Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

placki na wesele -gdzie?

116 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~irena~

~irena~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2011 - 20:46:10

Może ktoś z Was wie gdzie można zamówić taniej -domowe i dobre ciasta (placki) na większe wesele (na za rok). Jestem z okolic Łańcuta.

#2 ~rzeszowiak~

~rzeszowiak~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2011 - 04:39:53

Może ktoś z Was wie gdzie można zamówić taniej -domowe i dobre ciasta (placki) na większe wesele (na za rok). Jestem z okolic Łańcuta.

Znam jedna pania z Rzeszowa - Staromiescia co piecze na wesela.

#3 ~irena~

~irena~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2011 - 08:10:22

Znam jedna pania z Rzeszowa - Staromiescia co piecze na wesela.

#########################

No ale jakiś adres - ulice - nazwisko - znasz - albo telefon - reszte to się już spytamy :)

#4 ~rzeszowiak~

~rzeszowiak~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2011 - 12:38:43

#########################

No ale jakiś adres - ulice - nazwisko - znasz - albo telefon - reszte to się już spytamy :)

telefon, prosze bardzo : 8634913

#5 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 07 październik 2011 - 20:37:11

Pewnie już temat nieaktualny, ale może jeszcze komuś się przyda.
My mieliśmy placki od pani Barbary Łątki z Krzemienicy - moim ( i gości :D ) zdaniem były bardzo smaczne, urozmaicone a przy tym naprawdę ładnie wyglądały. Wybór jest dosyć duży - można pojechać i zobaczyć, bo pani Łatka ma przy domu sklep z plackami (Krzemienica 530, pon-sob 7-17 , lepiej nie wybierać pod koniec dnia bo będzie mało.

Co do cen to za blachę z plackiem (niezależnie od rodzaju placka) ok 48 zł (takie ceny były w 2010). Blacha jest dość duża, ale nie pamiętam na ile osób to ma wystarczyć - my na 70 osób wzięliśmy 7 blach placków i 4 kg ciastek i spokojnie wystarczyło. Tort 2-piętrowy (na ok 70 osóB) - 240 zł, 3- piętrowy - 260z zł (są też inne torty, ciastka i gotowe "szyszki"). Telefon 17 224 70 52/ 17 224 70 53.

#6 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 10 październik 2011 - 08:44:35

pyszne placki są u pani z Kraczkowej chyba Małgosia ma na imię mieszka niedaleko salonu Peugeota

#7 ~jaś~

~jaś~
  • Goście

Napisano 19 październik 2011 - 06:28:52

polecam panią na Dąbrówkach

#8 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 19 październik 2011 - 09:58:44

polecam panią na Dąbrówkach

A piecze jakakolwiek pani z Dąbrówek ciasta na wesela?
Nie słyszałam o takowej :)

Mogę polecić ciasta od pani Ireny Kozdroń z Czarnej (są smaczniejsze od ciast pani Nycz i z całą pewnością o wiele tańsze) oraz z cukierni „ELDORA” Doroty Jasion. Adres: Wola Mała 134, 37-100 Łańcut. Polecam!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 13:14:41

Potwierdzam u p. Nycz w Czarnej

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 18:11:05

W Krzemienicy jak się jedzie do Strażowa

#11 mamnick

mamnick

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 777 postów

Napisano 22 październik 2011 - 08:06:04

W Krzemienicy jak się jedzie do Strażowa

Fakt.POLECAM!I cena w dobrych granicach.

#12 tomasz255

tomasz255

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 22 październik 2011 - 08:25:46

A piecze jakakolwiek pani z Dąbrówek ciasta na wesela?
Nie słyszałam o takowej :)

Mogę polecić ciasta od pani Ireny Kozdroń z Czarnej (są smaczniejsze od ciast pani Nycz i z całą pewnością o wiele tańsze) oraz z cukierni „ELDORA” Doroty Jasion. Adres: Wola Mała 134, 37-100 Łańcut. Polecam!

Panią Dorotę Jasion też polecam. Robi też pyszne torty na różne okazje. Palce lizać! Jej cukiernia jest w Woli Małej, 400m od skrzyżowania z drogą Leżajsk-Łańcut w stronę Czarnej.

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 17:42:40

Ja na swój ślub zamawiałam ciasta u p. Nycz z Czarnej i wszystkim gościom naprawdę bardzo smakowały.Zresztą jak sama szukałam ciast na wesele, to pytałam się o opinie innych osób i bardzo zachwalali. Ale ciasta z Krzemienicy podobno też są bardzo smaczne i podobno większe, ale tego już nie sprawdzałam.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 09:24:10

Polecam i panią Nycz i panią Łątka z Krzemienicy.

#15 ~Anetcik~

~Anetcik~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 17:43:08

witam wszystkich zainteresowanych  dobrą cukiernią z dobrymi wypiekami. bardzo polecam cukiernie 3D w kraczkowej  miałam okazje już tam zamawiać torta z okazji chrztu oraz ciata i jestem bardzo zadowolona ciasto jest bardzo pyszne tort również, wygląd bardzo pomysłowy smaki proponowane gustownie a również można  liczyć  na fachową dorade i cena również przystępna i oczywiście co dla mnie najważniejsze jest  to  z naturalnych produktów.. polecam bo warto ... od tej pory ciągle tam zamawiam ....

adres strony do tej cukierni:

www.wix.com/cukiernia3d/kraczkowa

(cierpliwości bo strona   się  powoli  otwiera)
kupić nie kupić zaglądnąć warto

#16 ~agata~

~agata~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2012 - 17:25:39

Gorąco polecam cukiernię p.Pasierba,nikt lepszych i ładniejszych placków nie piecze, paluszki i kapuśniaczki najlepsze na świecie,a makowce jak u mamy,polecam gorąco!!!

stała klijentka

#17 ~agata~

~agata~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2012 - 17:26:12

Gorąco polecam cukiernię p.Pasierba,nikt lepszych i ładniejszych placków nie piecze, paluszki i kapuśniaczki najlepsze na świecie,a makowce jak u mamy,polecam gorąco!!!

stała klijentka

#18 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2012 - 19:37:44

u p. Pasierb wszystkie placki są na 1 kopyto, to już od dawna nie jest najlepsza cukiernia!

agata, klientka się pisze a nie klijentka..

#19 ~Mary~

~Mary~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2012 - 17:28:04

Pani Łądkowa w Krzemienicy piecze pyszne placki i torty]

#20 ~Baran18~

~Baran18~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 20:59:18

Moja mama piecze genialne placki i torty naprawde... jak ktoś zainteresowany by był to prosze odpiszcie tutaj a na PW podam numer do mamy;] Ale mówię wam naprawde genialne piecze....mmm palce lizac... a wygladają jak sklepowae tyle że 100 razy lepsze;d

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych