Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

osiedla stali i resovii w rzeszowie- plan miasta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14206 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2009 - 14:08:59

STARONIWA ZAWSZE ZKS STAL RZESZÓW OD 22 LAT ! Parchy won nocne dzieci piszą na przystankach jak złapiemy to wp...r . !!! STARONIWA FOREVER ZKS

Dziwne bo ze Staroniwy duzo osob chodzi na Resovie...kiedys to moze byla tam Stal.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2009 - 11:51:39

PRZYBYSZÓWKA 1905% SOVIA!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2009 - 10:00:20

A co to za zespół zks stal???? Że to niby klub z Rzeszowa?? Pierwsze słysze <bezradny> odkąd pamiętam to Rzeszów zawsze kojarzył mi sie z Resovią, zarowno klubem piłkarskim jak i siatkarskim. Poszukalem na youtubie i widze filmiki z ostatnich derbów Rzeszowa, a tu patrze jakas stal i myslalem ze to klub z jakiejs wsi obok, ale poszukalem na necie i sie dowiedzialem, ze niby z Rzeszowa ale kibiców to mają głównie ze wsi przyłączonych i to tylko dlatego ze jezdzili po tych wsiach i bili chłopaków zeby byli za ich klubem. No cóz, niby wiekszy progress w nauce ale w zachowaniu to sie ludzie cofacie do prymitywów. i jak tez sie dowiedzialem Resovia z łaciny oznacza Rzeszów. i nie wiem czemu pseudokibice stali piszą na kibiców Resovii że są żydami skoro z historii tego klubu wiem, że "... kiedy to Resovia wygrała 6:1 z lokalnym rywalem, drużyną żydowską "Bar-Kochbą" tak więc kibice Resovii nie są żydami, a Ci żydzi którzy wtedy przeciwko nim grali musieli mieszkac na terenie powiedzmy obecnie zajmowanym przez stal. W dodatku na innej stronie znalazłem, ze na terenie obecnego nowego miasta mialo powstac getto żydowskie, tak więc zydami to chyba okresla sie kibiców tej niby stali, która wyprodukowala sobie jakis tam napój, zeby odwrócic uwage od tego, że tak słabo gra i jest na ostatnim miejscu w tabeli. Osobiscie apeluje do kibiców stali, zeby przestali sie błaźnic głupimi wpisami na forach i gdziekolwiek jeszcze piszą, bo to i tak nie zmieni tego, ze czeka was spadek do 3 ligi. Przełknijcie porażke i żyjcie dalej, bo próba zemsty na kibicach Resovii nic wam nie da. Z mojej strony jak narazie tyle. Dziękuje.

Marne wypociny bez ładu, składu i przede wszystkim prawdy, nie podejmę polemiki ponieważ jej nie zrozumiesz.

#4 ~POlska~

~POlska~
  • Goście

Napisano 20 październik 2009 - 17:49:15

a ty Gosciu wiesz wogóle ze zyjesz?? to jest 100% prawdy, widać, ze nic życia nie wiesz i historii nie znasz

#5 januszek104

januszek104

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2068 postów

Napisano 20 październik 2009 - 19:39:44

Osiedle Zwieczyca jest za Stalą

#6 ~clever~

~clever~
  • Goście

Napisano 20 październik 2009 - 20:13:08

ej dzieciaki, zajmijcie się czymś poważnym i pożytecznym a nie tą dziecinadą w stal i resovię, porażka

#7 ~adrian14a~

~adrian14a~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2009 - 20:06:13

Osiedla Stali I Okoliczne Wsie :
-Rejtana (nowe Miasto)
-Pół Pobitna (chodze Z ludźmi z pobitna do szkoły i chodzą w smyczkach resovi ;)) )
-Panderewskiego
-B4
-Hetmańska
-Słocina
-Łąka
-Czarna
-Krzemienica
-Troche Mieszka I
-Drabinianka
-Piastów
-Marakany
-Staromieście
Może O czymś Zapomniałem

Osiedla Resovi I Okoliczne Wsie :
-GWARDZISTÓW
-KRN
-Króla Augusta
-Pół Pobitna
-Baranówki I II III
-1000-Lecia
-ŚRÓdmieśćie 100% Resy wiem bo siedzą ludzie w smyczkach resy tam ;))
-Trzebownisko
-Matysówka
-Projektant
-Sportowa
-Bratkowice
-Świcza
-Rudna Mała i Wielka
-Sędziszów MŁP
-Sokołów MŁP
Możliwe że też o czymś zapomniałem :))

#8 ~1905~

~1905~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2009 - 23:02:40

Resovia to będzie jeszcze Łańcut, Boguchwała, Malawa, Kraczkowa itp

#9 ~~LOLEK~~

~~LOLEK~~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2009 - 09:40:43

ZAPOMNIAŁEŚ O GŁOGOWIE MŁP. GDZIE OD KOŃCA LAT 80. TYCH KILKU GOŚCI JEŹDZIŁO, JEŹDZI I JEŹDZIĆ BĘDZIE NA RESOVIĘ ZALICZAJĄC TAKŻE, CHOĆ SPORADYCZNIE WYJAZDY. MAJĄ GRUBO PO 30. I NIE REKLAMUJĄ SIĘ INTERNETOWĄ NAPINKĄ. POZA TYM JEST TAKŻE KILKU 20. LATKÓW, KTÓRZY JEŻDŻĄ NIEREGULARNIE.

#10 ~FC~

~FC~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2009 - 20:28:33

PRZYBYSZÓWKA.ŚWILCZA,KLĘCZANY.OLCHOWA I CAŁY SEDZISZÓW TYLKO RESOVIA Z POJEDYNCZYMI PARCHAMI

#11 ~guest~

~guest~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2009 - 22:50:10

ZALESIE chyba teraz się wyrównało pól na pół chociaż chłopaki z Resovi konkretniejsi a ze Stali szczurki

#12 ~Propoganda~

~Propoganda~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2009 - 20:29:34

Smiac sie chce jak sie to czyta:D

Sokolow -Stal
Mieszka I- wogole zostal jzu tma ktos z Resovi?Jak tak to pojedyncze osoby
Monte Cassino-Tak Resovia 15 dzieci w wieku 13-15 lat,coraz wiecej Stali
Zalesie-50/50 hahaha czyli wychdozi ze ze Stali jest 2 osoby i Resovi 2 ,szkoda komentowac
Pobitno-zbierze sie tam z kilku blokow kilkanascie osob za Resovia,ale bez przesady.. tu raczej 70/30 dla Stali
B4-Nigdy nie bylo tak ze Baranowka 4 100% Stal, wszedzie sie znajda pojedyncze osoby
Przybyszowka-coraz wiecej osob za Stala ,mysle ze jest tu rownowaga
Trzebownisko-sa osoby za Resovia ale ta wieś zostala skolonizowana przez FCŁ i obecnie przybywa tam sympatykow Stali
Sródmiescie-cóż jak ktos nie ma honoru i staje sie przerzutem to pozniej pisza ze SRD 1905% Resovia no i tu sie zgadzam
Staroniwa-Zdecydowanie Resovia ,kiedys to tam moze i byla Stal ale chyba ocecnie juz nei uczestnicza w zyciu kibicowskim,Starsi Stal,mlodzi Resovia z ogromna przewaga na tych 2

Co do zakonczenia ukladow mowi ze trudno,a Resoviacy niech dalej chodza w barwach ŁKSu bo jest modniej...ale cóz Resovia to nie moda to tRRadycja.

#13 ~hahaha~

~hahaha~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2009 - 23:18:48

propaganda co ty o zyciu wiesz, to co napisales to większość bzdety i bajeczki. napiles sie tej waszego "napoju " ( śmiać mi sie chce na samą mysl, ze klub zrobil sobie cos takiego) i masz przywidzenia, ze wszędzie jest stal hahaha.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2009 - 20:58:07

Smiac sie chce jak sie to czyta:D

Sokolow -Stal
Mieszka I- wogole zostal jzu tma ktos z Resovi?Jak tak to pojedyncze osoby
Monte Cassino-Tak Resovia 15 dzieci w wieku 13-15 lat,coraz wiecej Stali
Zalesie-50/50 hahaha czyli wychdozi ze ze Stali jest 2 osoby i Resovi 2 ,szkoda komentowac
Pobitno-zbierze sie tam z kilku blokow kilkanascie osob za Resovia,ale bez przesady.. tu raczej 70/30 dla Stali
B4-Nigdy nie bylo tak ze Baranowka 4 100% Stal, wszedzie sie znajda pojedyncze osoby
Przybyszowka-coraz wiecej osob za Stala ,mysle ze jest tu rownowaga
Trzebownisko-sa osoby za Resovia ale ta wieś zostala skolonizowana przez FCŁ i obecnie przybywa tam sympatykow Stali
Sródmiescie-cóż jak ktos nie ma honoru i staje sie przerzutem to pozniej pisza ze SRD 1905% Resovia no i tu sie zgadzam
Staroniwa-Zdecydowanie Resovia ,kiedys to tam moze i byla Stal ale chyba ocecnie juz nei uczestnicza w zyciu kibicowskim,Starsi Stal,mlodzi Resovia z ogromna przewaga na tych 2

Co do zakonczenia ukladow mowi ze trudno,a Resoviacy niech dalej chodza w barwach ŁKSu bo jest modniej...ale cóz Resovia to nie moda to tRRadycja.

heh gościu żal mi ciebie 1. w sokołowie młp. stal ??? chyba ci się coś przyśniło 2. pobitno napewno nie 70/30 stali jak już to 50/50 3. przybyszówka 80% resovia (mieli nawet zbiórkę na derby) 4. co do ostatniego zdania to napiszę tylko tyle : zmień dilera.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2009 - 22:18:38

Malawa, Kraczkowa, Strażów i Palikówka tylko RESOVIA!
Krasne, Słocina za stalą, są pojedyncze osoby z Resovii.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2009 - 00:32:26

Ahahahaha dzieci dzieci, siejecie zamęt. Do szkoły uczyć się.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2009 - 12:39:14

Na M I kibice resovi? tak byli z kilka lat temu, niedobitki zostaly

#18 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2009 - 21:43:01

Niedobitki? Kilka lat temu? Chyba tu nie mieszkasz...

#19 ~dfg~

~dfg~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 08:46:38

WOLICZKA ZA STALĄ

#20 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2009 - 12:48:21

ja wam powiem tak POBITNO-STAL RZESZÓW choć to nie to samo co NOWE MIASTO ale STAL kilku garbatych z resovii nie liczacych sie kompletnie !! na pewno nikt tu nie przejdzie w barwach resovii !!! cały i zdrowy.
a co do sokołowa młp to STAL RZESZÓW jeżdżę tam często i nie spotkałem się z jakimiś pejsami i znam tam dużo osób które jeżdża na STAL a z resovii z tamtych okolic to pewnie trzebos a nie sokołów młp!!!!

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych