Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PiS-owskie strachy na Lachy.

konwencje partii

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~izydor~

~izydor~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 12:22:55

Na wszystkich dotychczasowych konwencjach PiS jedno przesłanie jest dominujące: Polska jest zewsząd atakowana,tylko władza PiS jest w stanie ją skutecznie obronić. Sondaże pokazują jednak,że Polacy coraz mniej się boją i coraz częściej zdają sobie sprawę z nieszczęścia,jakim byłoby trwanie rządów partii niszczenia państwa i ludzi.

Dzisiaj w Bydgoszczy prezes grzmiał o rodzinie."Musimy bronić dzieci przed seksualizacją,musimy bronić żeby w Polsce istniała normalna rodzina"- mówił w wystąpieniu. Akurat on, stary,zgorzkniały kawaler ma najmniej do powiedzenia w sprawie seksu,rodziny i wychowywania dzieci.

Wypowiadał się także o walucie. "Ta złotówka jest wyraźnie zagrożona. Nasi konkurenci wyraźnie powiedzieli ustami Grzegorza Schetyny, że będą dążyli do wprowadzenia w Polsce euro"-pokreślał prezes Kaczyński. Judził przeciwko opozycji,oszczędnie gospodarując prawdą. Do wprowadzenia euro Polska zobowiązała się 15 lat temu,kiedy podpisała traktat i weszła do wspólnoty.

Wstępowaliśmy do UE w liczbie 10 krajów,dzisiaj 7 z nich posługuje się wspólnotową walutą,tylko 3 kraje jej jeszcze nie wprowadziły,są to Polska,Węgry i Czechy.

"Musimy obronić możliwość ochrony naszych wartości,wszystkiego,co stanowi o naszej tradycji, o polskości,to jest dziś atakowane"- grzmiał prezes Kaczyński z trybuny. Spójrzmy na atak na Kościół, przed tym trzeba się bronić - zauważył Nie dodał,że Polski i jej tradycji nikt nie atakuje. Pozycję i prestiż skutecznie zniszczyło rządzenie nieudolnej formacji politycznej,której prezes przewodzi.

Nie jest też atakowany Kościół,co PiS usilnie usiłuje wmówić ludziom wierzącym.

Ta,niszcząca życie społeczne partia liczy,że wyborców uda się przestraszyć i potulnie zagłosują za dalszym psuciem państwa,jego struktur i niszczeniem grup zawodowych.

Nic z tego,ludzie potrafią obronić uniwersalne wartości i swoją godność.#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 08:40:48

Rządzące PiS tworzy problemy a następnie je likwiduje. Podobnie jest z zagrożeniami,wpierw je wymyśla straszy ludzi a potem obiecuje,że je zwalczy.

Nie było tak wysokiej śmiertelności ludzi,jak jest w ostatnich 3 latach. Wzrasta także wskaźnik samobójstw wśród dzieci i młodzieży. Psychika ludzi wrażliwych nie wytrzymuje stanu wojny wszystkich ze wszystkimi. Ofiary wołają o sprawiedliwość.#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 13:00:14

Tylko prezes Kaczyński mógł wymyślić argument,że jeśli PiS utraci władzę w Polsce to grozi społeczeństwu wprowadzenie prawa szariatu. Nawet w krajach islamskich nie wszędzie je wprowadzono.#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 16:30:52

Tylko władza PiS a nie ustawy są gwarancją,że Polska nie zapłaci  Żydom roszczeń - oświadczył prezes Kaczyński. Nic nie wspomniał,że na zwrot mienia czekają Polacy,którym odebrano majątki po wojnie. W tym bełkocie Kaczyńskiego,skierowanego "pod publiczkę" nie wybrzmiewa fakt,że odzyskania mienia nie domagają się wszyscy Żydzi ale tylko ci,którzy mieszkali w Rzeczypospolitej i na jej terytorium posiadali nieruchomości,na które istnieją dokumenty. Własność nie ma narodowości ani koloru partyjnego.#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 14:07:27

Prezes PiS odwołał dzisiejszą /24.05/ konwencję partii na Mazowszu,która miała być zwieńczeniem wszystkich dotychczasowych i udzieleniem poparcia warszawskiej jedynce do europarlamentu,panu Jackowi Saryusz-Wolskiemu. Pretekstem do odwołania jest trwająca powódź w niektórych rejonach kraju. Wydaje się jednak,co pokazują sondaże,iż prawdziwym powodem jest spadek poparcia dla PiS po każdej dotychczasowej konwencji. Polacy nie przyjęli się zbytnio wymyślanymi przez prezesa zagrożeniami i zaczęli analizować dokonania PiS po objęciu rządów w kraju. Okazuje się,że tych osiągnięć praktycznie nie ma. Gdyby nie darowizny z budżetowych pieniędzy,nie byłoby pozytywnych argumentów dla ludzi władzy.

Rozpoczynając rządzenie PiS dopuścił się przestępstwa na emerytach. Zniszczył najważniejsze struktury państwa i gdzie mógł upartyjnił decyzje organów. Prokuratura ,Policja,wojsko i częściowo sądownictwo,poddano zmianom,które nic dobrego dla obywatela ani dla państwa nie przyniosły.

Widząc,że nie ma partia rządząca czym się pochwalić,skierowano olbrzymie środki pieniężne na ratowanie reputacji a jednocześnie rozpoczęto kampanię straszenia społeczeństwa.

Za kilka dni okaże się,jak bardzo "przestraszono" wyborców na Podkarpaciu. Dla przypomnienia ciekawym,co nas ma spotkać,jeśli PiS utraci władzę:

- zabiorą dotychczasowe hojne świadczenia,przyznane przez rządzących,

- dzieci już od przedszkola będą poddawane seksualizacji, a jeszcze mniejsze 0-4 uczone masturbacji,

- pornografia zaleje kraj i wszystkie media,

- homoseksualiści otrzymają prawo adopcji dzieci,które będą gwałcić bez umiaru,

- ograniczona zostanie wolność wypowiedzi a internet będzie poddany kontroli,

-wprowadzą euro a taka decyzja spowoduje gospodarczą klęskę i niebotyczny wzrost cen,

- będziemy płacić za niemieckie zbrodnie a Żydom oddamy wszelki majątek,

- zmuszeni zostaniemy do nieograniczonego przyjmowania imigrantów,co spowoduje wielkie zagrożenie bezpieczeństwa,choroby i ataki insektów,

- w miastach na terenie Polski powstaną strefy szariatu,pozbawione wpływu państwowych organów,

- ataki na Kościół spowodują podmycie chrześcijańskich korzeni i zerwanie z tradycją ojców.

Brednie prezesa mają jednak mały zasięg w większości regionów. Odwołana konwencja jest tego przykładem.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych