Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

PIS to nie moja bajka, ale tak trzymać Panie Tupaj. Każden jeden jest lepszy od Jerzego Paula.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 171 postów

Napisano 27 wrzesień 2019 - 05:31:24

PIS to nie moja bajka, ale tak trzymać Panie Tupaj. Każden  jeden jest lepszy od Jerzego Paula.

Krzysztof Brenda

Stan Tupaj 

Witam.

Dlaczego namawiam grupowiczow zeby glosowali na Marcin Warchoł z Niska a nie oddawali swoj glos na Posla Paula z Nowej Sarzyny . Posel Paul jest juz jedna kadencje Poslem i wlasciwie nic nie zrobil dla Naszej gminy Nowa Sarzyna oraz Regionu dla ktorego jest jeszcze Poslem . Pan Paul nie sprawdzil sie jako Posel i podziekujmy mu za to ze moze sie staral ale mu nie wyszlo. Dlatego oddanie glos na Paula bedzie glosem straconym .Natomiast oddajmy swoj glos na kandydata na Posla Pana Marcin Warchoł Marcin Warc ktory jest mlodym wyksztalconym w prawie i energicznym mezczyzna ktory bedzi w tym okresie bardzo potrzebny w Rzadzie pomagajac w zmianie ustaw , przepisow itd. Pan Marcin Warchoł jest kandydatem na Posla z listy PiS 23 rzeszowskiej na ostatnim miejscu zapamietajmy ostatnie 30 miejsce na liscie ,,ostatni beda pierwszymi czego mu zyczymy. Moze dopisze dlaczego PiS a nie inna partia??Tym powodem jest program partii rzadzącej oraz konsekwencja w jego realizacji. Po prostu – ideologia i cele PiS są blizsze wizji świata przecietnego Polaka, niz idee i cele PO i innych przystawek. Statystyczny Kowalski jest bowiem socjalistycznym konserwatystą, a nie progresywnym liberałem.

Co mam na mysli? Program PiS bazuje na solidaryzmie społecznym w sferze ekonomii oraz na tradycjonalizmie I jest to dokładnie to, czego chce przeciętny Polak. aktywnej roli panstwa w gospodarce, szerokich swiadczen socjalnych itp. A z drugiej strony w poszanowaniu wartosci chrzescijanskich w zyciu publicznym, konserwatyzmie obyczajowym i tradycjonalizmie w sferze wartosci.

Kowalski pragnie wypełniania przez panstwo roli w zabezpieczeniu mu bezpieczenstwa socjalnego oraz zewnętrznego: chce gwarancji pracy, 500 plus, trzynastej emerytury, wczesniejszego do niej prawa. Wierze ze Pan Warchol bedzie realizowal ten program , wlaczal sie w budowe dobrobytu . Marcin Warchoł zna nasze problemy ludzi w miastach jak i na wsi ludzi mlodych i starszych dlatego glosujemy na Marcina z listy 23 ostatnie miejsce

#2 Marian R.

Marian R.

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 27 wrzesień 2019 - 06:14:38

Niestety, bo taka jest właśnie wasza sarzyńsko (tatarska) mentalność.

Zagłosować na obcego posła, byle nie na swojego,

zagłosować na obcego staroste, byle nie na swojego

zagłosować na cudzą inwestycję, byle nie na swoją.

W myśl zasady: Mnie może być źle ale sąsiadowi musi być gorzej. Jesteście przewidywalni i sprzedajni.

Pan Panie Brenda też podobno bierze pieniądze od jakiejś radnej za wpisy w internecie, Ktoś już kiedyś o tym pisał.

Paul i tak wygra te wybory, bo Leżajsk jest większy od Nowej Sarzyny.

Marian

PIS to nie moja bajka, ale tak trzymać Panie Tupaj. Każden  jeden jest lepszy od Jerzego Paula.

Krzysztof Brenda

Stan Tupaj 

Witam.

Dlaczego namawiam grupowiczow zeby glosowali na Marcin Warchoł z Niska a nie oddawali swoj glos na Posla Paula z Nowej Sarzyny . Posel Paul jest juz jedna kadencje Poslem i wlasciwie nic nie zrobil dla Naszej gminy Nowa Sarzyna oraz Regionu dla ktorego jest jeszcze Poslem . Pan Paul nie sprawdzil sie jako Posel i podziekujmy mu za to ze moze sie staral ale mu nie wyszlo. Dlatego oddanie glos na Paula bedzie glosem straconym .Natomiast oddajmy swoj glos na kandydata na Posla Pana Marcin Warchoł Marcin Warc ktory jest mlodym wyksztalconym w prawie i energicznym mezczyzna ktory bedzi w tym okresie bardzo potrzebny w Rzadzie pomagajac w zmianie ustaw , przepisow itd. Pan Marcin Warchoł jest kandydatem na Posla z listy PiS 23 rzeszowskiej na ostatnim miejscu zapamietajmy ostatnie 30 miejsce na liscie ,,ostatni beda pierwszymi czego mu zyczymy. Moze dopisze dlaczego PiS a nie inna partia??Tym powodem jest program partii rzadzącej oraz konsekwencja w jego realizacji. Po prostu – ideologia i cele PiS są blizsze wizji świata przecietnego Polaka, niz idee i cele PO i innych przystawek. Statystyczny Kowalski jest bowiem socjalistycznym konserwatystą, a nie progresywnym liberałem.

Co mam na mysli? Program PiS bazuje na solidaryzmie społecznym w sferze ekonomii oraz na tradycjonalizmie I jest to dokładnie to, czego chce przeciętny Polak. aktywnej roli panstwa w gospodarce, szerokich swiadczen socjalnych itp. A z drugiej strony w poszanowaniu wartosci chrzescijanskich w zyciu publicznym, konserwatyzmie obyczajowym i tradycjonalizmie w sferze wartosci.

Kowalski pragnie wypełniania przez panstwo roli w zabezpieczeniu mu bezpieczenstwa socjalnego oraz zewnętrznego: chce gwarancji pracy, 500 plus, trzynastej emerytury, wczesniejszego do niej prawa. Wierze ze Pan Warchol bedzie realizowal ten program , wlaczal sie w budowe dobrobytu . Marcin Warchoł zna nasze problemy ludzi w miastach jak i na wsi ludzi mlodych i starszych dlatego glosujemy na Marcina z listy 23 ostatnie miejsce

#3 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 171 postów

Napisano 27 wrzesień 2019 - 09:34:43

Och Marian, Marian !!!

A może byś miał tak odwagę podpisać się pod swoimi oszczerstwami.

Ale ty być tchórz i ty się nie podpisać.

Ja nie być żaden Tatar, ja przybyć do Nowej Sarzyny w roku 1977 z województwa zachodniopomorskiego.

#4 dusiazul

dusiazul

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano 28 wrzesień 2019 - 05:32:59

i co co ci z tego korupcja i układy juz dawno zmieniły ten powiat w gruzowisko czy będzie rządził PIS , PO , czy SLD  na jeden ciul wyjdzie nik nie wygra z układami bo są poza partiami klika zawsze była jest i będzie 

#5 Adam

Adam

Znajomy

• PipPip
  • 29 postów

Napisano 28 wrzesień 2019 - 20:32:42

Krzysio jesteś uprzedzony do "naszego" posła z Sarzyny. Co ci chłop zawinił, nie gada głupot jak inni PiSowscy posłowie, siedzi cicho i robi swoje. Może i dla was Sarzyniskow też coś zrobi(ł?).

#6 dusiazul

dusiazul

Bywalec

• PipPipPip
  • 76 postów

Napisano 29 wrzesień 2019 - 15:34:49

Tyle sam o zrobił dla leżajska co i dla sarzyny czyli NIC !

#7 Zemke

Zemke

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 01 październik 2019 - 13:19:25

Brenda !!!!!!!! To ile ci Halina płaci za pomawianie i dokuczanie Paulowi?? Opyla sie?

#8 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 171 postów

Napisano 02 październik 2019 - 01:16:29

Szanowny Panie Zemke !!!

No i wprawił mnie Pan w zakłopotanie. 

Znam kilka Halin i nie wiem, o którą Halinę Panu chodzi i do której Haliny udać się mam po tą kasę???

Może by tak Pan doprecyzował, którą Halinę miał Pan na myśli.

Będę zobowiązany. 

Pozdrawiam

Krzysztof Brenda.

#9 dusiazul

dusiazul

Bywalec

• PipPipPip
  • 76 postów

Napisano 02 październik 2019 - 05:50:58

Tatat tatorowi wrogiem 

#10 CzarnyWinowajca

CzarnyWinowajca

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 22 październik 2019 - 05:54:10

PiS jest najwspanialszą partią pod słońcem. Dopiero teraz czuć patriotyzm w powietrzu. A nie sprzedawczyków i ich lewe interesy. Panie Jarku jedziesz Pan z nimi!!!

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych