Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~z~

~z~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 10:16:07

Co to za przestrzeganie przed oszustem, skoro nie pada jego nazwisko ani zdjecie?
Moze ktos w komentarzach poda nazwisko tej pary oszustow i chociaz ich rysopisy lub link do profilu w portalu spolecznosciowym.
Prowadzę firmę i wspolpracuję z dziesiątkami Krzysztofow M.
Ktory z nich to oszust?

#2 ~kola~

~kola~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 10:39:17

Co to za przestrzeganie przed oszustem, skoro nie pada jego nazwisko ani zdjecie?
Moze ktos w komentarzach poda nazwisko tej pary oszustow i chociaz ich rysopisy lub link do profilu w portalu spolecznosciowym.
Ktory z nich to oszust?

Nazwiska i nic bliższego o oszuście się nie dowiesz, bo redachtory z n24 nie wiedzą jeszcze, jak mosno gostek w siodle siedzi. A nuż okaże się że to drugi Józef Bąk (syn Donalda T.). Dopiero jak redachtory dostana pełne zielone światło że moga gostka skopać, to dowiesz sie wszystkiego dokladnie. No jak by ten oszust był z lewego łoża biskupa Michalika, to byś miał wszystko z detalami łąsznie z kodem DNA i adresem oszusta.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 11:16:58

na stronie agencj reklamowej allmax jako wlasciciel figuruje grzegorz marczydło, to redaktorzy przekrecili imie na kszysztowf czy to inna osoba?

Czytaj idiotko ze zrozumieniem. W Allmaxie zamawiał usługi i nie zapłacił. Więc Allmax jest poszkodowany .

#4 ~gość 1~

~gość 1~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 11:34:58

Osoba ta oszukała już wiele osób. Mnie dokładnie rok temu. Sprawa zgłoszona na policje, ale jak widać takie osoby są bezkarne. Sprawa zgłoszona w prokuraturze a Krzysztof m dalej bezkarnie kradnie. Mnie oszukał na 1000 zł więc policja nawet takimi sprawami się nie interesuje. Oszukał hospicjum na 26000 i dalej jest bezkarny. 

#5 ~idio~

~idio~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 11:37:14

faux pas, poranna niedopatrzenie zglosilam swój wpis do usiniecia pozdrawiam milego panna wyzej

#6 ~analfabeta funkcjonalny~

~analfabeta funkcjonalny~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 11:39:18

Czytaj idiotko ze zrozumieniem. W Allmaxie zamawiał usługi i nie zapłacił. Więc Allmax jest poszkodowany .

Nie on ukradl rower, ale jemu ukradli.
Tak czy siak jest zamiwszany w kradziez roweru.
By Moskiewski Konsomolec.

#7 ~gość 2~

~gość 2~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 14:40:54

Wydawał gazetę Rzeszów Moje Miasto. Miała być w nakładzie 25000 egzemplarzy, pobierał opłaty za umieszczenie reklamy, a w rzeczywistości drukował kilka egzemplarzy. Nikomu nie przyszło do głowy żeby sprawdzić czy gazeta faktycznie wychodzi. 

#8 Lora

Lora

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 158 postów

Napisano 20 styczeń 2014 - 12:33:23

Szkoda, że tacy oszuści sąbezkarni. Wyroki nic nie dają skoro są nieściagalni. Uważać na wszelkie oszustwa.

#9 ~leo~

~leo~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 20:52:26

...

#10 ~bert~

~bert~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 23:16:59

oj tam oj tam. ludzie gorsze waly kreca.

#11 ~gość4~

~gość4~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 20:06:00

Ktory z nich to oszust?

Jego zdjęcie ślubne  jest na okładce gazety" Łańcut Moje Miasto" wydawnictwo annpress styczeń luty 2013.

#12 ~gośc 10~

~gośc 10~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 09:28:10

Jego zdjęcie ślubne  jest na okładce gazety" Łańcut Moje Miasto" wydawnictwo annpress styczeń luty 2013.

#13 ~edek~

~edek~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 21:15:29

kszysztof m.dalej naciaga i oszukuje i ma sie swietnie podobno mial chore umierajace dziecko na ktore naciagnal rowniez kilkanascie osob a w tym rzeszowskie hospicjum a prokuratura i policja nic nie robi pewnie dlatego ze to byly policjant

#14 ~esbek~

~esbek~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2014 - 17:44:27

a niby czemu wyleciał z policji... wielkie G mu zrobią bo on ma żółte papiery HEH

#15 ~edek~

~edek~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2014 - 19:57:14

Ale firma na jego zonkę stoi więc ona odpowiada prawnie.

#16 ~edek~

~edek~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 20:32:40

sprawą w końcu zajela się prokuratura na poważnie po interwencji w ministerstwie teraz nagle spłacają szybko zobowiazania

#17 ~ABD~

~ABD~
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 14:43:47

WITAM,

GDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ OKŁADKĘ TEGO PISMA NA KTÓREJ JEST KRZYSZTOF M.?

BO PRAWDOPODOBNIE MAM ROWNIEZ Z NIM DO CZYNIENIA.

#18 ~gość 14~

~gość 14~
  • Goście

Napisano 08 luty 2014 - 13:20:22

WITAM,

GDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ OKŁADKĘ TEGO PISMA NA KTÓREJ JEST KRZYSZTOF M.?

BO PRAWDOPODOBNIE MAM ROWNIEZ Z NIM DO CZYNIENIA.

trzeba wpisać w google "Łańcut Moje Miasto" annpress. Na okładce jest zdjęcie ślubne pary. To on z żoną

#19 ~edi~

~edi~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 20:02:36

a właściciel pan krzysztof obecnie chciał sie wieszac tzn.symuluje chorobe psychiczną i obecnie znajduje się w osrodku w jarosławiu,pozdrowienia krzysiu.

#20 ~aldonka~

~aldonka~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 23:40:43

żeby go szlak i wszystkie choroby wzięły za to co zrobił nam, a w szczególności tym biednym chorym dzieciom . Krzysiek może jednak z tym wieszaniem to nie był zły pomysł ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych