Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Podziękowania dla rodziców - prezent dla rodziców

prezent dla rodziców podziękowania dla rodziców wesele ślub szklane szklane podziękowania jubileusz ślubu prezent pamiątka fajne

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~rodowity Rzeszowiak~

~rodowity Rzeszowiak~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 05:19:50

Bogatemu nikt nie zabroni, możesz dawać co chcesz, ale mając na uwadze przyziemne potrzeby, to przyznaj, że prezent, który wskazałem jest całkiem przyjemny ;-)

Nam to wcale nie jest potrzebne takie badziwie.

#2 ~rodowity Rzeszowiak~

~rodowity Rzeszowiak~
  • Goście

Napisano 01 październik 2013 - 07:49:37

To prezent w przyziemnej kasie, ale pod rodziców to powinna być bardziej jakaś atrakcyjna wycieczka, wizyta w spa, coś w tych klimatach ;-)

O czym ty piszesz czlowieku ?

Najwieksza radosc dla rodzicow jest wtedy gdy widza ze mlodzi sie dorabiaja i nie trwonia niepotrzebnie pieniedzy na pierrdoly.

#3 plamka

plamka

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 25 październik 2013 - 10:30:14

Ja mam dla rodziców na rocznicę ślubu prezent w postaci ręcznie robionego albumu z ich zdjęciami od dzieciństwa aż do dziś i myślę, szczerze mówiąc, że to lepszy pomysł na prezent ;)

#4 WonderWoman

WonderWoman

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 25 luty 2014 - 11:44:36

Moim zdaniem na podziekowanie rodzicom daje sie coś symbolicznego. Typu czekoladki, wyżej wspomniany kosz delkatesowy czy jakis gadzet ze zdjeciami.

#5 guuts

guuts

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 28 luty 2014 - 08:10:12

Moim zdaniem nie prezent wyjątkowo nie pasuje do sytuacji... 

#6 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2014 - 17:39:58

My na prezent slubny dzieciom slacilismy 50 tysiecy zaciagnietego przez nich kredytu na zakup mieszkania.

Takie szkielka to se mozna wsadzic do duuupy !

widocznie dla niektórych ważniejsze są pieniądze :/  liczy się prezent z serca a nie cena, wartość prezentu !!   to co wsadzasz sobie do dupy zostaw dla siebie :)

#7 ~ojciec i maz~

~ojciec i maz~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 08:51:04

Podziękowanie dla rodziców? Dla rodziców zwykle trafnym prezentem będzie kosz delikatesowy z wyższej półki, np:

Na cholere to komu potrzebne. Jak bylismy mlodzi to zjedli bysmy nawet konia z kopytami ale nie bylo pieniedzy. Teraz na stare lata jak may pieniadze to nie mozemy jesc bo czlowiek jest chory I na diecie anty cukrowo- bialkowej. I po co mu to potrzebne ?

Nie reklamuj swojego biznesu  !

Nie reklamuj swojego biznesu  !

#8 ~rodowity Rzeszowiak~

~rodowity Rzeszowiak~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 09:02:04

Co ty pieprzysz ze :

widocznie dla niektórych ważniejsze są pieniądze :/  liczy się prezent z serca a nie cena, wartość prezentu !!   to co wsadzasz sobie do dupy zostaw dla siebie :)

to co wsadzasz sobie do dupy zostaw dla siebie :)

Jaka to moja d*pa ? Przeciez to mlodzi zaciagneli dlug ktory pomagamy im splacic ?

Ty chciwa glupia cipo ktota nigdy nie maialas zadluzenia w Banku nigdy nie zrozumiesz co to znaczy pomoc w splacie zadluzenia.

Dla ciebie liczy sie tylko to co masz na sobie I w pysku a zreszta zapewne zyjesz na czyjs koszt I uwazasz ze wszystko ci sie nalezy.

Idz do roboty i zaciagnij dlug na 30 letnie splaty to wtedy ci d*pa zwiotczeje ze strachu "co to bedzie jak nie bede miala sily pracowac a dlug ciagle bedzie w banku "

Wtedy docenisz jak ci kto da nawet pareset zlotych na splate miesiecznej raty w Banku.

#9 joannaz

joannaz

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 11 lipiec 2014 - 09:41:14

Można też nakręcić film z podziękowaniami ;)

#10 Majunia

Majunia

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 29 styczeń 2015 - 11:50:20

Film z podziękowaniami to jest fajny prezent a do tego wielki kosz nie tylko ze słodyczami, ale także z kawą najwyższej półki, herbatą, winem itp. Myślę, że rodzicom to sprawi wielką radość oraz wzruszy ich.

A jeśli chodzi o lot awionetką, to nie każdy by to chciał, np moja mama raczej by się nie skusiła, wiec mogłabym jej tylko koszmar zafundować.

#11 Filemon

Filemon

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 24 luty 2015 - 12:32:53

ja bym wolał kupić rodzicom jakaś wycieczkę do ciepłych krajów w podzięce za lata opieki i wychowania 

#12 kamamia

kamamia

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 26 luty 2015 - 23:46:29

internet zdecydoanie jestem w jakiejś grupie i dziewczyna za śmiszne pieniądze robi takie podzieowania, a przeieknie

#13 ~AmeliaMonacka~

~AmeliaMonacka~
  • Goście

Napisano 20 maj 2015 - 08:05:02

To chyba stał się dość popularny prezent ostatnio, bo już u nie jednej osoby widziałam takie statuetki.
Jeśli dodać tam fajną dedykację to jak najbardziej pomysł fajny. 

#14 ~siemens~

~siemens~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 08:50:12

Przez Empik Foto zamawiasz fotoksiążki i to powinno zrobić różnicę.

Po prostu dopasuj sobie odpowiednie fotki, złóż całość online i zamów.

To kosztuje grosze, a w roli prezentu powinno zrobić naprawdę ogromne wrażenie.

Sami musicie jednak ocenić, czy to jest temat dla was.

Powodzenia ;-) 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prezent dla rodziców, podziękowania dla rodziców, wesele, ślub, szklane, szklane podziękowania, jubileusz ślubu, prezent, pamiątka, fajne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych