Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pizzeria Fasto Pizza Na Krasińskiego

idiota bugernat

129 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2012 - 20:48:04

Jakie macie zdanie o lokalu i jedzeniu od nich?

#2 ~dawid~

~dawid~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 00:43:33

na pizze chodzę ok 2 razy w tygodniu. Odwiedziłem już każdą przemyską pizzeria i moim zdaniem tam i w caffe robią najlepszą pizze w pśl

#3 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 07:23:57

W chili obecnej również uważam że to jedna z najsmaczniejszych pizzeri w mieście + stara labamba :)

"A jakie wieśniaki z miasta w którym nie ma pożądnego żarcia mogą mieć o tym pojęcie?" - uciekaj stąd sio sio

#4 ~POrzycz 2 zł...~

~POrzycz 2 zł...~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 17:37:38

Dla mnie ta pizza nie odznacza się jakimś wyraźnym smakiem, który by ją wyróżniał na tle innych i pozwolił walczyć o miano lidera na naszym podwórku. Jadłem każdą pizze w naszym mieście i obecnie, jak dla mnie pizza z Neo i Morfeusza nie mają sobie równych. W tej przy Krasińskiego kuszą wielkością, ale poza rozmiarem niczym innym klienta nie przyciągają.

#5 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 20:07:25

sio sio to możesz do krowy u siebie za stodołą krzyczeć.....

a Ty mała wredna łachudro.... http://plcm.pl/obraz...58fcdb1b5b9.jpg

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 20:32:29

a Ty mała wredna łachudro.... http://plcm.pl/obraz...58fcdb1b5b9.jpg

Stefan idz spac dziecko ;)

#7 ~głodomór~

~głodomór~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 21:07:33

a pizza z margharity

W du*** mamy wasze Pizzy i stare farsze.
Jak sobie sami zrobimy domową Pizze, to wiemy co jemy !
a nie wasze odpady z całego tygodnia FFFEEEEEEE i sery śmierdzące ze śmietników !
Robicie sobie sami ANTY reklamę -

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 21:12:50

W du*** mamy wasze Pizzy i stare farsze.
Jak sobie sami zrobimy domową Pizze, to wiemy co jemy !
a nie wasze odpady z całego tygodnia FFFEEEEEEE i sery śmierdzące ze śmietników !
Robicie sobie sami ANTY reklamę -

oDPOWIEDZ JEST TYLKO JEDNA. w TYM ZADUPIU NIKT NIE POTRAFI ZROBIĆ PRAWDZIWEJ PIZZY.

#9 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 22:18:58

oDPOWIEDZ JEST TYLKO JEDNA. w TYM ZADUPIU NIKT NIE POTRAFI ZROBIĆ PRAWDZIWEJ PIZZY.

http://i1.kwejk.pl/s....jpg?1352275238 no Twoje ambitne komentarze urzekały, wzruszały, a niejednokrotnie nawet dawały do myślenia ale już skończ...

#10 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 11:09:25

Melisy się napij...

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 11:24:40

Melisy się napij...

A ty odwiedz psychiatrę bo naprawde masz nie równo pod beretem :)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 12:59:48

nieźle, przestałeś już wyzywać... może z czasem przestaniesz też obrażać... kto wie, kto wie.. gratuluję postępu :) i trzymam kciuki !

Ja cię nie wyzywam przecież . To mój drugi post w tym wątku.

#13 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 13:18:22

poddaję się... myślałem że jesteś autorem tych wpisów "oDPOWIEDZ JEST TYLKO JEDNA. w TYM ZADUPIU NIKT NIE POTRAFI ZROBIĆ PRAWDZIWEJ PIZZY." itp. myliłem się jeżeli to nie byłeś... więc się poddaję

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 14:15:11

Nie poddawaj się i nie rób z siebie kretyna w każdym temacie wieśniackim zachowaniem. Pisząc sio sio .... mało mi zwieracz nie strzelił ze śmiechu. Wszyscy jesteście siebie warci. Ty i twoi rozmówcy razem z tym dennym portalem.

#15 Podkołdernik Jadowity

Podkołdernik Jadowity

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 09 listopad 2012 - 09:48:23

To jakieś nieporozumienie. Hamburgera zjadłem w 1/4 części i wywaliłem. Ochydny kotlet mielony i na dodatek z wieprzowiny. Warzyw świeżych brak. Frytki to jakieś biedronkowe gówno ,śmierdzące ,przypalone. Dno.....

Użytkownik Podkołdernik Jadowity edytował ten post 09 listopad 2012 - 09:48:37

#16 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 17:55:32

czytam i czytami tak sie zastanawiam czy ze mna jest cos nie tak czy konkurencja juz swoje robi ale powiem swoje 5 groszy zaczne od pizzy dla mnie rewelacja ciasto pyszne skladniki swieze ser rewelacja nawet drugi dzien ser jest miekki a nie jak te seropodobne ze mozna za psem rzucac salatki moja zona je zawsze i twierdzi ze rewelacja kurczak swiezy i goracy widac ze tyle co smazony o greckiej nic nie powiem bo nie widzialem no i ten oslawiony hamburger wy chyba macie troty w glowie jak to jest syf mieso samemu na miescu zrobione nietluste bez warzyw? co wy gadacie wy chyba o innej pizzeri mowicie albo juz tak do tego gotowego swinstwa przywykliscie albo naprawde jestescie z konkurencji

#17 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 19:12:34

cep z cepow miasto smutne jak pi*** haha bawisz mnie wiesniaku nigdzie nie bylem? durniu chcesz sie wrazeniami podzielic z innych krajow z racji pracy bywam za granica i w duzych miastach 10-15 razy w roku ty durniu zjedz pizze w krakowie wroclawiu czy gdyni to zobaczysz co to jest gowno miasto jest ok tylko takie zakompleksione durnie jak ty je psuja przez zawisc i prostackie zachowanie nie pisalem nic o frytkach ani o surowkach do nich tylko o salatce z kurczaka pizzy i hamburgrachktore mi smakuja i nie zalegaja 2 dni nawet sie pod podkoldernik jadowity co to jest smrod pod koldra ? i patrzac po szybkosci odp postow to chyba na bezrobotnym siedzisz na kompie i wylewasz pomyje i frustracje

#18 Podkołdernik Jadowity

Podkołdernik Jadowity

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 09 listopad 2012 - 19:27:04

Mógłbyś jeszcze raz po polsku? Bo bez przecinków ciężko się to coś czyta. A co do pracy , to jestem w Przemyślu dwa razy do roku. W jakim języku chcesz porozmawiać światowcu ?

#19 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 20:13:26

A jakie wieśniaki z miasta w którym nie ma pożądnego żarcia mogą mieć o tym pojęcie?

zapytał, za chwilę sam sobie odpowiedział i zaistniał na forum...nowin. co za pólmózg!

#20 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2012 - 13:19:19

ale poliglota z ciebie ja po polsku, angielskiego uzywam w pracy bo to jezyk uniwersalny w biznesie nie wstydze sie ze jestem polakiem czy z przemysla a ty zrob sobie przysluge i nawet te dwa razy do roku nie przyjezdzaj bo to smutne miasto nic tobie zoferowac nie moze nie twoj poziom jak widac przezyjemy ze nas nie zaszycisz swoja obecnoscia i wysublimowanym podniebieniem a tak na marginesie bylem wczoraj w tym lokalu i jadlem salatke grecka zona salatke z kurczaka jesli chodzi o grecka to salata lodowa ,pomidor,papryka,cebólki koktajlowe,oliwki zielone moze nie z drzewa z hiszpanii ale calkiem dobre do tego feta calkiem sporo niezly vinegret grzanki razowe napewno robione na miejscu z jakiegos pieczywa razowego bo na gotowe jestem uczulony salatka z kurczaka podobnie tylko plus kukurydza sos czosnkowy i goracy kurczak wiec nie wmawiaj mi ze jem gowno bo to napewno bylo swieze i dobre a poza tym nie obrazam ludzi i nie pisze ze wpier***aja gowno bo mi nie smakuje jednemu smakuje w cafe innemu w morfeuszu jeszcze innemu neo ale to nie znaczy ze sa cepami czy prostakami bo ja nie lubie tam temat ze swojej strony uwazam za zamkniety i dalsza dystusje za bezowocna

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: idiota bugernat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych