Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pamiętam jak budowano WSK :: zobacz komentowany artykuł

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~tg~

~tg~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2007 - 19:41:00

"Pamięta pan początki budowy Wytworni Silników nr.2 ..." Na mój rozum nr sie bez kropki pisze!

#2 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2007 - 06:16:00

WitamMoże ktos napisac jakie są zarobki na WSK dla poczatkującego tokarza albo operatora cnc i jak sie zmieniają z czasem. Jakie są warunki pracy ?

#3 ~asterix~

~asterix~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2007 - 08:17:00

NIKT W RZESZOWIE TYLE NIE DA CO WSK.ZARÓWNO DLA POCZĄTKUJĄCEGO PRACOWNIKA, JAK I TEGO Z DŁUŻSZYM STAŻEM.

#4 ~poli~

~poli~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2007 - 10:19:00

Warto spróbować.Nie jest tak żle.Jeżeli będziesz dobry w zawodzie to zarobki też będą w miarę dobre.

#5 ~mati~

~mati~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2007 - 10:33:00

Jezeli jestes mlody to ten zaklad jest w sam raz dla Ciebie.Zarobki są ok + darmowe Studia + darmowe nauka jezyka obcego.

#6 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2007 - 13:59:00

Oczywiście, pewnie jak na podkarpacie nie jest źle, 1000 zł na rękę na początek dla operatora.Ale czy to dobry zarobek?Nie byłbym taki pewny.Z drugiej strony to dobra szkoła, można się dużo nauczyć.Jakoś nikt nie mówi o coraz większej ilości pracowników WSK którzy wyjeżdżają do Anglii i Irlandii najczęściej jako operatorzy CNC.Zakład otwarcie przyznaje że nie zależy mu na zatrzymaniu fachowców, bo po co dawać podwyżki jeśli można przyjąć nowych za niewielkie pieniądze.Ogólnie rzecz ujmując :praca jest stała natomiast co do zarobków niekoniecznie są rewelacyjne.

#7 ~kaskadeerr~

~kaskadeerr~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2007 - 23:08:00

WSk kojarzy mi sie tylko z motocyklami ale mimo ze zto o zakladach yo super bo gosc wie o czym mowi nie sciemnia

#8 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 17:39:02

Tadeuszu , znam Twoją  rodzinę. Matka Twoja - Helena z Heinarów

Ojciec Twój - Władysław / przezwisko globus /

brat Twój - nieżyjący - Eugeniusz, żona jego  Irena.

dzieci ich  - Jola i Aleksander. 

Ja  zwiem się Leszek Saturn, mieszkam w Krakowie - bywałem u Was w dzieciństwie. Mieszkaliście w domku rodzinnym z ogródkiem koło boiska sportowego.

Może mnie pamiętasz. Zadzwoń proszę do mnie. Tel 570645777.

Pozdrawiam.  Leszek Saturn. -- email: satles@wp.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych