Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POLSKA W UE czy PIS? CO WYBIORĄ STALOWOWOLANIE?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~bloger~

~bloger~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 11:59:11

Jerzy Urban to był szczeniak przy tych "wirtuozach" propagandy... PiS to organizacja przestępcza , działająca na szkodę mojej rodziny , mojej firmy i mojego kraju.

co konkretnego mozesz zarzucić PIS.Daty,osoby.Jezeli jesteś pacanem i nieudacznikiem szukaj winy u siebie

#22 ~8mln zł VAT winny PiS~

~8mln zł VAT winny PiS~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 10:12:24

co konkretnego mozesz zarzucić PIS.Daty,osoby.Jezeli jesteś pacanem i nieudacznikiem szukaj winy u siebie

Kaczyński chciał wybudować wieże w Warszawie za kredyt z państwowego banku PKO. Wyślij swoją babcie albo dziadzia emeryta do banku po tak ogromny kredyt to zobaczysz czy dostaną kredyt tak jak miał zapewniony emeryt Kaczyński.
Jednocześnie Kaczyński przyznaje że austriacki biznesmen wykonał pracę (co jest nagrane) ale pieniędzy mu nie zapłaci i niech idzie do PiSowskiego wymiaru sprawiedliwości walczyć o tę kasę.
Kaczyński jest winny za te faktury Skarbowi Państwa ponad 8mln 800 tys zł VATu i temu przekretasowi nawet włos z głowy jeszcze nie spadł.
W normalnym kraju już policja wpadłaby to takiego oszusta o 6 rano.

#23 ~po co PiSowi sądy~

~po co PiSowi sądy~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 10:21:13

Kaczyński chciał wybudować wieże w Warszawie za kredyt z państwowego banku PKO. Wyślij swoją babcie albo dziadzia emeryta do banku po tak ogromny kredyt to zobaczysz czy dostaną kredyt tak jak miał zapewniony emeryt Kaczyński.
Jednocześnie Kaczyński przyznaje że austriacki biznesmen wykonał pracę (co jest nagrane) ale pieniędzy mu nie zapłaci i niech idzie do PiSowskiego wymiaru sprawiedliwości walczyć o tę kasę.
Kaczyński jest winny za te faktury Skarbowi Państwa ponad 8mln 800 tys zł VATu i temu przekretasowi nawet włos z głowy jeszcze nie spadł. W normalnym kraju już policja wpadłaby to takiego oszusta o 6 rano.

Dlatego właśnie PiSowi potrzebne było przejęcie sądów i prokuratur aby taki Kaczyński nie musiał płacić za wykonaną pracę biznesmenowi austriackiemu.
Zachodni biznes już ucieka z Polski (przykład to sprzedaż zakładów w Rzeszowie przez firmę Pratt & Whitney) a zagraniczne inwestycje omijają Polskę pod rządami PiS szerokim łukiem i inwestują głównie na Słowacji.

#24 ~tylko idiota popiera PiS~

~tylko idiota popiera PiS~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 20:07:00

Głosować na PiS tylko dlatego że przekupuje mnie publicznymi pieniędzmi pochodzącymi z poniesionych przez PiS dla suwerena podatkami to tylko idiota może na PiS głosować.
Ceny prądu za PiS droższe niż w Niemczech
Ceny gazu za PiS droższe niż w Niemczech.
Ceny żywności za PiS droższe niż w Niemczech
Ceny piwa za PiS droższe niż w Niemczech.
Ceny leków za PiS droższe niż w Niemczech.
PiS to zguba Polski

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych