Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Polski obóz pracy niewolniczej :: zobacz komentowany artykuł

re

157 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Adi~

~Adi~
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 11:34:42

Ale pierdoły jestem w tej je***ej Gigema i powiem wam że ci Rumuni co byli nie wrocili tu wcale ten kto pisze te kłamstwa to liże dupę szefom są inni Rumuni i się buntują bo muszą płacić za kampa a pracują po mało godzin ludzi się tu traktuje jak śmieci a jak ktoś przyjechał to chcę odrobić to co stracił na przyjazd tutaj i dla tego nie jedzie odrazy Polacy też się buntują ale jak powiesz coś brygadzistce to cię wyśmieje bo liże dupę szefostwie a poza tym ona tu sprowadza ludzi i z tego co wiem to bierze 50 euro od łebka a jak coś jest nie tak to i ci nie pasuje to ci powie że byś jechał ale nikt nie jedzie bo kasę stracił żeby tu przyjechać i chcę ja odrobić jestem tu pierwszy raz przemecze swoje i nigdy więcej do takiego gowna szefostwo nie ma szacunku dla pracownika i sam na własne oczy widziałem jak sprawdza kampy jak wszyscy są w pracy i grzebie po kampach z kuchni wywala garczki pracowników to jest patologia a ci co piszą takie pierdoły to są na umowach tutaj na stałe i mają lekka pracę i liza dupę szefostwie i dla tego nic nie powiedzą jak jest na prawdę wiesz zastanówcie się najpierw czy jechać w takie miejsca przez tel obiecują nie wiadomo co a potem się wszystko zmienia

#142 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 18:41:34

Tez tam byłem i to wszystko prawda co piszą o gigema porażka co się tam dzieje szefostwo i menagerzy traktują ludzi jak śmieci

#143 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 10:03:10

Belgowie nie szanują pracowników z polski czy to u gigema czy u gina a najgprsze że robią to wszystko przy pomocy Palakow3czrgo najlepszym przykładem jest właśnie Nazarowa

#144 ~justyna~

~justyna~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 22:50:06

czy moze ktos podac namiar do alken do pracy na sortownie

#145 ~justyna214~

~justyna214~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 22:50:47

czy moze ktos podac namiar do alken do pracy na sortownie

#146 ~Poszukiwaczka~

~Poszukiwaczka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 23:11:41

Macie numer na sportownie? Ponoć jakiś przystojny wozkowy Tomek tam pracuje?

#147 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 14:38:38

Hihihi tam pracują sami przystojni,a Edyta ich już wszystkich zaliczyła więc musisz jej spytać jak jest.

#148 ~Aga346~

~Aga346~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 07:58:38

Hihihi tam pracują sami przystojni,a Edyta ich już wszystkich zaliczyła więc musisz jej spytać jak jest.

#149 ~Aga346~

~Aga346~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 08:00:01

Macie numer do tej Edyty żeby się skontaktować w sprawie roboty?

#150 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 17:01:19

witam mam pytanie czy ktos sie orjentuje o firmie pj fruit ze stevoort limburg bo mam jechac pod koniec miesiaca na sortownie jablek ale cos mi tu nie gra prosze odezwijcie sie,

#151 Nata2626

Nata2626

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 marzec 2019 - 00:27:12

A gdzie polecacie pracę w Tongeren od zaraz? Właśnie się rozglądam za czyms. Ktoś coś?

#152 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 14:12:42

Edyta już nie jezdzi do Belgii. Rozwiodła się, znalazła w końcu sobie faceta i pracuje  gdzieś z nim gdzie sława za nią jeszcze nie dotarła. Posostały tylko barwne opowieści wyczynach jej i jej koleżanki z pokoju.  Ciekawe czy gość wie kogo sobie wziął?

#153 ~Kriss~

~Kriss~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 19:14:30

Czarnuli już w alken nie ma, jest za to jej koleżanka blondi, też dobra rura. Stara ale jara nie jednego mlodego by przeskoczyła.

#154 ~Wiesiek~

~Wiesiek~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 11:11:25

Ku....wrzuccie na luz, piszecie o starych babkach co przyjeżdżają popracować i się zabawić i co z tego. Przyjezdza tam dużo innych ludzi pracować nietorzy przy okazji chcą sie zabawić i co z tego przyjeżdżają tez mlode fajne dziewczyny a nie tylko podstarzałe szpony. Nikt nikomu nie broni nienkorzystać z uroków życia na baraku. Też mi wielkie rzeczy ze jakaś stara babka szuka chłopa do łóżka. Nie wiem kto teraz jest bo ludzi o tej porze mało, ale jak ktoś ma ochotę możliwość to nie ma sie czego obawiać i moze jechać do pracy do Alken przecież jak nie bedzie chciał to go nie zgwałcą, a babki te co są na stale mają swoich.

#155 ~Wiesiek~

~Wiesiek~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 11:11:35

Ku....wrzuccie na luz, piszecie o starych babkach co przyjeżdżają popracować i się zabawić i co z tego. Przyjezdza tam dużo innych ludzi pracować nietorzy przy okazji chcą sie zabawić i co z tego przyjeżdżają tez mlode fajne dziewczyny a nie tylko podstarzałe szpony. Nikt nikomu nie broni nienkorzystać z uroków życia na baraku. Też mi wielkie rzeczy ze jakaś stara babka szuka chłopa do łóżka. Nie wiem kto teraz jest bo ludzi o tej porze mało, ale jak ktoś ma ochotę możliwość to nie ma sie czego obawiać i moze jechać do pracy do Alken przecież jak nie bedzie chciał to go nie zgwałcą, a babki te co są na stale mają swoich.

#156 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 20:20:53

Może te baby są o stare ale zdrowie do chlania i chłopów mają. Chyba nie praca dla nich jest najważniejsza. Latka lecą uroda odchodzi i zapomina się że nie jest się gówniarą żeby wisieć na szyji obcemu żonatemu chłopu. No chyba źe jest się zwykłą szmatą

#157 ~wiedenczyk~

~wiedenczyk~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 08:56:10

Wszedzie na zachodzie nasze "babcie" sie rypia na potege.

Mlode chlopy to se przynajmniej uzyja na starych picach i to jeszcze za darmoche.

#158 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 19:12:10

witam mam pytanie czy ktoś z państwa pracował w Brustem przy pakowaniu czereśni , czy warto jechać i jakie warunki pracy i noclegu . 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: re

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych