadeuszt edytował ten post 08 marzec 2020 - 19:58:18

#6 dusiazul

dusiazul

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 477 postów

Napisano 09 marzec 2020 - 06:59:55

Najlepiej wyjechać wziaść d*** w troki a niech sobie kradną 

#7 Adam

Adam

Swojak

• PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 09 marzec 2020 - 20:38:15

Napisz gdzie mieszkałeś ty lub Twoja rodzina zanim trafiliście do Leżajska. To ważne gdyż emigracja trwa od tysięc lat w stronę zachodu.
Rosję nawet koronawirus omija.

Szanowny Panie teorie teoriami i trzeba je zostawić naukowcom a my zajmijmy się konkretami!

#8 tadeuszt

tadeuszt

Swojak

• PipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 02 lipiec 2020 - 15:18:42

Upadają małe sklepy nie tylko w leżajsku, a przebudowę Rynku obserwuję też w innych miastach. Takie czasy nastały. Ale my sami jesteśmy sobie winni. Podam taki jeden przykład. Wczoraj robiłem zakupy spożywcze i na półkach z pieczywem widziałem chleb z Kolbuszowej, Biłgoraja, Ropczyc. Czy w wyżej wymienionych miastach można kupić chleb z powiatu Leżajskiego?

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych