Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PiSowska afera w burdelu


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~PiSowskie lovelasy~

~PiSowskie lovelasy~
 • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 07:42:49

Jak ustaliła prasa były agent CBA w zawiadomieniu do prokuratury dotyczącym niedopełnienia obowiązków przez szefa Biura Ernesta Bejdę (zatrudniony kiedyś w spółce Srebrna) ujawnia, że w aferę obyczajów z ukraińskim nieletnimi prostytutkami na Podkarpaciu może być zamieszanych więcej polityków PiS. Nagrania z ich udziałem mają być zdeponowane na Ukrainie.

#2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 13:11:54

Wszelkie tego typu "afery" z udziałem Pana Prezesa i Jego ludzi są wymysłem dyspozycyjnych i funkcyjnych pracowników mediów o esbeckiej genezie i eurobolszewickiej proweniencji. Podobnie jest z tym agentem, który okazał się być osobą chorą psychicznie. Mówiąc krótko - oczernianie osób publicznych, uznanych za Prawdziwych Polaków Patriotów Katolików, to przestępstwo.

Brzeszczotto od ciebie bije głupottą

 #3 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 07:52:47

Ten polityk to głęboko religijny patriota,kochający żonę i dzieci. Na pewno okazał wielką hojność wobec młodej Ukrainki.#4 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 11:23:14

Mogło tak być, ale na pewno tak nie było. Wizyta Pana Marszałka w agencji towarzyskiej odbyła się ale w wyobraźni chorego psychicznie Wojciecha J. i jemu podobnych komunistycznych pismaków czy fotopstryków.

I na pewno to kodzista i kryptogej albo jeszcze gorszy lgbt#5 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 11:42:17

Mogło tak być, ale na pewno tak nie było. Wizyta Pana Marszałka w agencji towarzyskiej odbyła się ale w wyobraźni chorego psychicznie Wojciecha J. i jemu podobnych komunistycznych pismaków czy fotopstryków.

Różnie mogło się zdarzyć. Być może polityk PiS chciał zwrócić nienależnie pobraną premię /co prezes nakazał/,więc ulitował się nad ciężko pracującą dziewczyną w agencji towarzyskiej  i spotkało ją to wyróżnienie. Agent CBA natomiast niewłaściwie zrozumiał intencje polityka i stąd nieporozumienie.Ciekawe może się okazać nagranie,jak to głęboko wierzący katolik,oddaje wszystko obcej dziewczynie,nawet ubrania i koszuli nie zatrzymuje na sobie.#6 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 14:44:03

Różnie mogło się zdarzyć. Być może polityk PiS chciał zwrócić nienależnie pobraną premię /co prezes nakazał/,więc ulitował się nad ciężko pracującą dziewczyną w agencji towarzyskiej  i spotkało ją to wyróżnienie. Agent CBA natomiast niewłaściwie zrozumiał intencje polityka i stąd nieporozumienie.Ciekawe może się okazać nagranie,jak to głęboko wierzący katolik,oddaje wszystko obcej dziewczynie,nawet ubrania i koszuli nie zatrzymuje na sobie.

Odda ubranie dziewczynie, a sam musi później do Caritasu chodzić...#7 PiSdułka rozPiSda

PiSdułka rozPiSda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 156 postów

Napisano 15 październik 2019 - 20:22:29

I tak Kuchciński dostał ponad 60 tysięcy głosów. Nie rozumiem kto mógł na niego głosować 

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych