Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jan~

~Jan~
 • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 07:43:25

- Dzięki temu kilkudziesięciu policjantów zamiast siedzieć przy biurkach będzie mogło patrolować drogi.

Czyzby? Policjanci sa swietoszki? Nie jeżdżą na dwoch gazach? i z jaka szybkością..... ale kto ich sprawdza...

#2 ~klakier~

~klakier~
 • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 08:48:11

Pytam się dlaczego tylko 100 radarów na Podkarpaciu? Podkarpacie regionem tysiąca radarów!! Im wiecej radarów, tym mniej według policyjnych statystyk wypadków. Bardzo proszę urzędników, radnych, policję o umieszczenie w moim ukochanym Podkarpaciu 1000 radarów i w 2010 będzie tylko 5 wypadków ( wariaci, samobójcy, kretyni i imbecyle). I proszę, albo tysiac radarów albo tysiąc policjantów. Raz na zawsze będzie spokój na Podkarpaciu. W Bieszczady ukochane jechać będziemy 2,5 godziny, a do niezbyt kochanej stolicy 6,5. I nie będzie wypadków. Przy 50 km/h istotnie ciężko przed czymś nie wyhamować. A jak mi ktoś powie - " no może nie 1000 tylko 500 wystarczy", to odpowiadam - nie! Bepieczeństwo ponad wszystko! Tak powiedział policjant trzymając statystyki w rękach. Oni nigdy sie nie mylą. Pozdrawiam mądrych kierowców.

#3 ~Wiktor Horst~

~Wiktor Horst~
 • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 08:53:47

Polecam kilka cytatów z wypowiedzi tego mistrza: ,,Niestety po ok. 200 metrach znowu przyspieszają i jadą niebezpiecznie. Jeśli masztów będzie więcej, powinno się to zmienić." i kolejny: ,,Kierowca i tak nie wie, czy w skrzynce jest radar, czy go nie ma. I zawsze zwalnia. A to jest najważniejsze"
Czy trzeba czegoś więcej? Kierowcy to idioci, można wprowadzać ich w błąd, a co tam. Niech hamuje, może sie na tych dziurach rozwali i zabije, to przynajmniej bedzie dowód na słuszność naszej teorii, że piechotą bezpieczniej. Że co? Że policja do dziś nie złapała zabójcy swojego szefa to nic, bo przecież dookoła sami wariaci drogowi i to oni są niebezpieczni.... Tylko, że wariat drogowy, jak podali w tv jest w każdym z nas i to dotyczy również ciebie milicjancie! Lina do haka, a drugi koniec do masztu i jazda. Z okupacją trzeba walczyć. Przecież te kamery stawiają za nasze pieniądze, które pobierają podobno na budowę dróg! Nota bene dróg, które budują i jakoś ich nie mogą zbudować. To państwo tak naprawdę jest bankrutem i potrzebuje dużo pieniędzy i to jest prawdziwa przyczyna, a nie bezpieczeństwo. A że paru du pków czuje moc wladzy przy tej okazji? A co tam po nas choćby potop. Drodzy Państwo, trzeba zadać sobie wprost pytanie: Czy tego chcemy?, Czy to dzieje się naprawdę w naszym interesie? Jak Długo bedziemy znosić samowolę władzy i robienie z nas idiotów, robienie z nas sakiewki, z ktorej jak trzeba to sie skubnie? Jak długo jeszcze? Czas wyjść na rubież!

#4 ~Pedro~

~Pedro~
 • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 09:33:34

Podobnie można powiedzieć:
1.Mniej sklepów monopolowych - mniejsze pijaństwo (efekt co najwyżej większe kolejki w monopolowych).
2. Więcej kościołów - bardziej religijny naród (efekt - chęć budowy kaplic w hipermarketach)
3. Więcej szkół - bardziej wykształcony naród (efekt - obniżenie poziomu nauczania - żeby było kogo uczyć)
itd.
Nie prościej wybudować parę z prawdziwego zdarzenia autostrad (nie tylko z nazwy i faktu pobierania opłat) a dla tych co nie muszą tak gnać zrobić drogi krajewe i lokalne tak żeby podwozie przetrwało w stnie nie naruszonym przez 10 lat?
U nas najlepszym rozwiązaniem jest "na ból głowy - gilotyna".
Może wprowadzić nakaz jazdy hulajnogą a co najwyżej rowerem i to by rozwiązało problem.

#5 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 09:52:30

Czy policjant nazwie każdego kierowce piratem drogowym? jak wstawi sie durne ograniczenia np ul Sikorskiego dwa pasy ruchu ,ekrany a ograniczenie do 50km/h i foto radar po co pytam.Wy się lepiej weźcie do roboty złodziei,bandytów chwytajcie a nie na łatwiznę idziecie.

#6 ~długo jeżdżący~

~długo jeżdżący~
 • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 10:13:41

A może by tak pomyśleć jak w cywilizowanych krajach (jak np.Niemcy) i wybudować odcinek drogi bez ograniczeń prędkości na podkarpaciu.Coraz większa ilość fotoradarów świadczy o słabości naszego państwa.

#7 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 10:34:35

Mistrzu, zrób sobie lunch z tych swoich statystyk i lepiej popatrz na statystyki odcinka Toruń-Gdańsk. Zobacz co się stało z liczbami, kiedy zamiast postawić kolejne fotoradary, po prostu wybudowano kawałek autostrady. Zobacz, co się stało na obydwu drogach - starej oraz autostradzie łącznie. Zobacz i porównaj liczby i przestań już w kółko nawijać o magii fotoradarów. Ja rozumiem że jest kryzys i fotoradary muszą na siebie zarabiać...

POza tym proponuję inicjatywę - 1000 fotoradarów na tysiąclecie! Jak szaleć to na całego.

#8 ~kierowca~

~kierowca~
 • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 10:52:51

Szefóniu jeszcze bezpieczniej będzie jak się zabroni samochodami poruszać !!!! Ale was już wtedy nie potrzeba będzie :).

#9 ~żenua~

~żenua~
 • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 12:07:17

Pitolicie Hipolicie !
Bez komentarza.

#10 ~~Robert~~

~~Robert~~
 • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 12:50:15

Więcej fotoradarów to bezpieczniejsze drogi?Bzdury pan plecie!Radary powodują wyhamowanie ruchu,a później przyspieszanie,co wiąże się z niebezpiecznym wyprzedzaniem i zwiększaniem liczby wypadków.Należy za wszelką cenę dążyć do budowy większej ilości dróg i modernizacji istniejących,bo wzrasta ilość pojazdów.Fotoradary,to iluzoryczne zapewnianie bezpieczeństwa,a mają na celu wpływy do budżetu!Czytaj:"fotoradary zarobiły 2,7mln złotych"!Taka prawda!

#11 ~POLak~

~POLak~
 • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 12:52:05

Czy ta Pała na tym zdjęciu jest tak przepisowa,uczciwa i płaci mandaty ??????????????? Napewno nie !!!! a szkoda bo i na nich przydał by się bat !!!

#12 ~~Praia_de_Rocha~~

~~Praia_de_Rocha~~
 • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 13:40:04

Znowu stawiamy sprawę na głowie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bo stawianie fotoradarów nic Policji nie kosztuje. Nie trzeba jeżdzić , ścigać piratów i się wszystko kręci. A inne wykroczenia to leżą . Wg słów rzeszowskiego biegłego od wypadow drogowych jedynie 20% wypadków jest spowodowane prędkością, a dokładnie jej nie dostosowaniem. Kto z takim zaangażowanie ściga tych co:
-wyprzedzaja na 3 lub w miejscach niedozowolonych;
- co wymuszaja pierwszęństwo przejaqzdu lub zajeżdżąją drogę ( szczególnie jadąc zygzakiem z pasa na pas );
- co wjeżdżają na czerwonym świetle
i wiele innych b. powaznych naruszęń Prawa o RD.
Niech Pan Naczelnik pokaże statystyke i zobczymy ile było stwierdzonych takich wykroczęń.
Fotoradarami nie poprawimy bezpieczeństwa na drogach. Przestańmy sie wzorac krajami zachodnimi. tam jest inny system , inaczej sie jeździ stą dfotoradary pomagają. Bo tam nikt tak fatalni enie jeżdzi, ni ema tyle złomu co w Polsce na drogach.
Życze więcej zdrowego rozsądku u decydentów w Policji i tych od BRD.

#13 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 14:35:18

Kiedyś w KWP Naczelnikiem zostawał człowiek doświadczony, inteligentny, rzeczowo i konkretnie mówiący, a dzisiaj...szkoda gadać

#14 ~GGGG~

~GGGG~
 • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 14:50:35

Ty K.R.E.T.Y.N.I.E sam nie wierzysz w to co mówisz. Ale jak się kończy 5 klas podstawówki to tak już jest

#15 ~fotoradar~

~fotoradar~
 • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 17:30:33

A może by pan Naczelnik powiedział coś na temat drogi po której pan codziennie jezdzi do pracy.Chodzi mi o miejscowosc Kraczkowa.Polecaliście objazd przez tą wieś.Jak ta droga wygląda.Jedna dziura.Tam nie trzeba stawiać fotoradarów.Czy panowie policjanci nie powinni zwracać uwage tym którzy są odpowiedzialni za utrzymanie dróg w Powiecie Łańcut. Jazda odbywa się teraz slalomem,dzieci chodzą do szkoły poboczami bo chodnika nie ma na całej długości.Jak dojdzie kiedyś do tragedii ,będziecie mówić że to brawura doprowadziła do tego.

#16 ~pawel203a~

~pawel203a~
 • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 19:24:14

A ciekawi mnie czy pan komendant po godzinach pracy tak przepisowo jezdzi!!! cymbal i tyle.

#17 ~stan~

~stan~
 • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 20:44:07

I tak i nie jeżdże to wiem przed fotką zwalniam a zaraz potem gaz do dechy by odrobić stracony czas. Jeszcze jedno jak ktos zauważy w ostatniej chwili to co robi nagle hamuje i gdzie tu poprawa bezpieczeństwa???

#18 ~~Gościu~~

~~Gościu~~
 • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 20:45:00

Na pewno bezpieczniej. Najbezpiecznej jest nie jeździć. Samochody powinny jeździź jak ciągniki albo furmanki. Kierowco, pamiętaj że samochód to źródło dochodów budżetu. Ratujesz państwową kasę, na którą czeka mnóstwo nierobów z gangów zwanych partiami politycznymi. Zagłosuj na nich, aby nabyli jeszcze więcej mądrości i zamontowali radar co 500 metrów, aby uniknąć niebezpiecznego przyśpieszania. I wtedy wogóle nie będzie wypadków. I wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie. Ciekawe jak będą wyglądać statystyki turystów odwiedzających region? I jakie będą przyczyny zmian frekwencji. Nie chcę wróżyć, ale żadna administracyjna restrykcja nie przyciąga do odpoczynku..

#19 ~HE MAN~

~HE MAN~
 • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 23:19:32

Co to da??? Biednego oskubie jeszcze a kto ma uklady bedzie jezdzil jak do tej pory! jak ktos ma kamere niech nagra jak policjanci jezdza prywatnymi autami i na neta wrzuci. Niech sami sobie punkty daja!

#20 ~ppp~

~ppp~
 • Goście

Napisano 29 czerwiec 2009 - 07:00:29

Chciałbym tylko powiedzieć, że problemem nie są fotoradry, tylko oznaczenie i ograniczenie prędkości, które nie zawsze są logiczne. Skoro jednak stoi ograniczenie do 50 km/h, to trzeba tyle jechachać ale oczywiście panowie TIRówki są mądrzejsi i wiedzą lepiej. Poza tym, ograniczenie do 50 km/h jedziemy do 70 km/h, ograniczenie do 70 - ok 90 km/h, 90 km/h mozna tak naprawdę 110, autostrada do 150 na liczniku, to chyba nie tak źle:)Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych