Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 koma

koma

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 09:45:10

A ja na plenerowym ślubie byłam w Płocku, w Amore. A przyjęcie było w altanie ogrodowej. Bardzo oryginalnie było, tak inaczej. Pogoda idealna, piękny wystrój. Super wspominam to wesele.

#22 ~Magnatka~

~Magnatka~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 19:19:16

Mi się podobają takie sale które nie są białe i takie na 1 kopyto. Na przykład Krzewi Róg w Chmielnie super wygląda, ceglane sciany to coś wyjątkowego, cudnie to wygląda. A do tego obsługa i jedzenie są świetne co dodatkowo wpływa pozytywnie na imprezę

#23 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 16:50:53

ostatnio aniołki szczudlate widziałam na placu katedralnym w łodzi. Wyglądały pięknie. Jestem pewna, że ta atrakcja również na weselu się sprawdzi.

#24 ~Tamara~

~Tamara~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 10:23:58

sala i zespół. Dwie największe atrakcje!

#25 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 19:12:05

Tojednak trochę za mało na dzisiejsze czasy. Zbyt skromnie zdecydowanie. Aby jednak z drugiej strony nie przesadzić proponuję wspomniane tu wcześniej szczudlate anioły. Będzie atrakcja, ale nie będzie przesady.

#26 zwierciadelko

zwierciadelko

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 31 październik 2018 - 22:03:45

ja polecam Parisel Palace w Łukowie! Sala elegancka, jesli ktos lubi ekskluzywne wnetrza to bedzie zdecydowanie ten klimat. do tego jedzenia pycha no i obsluga bardzo sie spisała u nas na weselu. ja jestem bardzo zadowolona. no nie ma co ukrywac, w kwestii organizacji wesela sala jest na pierwszym miejscu. bez tego ani rusz

#27 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 11:09:51

u nas była piękna sala (to też jest atrakcja weselna!), fajny zgrany zespół (również atrakcja), a bardzo miłym i atrakcyjnym dodatkiem były szczudlate anioły. Nie przyćmiły całego wesela, a goście również uważali, że gustownie wyglądały i fajnie i delikatnie gości bawiły.

#28 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 11:41:18

Ciekawie to musiało wyglądać.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, śluby, oryginalne wesele, gdzie wesele

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych