Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pomóżcie z dobraniem suplementu diety na odchudzanie !

odchudzanie suplement diety

413 odpowiedzi w tym temacie

#401 ~Marzenka 22~

~Marzenka 22~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 00:07:31

Moim zdaniem jednym z najlepszych suplementów jakie sa obnecnie dostepne na rynku, jest Slimunox, Mnjie dodatkowo przekonało do jego zakupu to, ze jest on już dostępny od jakiegoś czasu i jest on legalny

#402 ~Ranizowiok~

~Ranizowiok~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 06:58:53

Najlepsza dieta na odchudzanie to ;

Szklanka wody i "za stodole" 3 razy dziennie !

Najwiekszy problem jest wtedy gdy nie mamy stodoly a jechac autobusem za miasto aby sie wysrac to obecnie tragedia.

#403 ~Żaneta~

~Żaneta~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 11:13:03

Sport i dieta = sukces!

A wspomóc możesz się naturalnie, np. olejem z wiesiołka (polski Gal najlepszy). Żadne chemiczne suplementy jeśli zdrowie ci miłe.

#404 ~maja~

~maja~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 10:57:10

Nie spodziewałam się po zakupie aż tak dobrego efektu. Po kilku dniach od stosowania faktycznie czułam już napadów głódu, z czasem zauważyłam przyśpieszony efekt redukcji tkanki tłuszczowej. Z figureną można spokojnie schudnąć w krótkim czasie.

#405 matkapolka

matkapolka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 12:03:24

Popieram, że w zdrowym odchudzaniu najważniejsza jest zbilansowana dieta, regularna aktywność fizyczna,  picie wody. Dodatkowo aby nie osiągnąć efektu jojo trzeba by powyższe weszło w nawyk. Ja dzięki temu z wagi trzycyfrowej zeszłam do 88 kg  :D i nie spoczywam na laurach. W kuchni wspomagam się cynamonem, czerwoną i zieloną herbatą. Ze względu na stan przedcukrzycowy suplementuję się Doppelherz z morwą białą dla diabetyków. Kiedy nie mam czasu na ćwiczenia wychodzę na spacer z dziećmi.

#406 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 17:28:46

Ja stosuje od miesiąca dobrze wspomaga dietę nie czuję takiego ssania jak kiedyś po miesiącu stosowania to jestem zadowolona. A zostało mi jeszcze 2 miesiące kuracji za 2 miesiące pochwale się efektami pozdrawiam.

#407 ~pazurka~

~pazurka~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 21:52:38

Matkapolka, piekny wynik, gratulacje i wytrwałości. Natomiast wybór suplementu bardzo mnie zaintrygował. Czytałam, że morwa biała reguluje poziom cukru we krwi, muszę zobaczyć czy i u mnie by się sprawdził taki suplement. Co jeszcze ma w składzie?

#408 ~ksabka~

~ksabka~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 12:43:13

Myślicie,że nawetosoba bez cukrzycy może kupić ten doppelhertz? Po świętach niestety kiepsko się czuję, mierzyłam sobie cukier i mocno mi się podniósł na czczo, jstem umówioa do lekarza ale na wizytę jszcze muszę poczekać, ciągle mnie do słodkiego, słyszałam że chrom też pomaga walczyć z apetytem na słodkie a widziałam że w tym suplemecie jest w skłądzie

#409 ~Marcela~

~Marcela~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 13:06:27

Walczyłam z nadwagą od 3 lat. Wydałam kupę kasy na diety, tabletki, treningi i nic. Moja sąsiadka dała mi niepotrzebną jej fiolkę z tabletkami Novoslim. Nie miałam już sił i chęci do kolejnego specyfiku i kolejnych rozczarowań, ale mój chłopak , który zawsze mnie wspierał powiedziedział, że to ostatnia szansa. Pierwszy tydzień nic się nie działo, ale zaraz po tym waga ruszyła w dół :) 
Po mięsiącu było już 8 kilo mniej, a po całej kuracji 20 kilo mniej. Dziś tylko zdjecia pokazują jaka była gruba :) Polecam wam Novoslim i wierzę , że wkrótce będziecie takie jak ja

#410 ~Kassia~

~Kassia~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 15:26:54

BARDZO ZADOWOLONA EFEKTY WIDOCZNE BARDZO SZYBKO Z FIGURENA SCHUDŁAM 5 KILO PRZEZ OKRES BRANIA TABLETEK PO ZAKONCZENIU BRANIA JESZCZE 7 WIEC JESTEM BARDZO ZADOWOLONA MAM DO ZRZUCENIA JESZCZE DZIESIEC KILOGRAMÓW KTORE ZRZUCE DZIEKI FIGURENIE, POLECAM. PS MI WYSTARCZYŁA TYLKO DIETA BEZ CWICZEN I GŁODZENIA JAKOS SPECJALNIE MOJ RUCH CODZIENIE ROWERKIEM DO PRACY POWODZENIA DZIEWCZYNY:D

#411 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 13:25:31

Napisze tak, w całej kuracji która trwała 3 miesiące schudłam 15 kg, chyba nic więcej nie musze dopisywac o figurenie

#412 ~enana~

~enana~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 11:44:36

jaki jest skład tego suplementu?

#413 ~Samantha~

~Samantha~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 03:10:13

Sprawdźcie sobie Extreme Slash, ma świetny, naturalny skład. Między innymi składa się z: guarany, piperyny, tyrozyny, kofeiny oraz ekstraktu z zielonej herbaty. Spalacz tłuszczu z mega mocnym składem, u mnie się sprawdził. 

#414 ~viennaX~

~viennaX~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 15:08:59

hej, jeśli mówimy o suplementach to sprawdzcie na początku ich skład, jeśli czegoś nie znacie to zgooglujcie. Większośc z tych produktów nawet nie ma prawa zadziałać. Nie ma tam żadnej substacji czynnej, tylko cukry i wypełniacze (zreszta to się tyczy nie tylko w sumplementach diety ale środkach na przeziębienie, na poprawę cery, na włosy itd) . Jesli już się bawić w odchudzanie z środkami wspomagającymi to polecam coś co działa. Swego czasu też miałam problem z nadprogramowymi kilogramami i wybrałam Adipex Long o przedłużonym uwalnianiu fenterminy. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu :P Dzięki czemu dodatkowe kilogramy znikają w dosyć widoczny sposób. Warto dodatkowo dołozyć jakąś aktywnośc fizyczną, nawet małą: spacery, rower, basen... jak chcecie się dowiedzieć więcej: agataliszka1@o2.pl, kom.517 614 677, powodzenia i pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie, suplement diety

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych