Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

POMOGE RODZINIE WIELODZIETNEJ.

393 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~katarzyna~

~katarzyna~
  • Goście

Napisano 17 maj 2012 - 14:48:25

Witam,jesteśmy siedmioosobową rodziną i brakuje nam wszystkiego dzieci mamy w wieku córki,19lat.a7,a4,6 syna 11 lat mąż sam pracyje jego pesja to 1045.złj dzieci potrzebują wszystkiego od ubrań butów bielizny itp.. my mamy bardzo duże długi opłaty mam wszystkie do tyłu teraz mamy nowe rozliczenie za światło przyszło nam 350zł a jeszcze zaległe mam 2 raty za wode wszedł komornik moż sam pracuje i nie wystarcza nam nawet na suchy chleb wszystkie dzieci sie uczą do szkoły jak trzeba ich obkupić to głowa za mała na codzienne życie nie ma po częsci odaje ludziom i znowu pożyczam żeby oddać do sklepu jak uda sie że dostanę zakupy na kreskę ale też nie zabardzo tylko te najpotrzebniejsze to i tak 60 zł na dzień mam nadzieję że uda nam się zarobić w lesie jak bedą jagody i grzyby ja o 5 rano chodzimy do lasu z dziecmi potem stoje na drodze do wieczora aby sprzedać dzieci nieraz płaczą bo ich wakacje to las i droga mieszkamy w 1 pokoju i kuchni bez ciepłej wody i łazienki chcemy zrobić łazienkę lecz nie stać nas bo szkoda dzieci żeby w tych czasach chodziły do drewnianej ubikacji na koniec podwurka miszkanie mamy na podaszu jest grzyb w zime mamy lód na scianie jak wchodzi się po schodach odpadają tynki i 2 razy w roku trzeba bielić bardzo prosze o jaką kolwiek pomoc wszystko nam sie przyda znalazłm to ogłoszenie w internecie jest coraz trudniej cały czas podwyżki a pensje stoją w miejscu pozdrawiam i bardzo dziękuję mój numer 726056145

#122 ~sylia~

~sylia~
  • Goście

Napisano 19 maj 2012 - 17:08:07

kiedy was tak czytam to czuj obrzydzenie do chamskich egoistow ktorzy wlasciwie slownie kopia slabszych gorzej radzacych sobie ludzi twierdzenie ze wszystkie rodziny wielodzietne to patologia jest tak prawdziwe jak twierdzeniee ze kazdy jedynak to skonczony egoista sama mam trojke dzieci i jestem dumna i szczesliwa matka owszem dzieeci to obowiazek i poswiecenie praca na caly etat bez urlopu bez pensji bez premi a jednak milosc dziecka drogire mamy zaowocuje chociz dzis jest ciezko to nadejdzie taki dzien kiedy pociechy sie odwdziecza bo pewne jest jedno nauczone dziecko dzielenia sie od malego zaowocuje na przyszlosc piszcie kobietki o pomoc olac tych prostakow majacych sie za lepszych tylko dlatego ze maja kase czas rowniez im pokaze a w zyciu roznie bywa pozdrawiam

#123 ~obywatel RP~

~obywatel RP~
  • Goście

Napisano 20 maj 2012 - 05:36:19

kiedy was tak czytam to czuj obrzydzenie do chamskich egoistow ktorzy wlasciwie slownie kopia slabszych gorzej radzacych sobie ludzi twierdzenie ze wszystkie rodziny wielodzietne to patologia jest tak prawdziwe jak twierdzeniee ze kazdy jedynak to skonczony egoista sama mam trojke dzieci i jestem dumna i szczesliwa matka owszem dzieeci to obowiazek i poswiecenie praca na caly etat bez urlopu bez pensji bez premi a jednak milosc dziecka drogire mamy zaowocuje chociz dzis jest ciezko to nadejdzie taki dzien kiedy pociechy sie odwdziecza bo pewne jest jedno nauczone dziecko dzielenia sie od malego zaowocuje na przyszlosc piszcie kobietki o pomoc olac tych prostakow majacych sie za lepszych tylko dlatego ze maja kase czas rowniez im pokaze a w zyciu roznie bywa pozdrawiam

Nie kazdy arab jest terrorysta, ale kazdy terrorysta jest arabem.
Dopasuj to do swojego posta to moze zrozumiesz.
Ciezko dyskutowac z prostakami, oj ciezko.

#124 ~sylia~

~sylia~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 20:44:48

oj ciezko szczegolnie kiedy taki drazliwy temat jest komentowany przez takich jak ty glownie chodzi mi o to e kobiety ktore decyduja sie rodzic dzieci sa skazane na biede oszczerstwa chamskie odzywki oczywiscie latwiej usunac po co komplikowac sobie zycie lepij skupic sie na kasie na wygodnym zyciu bron boze prosic o pomoc przeciez samemu zgotowowalas sobie ten los to teraz cierp itp naprawde ciezko dyskutuje sie z prostakami biednymi bogaczami i tak pozdrawiam owocnych decyzji zycze

#125 ~DDD~

~DDD~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 20:54:35

Nie kazdy arab jest terrorysta, ale kazdy terrorysta jest arabem. Dopasuj to do swojego posta to moze zrozumiesz. Ciezko dyskutowac z prostakami, oj ciezko.

I sam piszesz jak terrorysta ... to ty dopasuj swoje slowa do swoich postow ...

#126 ~czytelnik Nowin~

~czytelnik Nowin~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 07:43:49

Pomoc społeczna ........... hihihi. Proszę przeczytać zwierzenia bezrobotnego........ O to co myślą na ten temat:
W życiu bym nie poszedł do roboty za 2 tyś. na rękę. Żyje z konkubinatu, 3 dzieci, jedno chyba moje.
Ona zarejestrowana oczywiście jako samotna matka. Full socjal - czynsz MOPS płaci, 2 tony węgla z MOPS na zimę sprzedaliśmy po 500 zeta za tonę - po co mi jak i tak mam darmo prąd z klatki schodowej. Żarcia tyle że zjeść się nie da - makaron, cukier, ryż, mleko sprzedajemy znajomym, bo sklepy nie chcą - jest opisane "pomoc społeczna - nie na sprzedaż". Dzieci mają ciuchy z darów - wszystko nówki, jedzenie w szkole darmo.
Na wakacje "pod gruszą" dzieci z pomocy społecznej dostały po 700zł - kupiłem se nową komórkę, full wypas. Kredyty mam wszędzie gdzie dali, nigdzie nie spłacam - mogą mi skoczyć - komornik nie ma mi co zabrać a zresztą jakby co, to konkubina z dziećmi robi takie przedstawienie że urzędnicy przy dziennikarzach muszą nas jeszcze przepraszać ) tak że żyje się w Polsce dobrze, tylko trzeba pogłówkować.
Kablówkę mam darmo - wkłułem się w kabel na sieni - tak ze od rana piwko, papierosek i Eurosport - no, nie będę wam dłużej przeszkadzał - bierzcie się do roboty, bo ktoś musi zarobić na nas biednych, pokrzywdzonych przez los... )))

#127 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 11:12:56

ludzie jak niektórych was czytam wypowiedzi to sie niedobrze robi jak nie ma sie prądu można skorzystać z gościnności znajomych. Mnie jak prąd odcieli a miałam nadzieję że przez internet znajdę pomoc tak robiłam.Sama mam troje dzieci pochodze z wielodzietnej rodziny i mąż też naszych rodziców nie stać było na pomoc choćby w kupnie domku. Teraz pracuje na dwa etaty mąż ma etat mamy dom na kredyt bo gdzieś musimy mieszkać i często brakuje na chleb. A za nierobów uważam tych którzy są z bogatych rodzin i na nic nie musieli zarobić wszystko rodzice dali, no a ludzi wcale nie szanują

#128 ~sylwia~

~sylwia~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 16:58:08

PRZYJME POMOC DLA 5 DZIECI ZA KAŻDE ZAINTERESOWANIE Z GÓRY SERDCZENIE DZIĘKUJE I POZDRAWIAM MAMA5.TEL KONTAKTOWY 795861996

#129 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 13:49:48

O jakiej biedzie piszesz ?
Moja rodzina 5-cio osobowa ma tylko 1600 zlotych na miesiac. Tyle zarabia moj maz.
Zadnej pomocy od nikogo nie dostajemy. Ja jestem obloznie chora i nie moge pracowac, ale poniewaz maz pracuje zadna pomoc nam sie nie nalezy. Nasze dzieci tez pochodza od jednego ojca i same sie tez na ten swiat nie pchaly.
Ty masz na utrzymaniu dzieci majac 2500 zlotych i jeszcze dodatki pielegnacyne na dzieci a robisz z siebie dziadowke na forum.
Jak cie nie wstyd tak sie ponizac dla kilku zlotych przed ludzmi ? Moim dzieciom zaden dyrektor szkoly butow ani spodni nie kupuje.
Naszym dzieciom nikt za darmo posilkow w szkole nie daje, ani zadnych paczek z kielbasa ktore ty dostajesz z Pomocy Spolecznej. Ty masz nawet telefon na ktory nas nie stac. Ty masz komputer i internet czego my nie mamy. Syn napisal ten email korzystajac z laptopa kolegi pod moje dyktando.
Odnosze wrazenie ze ludzie nieraz nie maja wstydu.

wwiesz kobieto co ty piszesz zastanów się a po tem pisz ta kobieta co ma 7 dzieci jest widze lepiej wychowana niż ty to że ma 2500 tysiaca to cie nie powiino obchodzic a że ty masz męża i troje dzieci to niech on zasowa na was a tej rodzinie daj spokój i nie krytykuj ich wspułczuje tobie wiesz brak szacunku dla potrzebującej rodziny żal poprostu żal .....! !!! !!!! !!!!!

#130 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2012 - 22:00:54

Witam...

Ten post kieruje do rodzin wielodzietnych,potrzebujących jakiejkolwiek pomocy.Mieszkam na stałe z rodziną w Holandii,moze bede mógł jakos pomóc.Moge nawet znalesc dla takiej rodziny,prace tu na miejscu,dla jednego z rodzinców.Zostawie kontakt,prosze smiało pisac,najlepiej na e.mail.
Dodam tylko ze staramy sie znalesc rodzine 7- osobową,lub wiekszą.Mamy szczere checi.
kontakt.
e.mail marek_klein@wp.pl
telefon 0031 0626 389 128
gg.13803207

witam mam na imię agnieszka i mam trudna sytuacje rodzinna dwa tygodnie temu urodzilam trzecie dziecko i mąż na dodatek nie ma pracy a dzieci nie maja co jesc jest mi bardzo cięzko płacze po nocach aby cos wymyslec ale nic sie nie da więc prosze o jaka kolwiek pomoc z pana strony dziekuje

#131 ~opiekun gminny~

~opiekun gminny~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2012 - 15:04:08

witam mam na imię agnieszka i mam trudna sytuacje rodzinna dwa tygodnie temu urodzilam trzecie dziecko i mąż na dodatek nie ma pracy a dzieci nie maja co jesc jest mi bardzo cięzko płacze po nocach aby cos wymyslec ale nic sie nie da więc prosze o jaka kolwiek pomoc z pana strony dziekuje

Daj se zrobic jeszcze z 10 dzieci to panstwo bedzie was utrzymywac.

#132 ~Kika~

~Kika~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2012 - 15:14:08

Daj se zrobic jeszcze z 10 dzieci to panstwo bedzie was utrzymywac.

\
A co szkoda Ci, że ma dzieci. Na starość ktos o Nia zadba, a o Ciebie kto?!

#133 ~opiekun gminny~

~opiekun gminny~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2012 - 05:57:35

\
A co szkoda Ci, że ma dzieci. Na starość ktos o Nia zadba, a o Ciebie kto?!

Tobie chyba rozum odebralo ?
Jedna stara wrona wychowa nawet 10 mlodych wron. Ale te wrony jak podrosna to tej starej wrony nie utrzymaja.
Nie licz na dzieci. Dzieci licza na spadek po TOBIE !!

#134 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 23:08:25

Ludzie! Opamiętajcie się!co Wy za głupoty opowiadacie!W moim mieście mieszkała rodzina,która miała 21 dzieci.Wszystkie dzieciak pokończyły szkoły-jedne studia,inn,mniej zdolne czy mniej ambitne szkoły zawodowe.W mieszkaniu było jak w pudełeczku.Zgoda,harmonia i miłosć.Takich rodzin potrzeba jak najwięcej!
Moja koleżanka była jedynaczką.Postanowiła mieć conajmniej 3 dzieci.Ma czworo.To Wy nazywacie patologią?
Może nie wwsyscy są zaradni,nie wszyscy sobie radzą tak jakby chcieli ale gdy w momencie gdy znajduje się osoba,która chce pomóc takiej rodzinie wyzywac te rodziny od najgorszych?cos tutaj jest nie tak.Polacy!Przestańmy być zawistnym narodem!

#135 ~alina~

~alina~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 23:28:29

O jakiej biedzie piszesz ?
Moja rodzina 5-cio osobowa ma tylko 1600 zlotych na miesiac. Tyle zarabia moj maz.
Zadnej pomocy od nikogo nie dostajemy. Ja jestem obloznie chora i nie moge pracowac, ale poniewaz maz pracuje zadna pomoc nam sie nie nalezy. Nasze dzieci tez pochodza od jednego ojca i same sie tez na ten swiat nie pchaly.
Ty masz na utrzymaniu dzieci majac 2500 zlotych i jeszcze dodatki pielegnacyne na dzieci a robisz z siebie dziadowke na forum
Jak cie nie wstyd tak sie ponizac dla kilku zlotych przed ludzmi ? Moim dzieciom zaden dyrektor szkoly butow ani spodni nie kupuje.
Naszym dzieciom nikt za darmo posilkow w szkole nie daje, ani zadnych paczek z kielbasa ktore ty dostajesz z Pomocy Spolecznej. Ty masz nawet telefon na ktory nas nie stac. Ty masz komputer i internet czego my nie mamy. Syn napisal ten email korzystajac z laptopa kolegi pod moje dyktando.
Odnosze wrazenie ze ludzie nieraz nie maja wstydu.

To tylko my,Polacy potrafimy być tak zawistni,tak okropni jeden wobec drugiego!Należy się i Twojej Rodzinie pomoc,Chyba,że się nie należy ale to tojuż sama wiesz najlepiej.

#136 ~anna manikowska~

~anna manikowska~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 17:04:09

witam jestem młoda matka mieszkająca z mama rodzeństwem i 3siostrzenic na wsi.utrzymuje się z alimentów od września idę do szkoły zaocznie poszukuje pracy i pomocy.przydałaby nam sie pomoc rzeczowa-np. w formie jedzenia, ubrań, artykułów higienicznych i kosmetycznych. nie odmowie także materiałów budowlanych na remont domu. dziękuję wszystkim którzy napiszą albo chociaz zobacza to ogłoszenie i powiedzą innym lub zrobia jakas mala zbiórkę. ja mam 20lat i dziecko 3letnie które także od września idzie do przedszkola moja siostra ma 3corki jedna malutka która niema nawet roku i dwie które także chodza do przedszkola. liczę na to ze chociaz z jedna osoba zechce nam pomoc pozdrawiam i czekam cierpliwie na jakiekolwiek oferty pomocy moj adres zlotkow 66 62-541 budzislaw koscielny

#137 ~opiekun gminny~

~opiekun gminny~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2012 - 08:32:07

witam jestem młoda matka mieszkająca z mama rodzeństwem i 3siostrzenic na wsi.utrzymuje się z alimentów od września idę do szkoły zaocznie poszukuje pracy i pomocy.przydałaby nam sie pomoc rzeczowa-np. w formie jedzenia, ubrań, artykułów higienicznych i kosmetycznych. nie odmowie także materiałów budowlanych na remont domu. dziękuję wszystkim którzy napiszą albo chociaz zobacza to ogłoszenie i powiedzą innym lub zrobia jakas mala zbiórkę. ja mam 20lat i dziecko 3letnie które także od września idzie do przedszkola moja siostra ma 3corki jedna malutka która niema nawet roku i dwie które także chodza do przedszkola. liczę na to ze chociaz z jedna osoba zechce nam pomoc pozdrawiam i czekam cierpliwie na jakiekolwiek oferty pomocy moj adres zlotkow 66 62-541 budzislaw koscielny

Prosze sie zglosic do proboszcza w swojej parafi.
Caritas poprzez parafie pomaga takim ktorzy nie pracuja.

#138 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2012 - 10:16:02

Ukraińskie Centrum Doradcze „Terra Dei” - organizacja pożytku publicznego, oferuję pomoc rodzinowm wielodzietnym mieszkających na terenach wiejskich. Głównym celem naszego Centrum Doradczego jest dobrowolna i bezinteresowna działalność, w formie pomocy mieszkańcom wsi, zajmującym się uprawą i produkcją warzyw i owoców. Naszym celem jest stworzenie miejsc pracy w postaci gospodarstw i szklarni oraz pomoc materialna i techniczna już istniejącym gospodarstwom.
Organizujemy wszelkiego rodzaju konferencję i szkolenia z zakresu rolnictwa na przykład:
· Uprawa owoców w zakrytym i odkrytym gruncie
· Uprawy polowe
· Hodowli zwierząt oraz ich utrzymania
· Sadownictwo oraz uprawa winorośli
Główne cele Centrum konsultacyjnego: doszkalanie rolników poprzez prowadzone seminaria, kursy, indywidualnych konsultacji, zapoznanie z nowoczesnymi technologiami stosowanymi w uprawach polowych, umiejętnego wykorzystania nawozów naturalnych oraz środków ochrony roślin, pomoc w doborze odpowiednich kompostów , wybór nasion i sadzonek jakie są najlepsze dla danego klimatu i rodzaju podłoża, organizacja kursów charakteryzujących dane mikroregiony.
W celach pokazowych organizujemy:
  • · Spacer po przykładowych gospodarstwach zajmujących się uprawą warzyw
  • · Prezentacje różnorodności upraw polowych
  • Liczne konferencje na temat hodowli zwierząt – „Hodowla i utrzymanie świń za pomocą najnowszych technologii”.
Organizujemy liczne wyjazdy w celu wymiany doświadczeń z zagranicznymi i krajowymi producentami oraz zapoznania się z najnowszymi technologiami.
Naszym zadaniem jest stworzenie nowych miejsc pracy dla wielodzietnych rodzin żyjących w skrajnym ubóstwie. Udostępnimy naszym podopiecznym szklarnie gdzie mogą uprawiać różnego rodzaju warzywa- ogórki, pomidory, paprykę. Dajemy pieniądze na zakup sadzonek oraz nasion, pomagamy w prowadzeniu i utrzymaniu takiej szklarni. Chcemy rozpowszechnić sektor rolniczy i podwyższyć stopień jakości i wydajności gospodarstw wiejskich.
Projekt „ Zielony Dom” przyniósł nam 70 nowych szklarni na przestrzeni 5 lat funkcjonowania . Być może postawimy jeszcze 2- 3 do końca bieżącego roku. Udostępniliśmy rodzinom 20 komputerów, żeby rodziny mogły uczyć się za pomocą Internetu. Przeprowadziliśmy 284 szkolenia z zakresu efektywnego rolnictwa w punktach konsultacyjnych we wsiach w jakich brało udział ponad 6138 osób. W tych rejonach nasi konsultanci są w stałym kontakcie z osobami jakie potrzebują naszego wsparcia.

zainteresowanych prosimy o konatakt
e- mail: vdo@bereg.net.ua
Opowiemy na wszystkie Państwa pytania

#139 ~suchy~

~suchy~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2012 - 21:19:50

Rodziny z taka iloscia dzieci to zawodowi rieroby !!
Jeszcze mimi 60-ciu lat nie spotkalem aby tacy ludzie pracowali !! Zawsze byly to rodziny pijakow i to orawie zawsze obojga rodzicow. Dzieci sa w wiekszosci tez patologocznie wykolejone. Ryzykowna jest taka pomoc. Zycze szczescia.

Oj człowieku obrażiłeś moją rodzinę może to ty jesteś nierobem z zawodu!!!!!!!!!!!!! pracuję od 18lat +szkoła bez przerwy nie na czarno zawsze legalnie jestem mechatronikiem z zawodu mam pracę w dziale utrzymania ruchu w wloskiej firmie moja żona również + wychowanie 4 dzieci brakuje nam na życie więc zapieprzam po godzinach i ty nas takie rodziny nazywasz nierobami wykwalifikowamymi licz sie ze słowami człowieku !!!!!!!!!!!!!! nie wszystkie rodziny wielodzietne są takie same ale życzę ci jak najlepiej mimo tych obrażliwych słów pozdrawiam !

#140 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 13:00:34

jestem matka,ktora wychowuje troje dzieci sama. potrzebuje pomocy finansowej , czy jest ktos taki ,kto moze mi pomoc? moj nr.534052015

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych