Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pościel dla dzieci - gdzie kupujecie?

41 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 14:00:58

Jak w temacie , gdzie można kupić dobrą pościel dla dzieci?

#2 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 20:21:55

Kiedyś pościel dla dziecka kupowałam na alllegro, ale ostatnio miałam problemy z zakupami tam i nie mogę nic polecić konkretnego. Czasami w Biedronce są fajne pościele. Może właśnie poszukaj w takich sklepach.

#3 ~Natalka~

~Natalka~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 13:25:54

Kupuję u siebie na bazarku, ale już nie raz się przekonałam że taką samą pościel można kupić taniej w necie.

#4 ~Nunia~

~Nunia~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 20:49:47

Może Ikea? Choć nie jestem do końca zadowolona z jakości pościeli, trochę farbowała.

#5 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 20:35:24

Tylko w sklepach stacjonarnych. Lubię dotknąć pościel zanim coś wybiorę.

#6 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 20:19:39

Ja też kupuję w zwykłym sklepie. Posciele są  tak różne, że warto sprawdzić przed zakupem

#7 pawil

pawil

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 kwiecień 2015 - 12:36:25

W sklepach, czasem w sieci, zależy gdzie jest lepszy wybór i co jest ciekawsze ;]

#8 agaaatam

agaaatam

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 11:02:21

Większość moich znajomych kupuje w sieci, bo wybór jest większy, a ceny atrakcyjniejsze :)

#9 Basiek

Basiek

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 03 maj 2015 - 20:35:21

Polecam zakupy w internecie. Można zanaleźć sporo taniej - różne rzeczy nie tylko pościel dla dzieci

#10 hanna_anna

hanna_anna

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 08 maj 2015 - 14:46:00

Ja też kupuje przez internet, dużo tak kupuję, odzież też i dla mnie i dzieci. 
Zawsze patrzę tylko czy sklep jest zaufany i czy ma dobre opinie. Bo nie chcę sie zastanawiać czy materiał, który 'kupiłam' jest tym co mi kurier przyniesie. 

#11 zegarek

zegarek

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 22 maj 2015 - 15:38:05

My pościel dla dzieci kupiliśmy albo w jysk albo na agito. Ceny są bardzo przystępne, jakość tez jest dobra. Po praniu już kilka razu kolory są wciąż żywe. Nie polecam pościeli na allegro. Już kilka razy trafiliśmy na chińską która po praniu zrobiła się blada. Najlepiej dopłacić kila groszy ale być zadowolony, 

#12 ~Małgonia~

~Małgonia~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2015 - 12:17:46

polecam firmę Agajtex. Fantastyczne wzory i to są pościele na bardzo długo. Nie spierają się, nie tracą koloru a w dotyku są bardzo ale to bardzo przyjemne,

#13 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2015 - 18:15:23

Co to znaczy dobra "pościel dla dzieci"? Każda posciel dla dzieci musi być koniecznie z czystej bawełny - bez domieszek z poliestru. Inaczej dziecko bedzie się pocić. A gdzie? Większość sklepów oferuje tą samą pościel. Liczy się zaufanie do sklepu, czas realizacji przesyłki i pewność dostawy. Już nie raz na Allegrooooo kupiłam pościel i czekałam 2-3 tygodnie. Może ceny prawie najniższe, ale pytanie czy warto?

#14 brodass

brodass

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 08:42:39

Ja kupuję teraz wszystko praktycznie oprócz żywności w internecie, wysyłka nie trwa długo a ceny są znacznie lepsze niż w sklepach stacjonarnych, mamy XXI wiek, teraz każdy tak kupuje :) 

#15 ~zimnarra~

~zimnarra~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2015 - 23:01:41

dla dzieci pościele muszą być wygodne i dobrze jak mają motywy ich bajek ulubionych, ja pościel dla dzieci kupuje na avans.pl, mają tematyczne z naturalnej tkaniny, syn tak się nauczył spać osobno, ulubiona bajka na poduszce podziałała 

#16 ~Sknerusia~

~Sknerusia~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 09:11:41

Najpierw idę do sklepu pomacać taką pościel, a potem kupuję w necie - zawsze jest trochę taniej

#17 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 09 luty 2016 - 23:08:13

Ja też tak robię - szukam w sklepie zwykłym a potem szukam takiej samej w internecie. Ostatnią pościel dla dzieci kupowałam w sklepie KamKryst. Mają spory wybór - ceny chyba podobne jak gdzie indziej. Dzuży plus to szybka wysyłka z ich strony. 

#18 ~gaja~

~gaja~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2016 - 17:55:36

ja się ostatnio przerzuciłam na kupowanie w sieci takich rzeczy ;) wybór jest duży, a jednak siedzę w domu i sobie spokojnie wybieram. znalazłam fajną platformę arena. pl, gdzie każdy sprzedawca jest sprawdzony, więc nie ma ryzyka oszustwa. 

#19 icom

icom

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 01 maj 2016 - 16:40:46

Spora oferta jest w kilku sklepach sieciowych. Produkty dość dobre jakościowo.

#20 lazienki

lazienki

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 09:01:49

Ja w Lidlu albo w Biedronce kupuje jak są w promocji. Często można na prawdę tanio coś kupić. Oferty się zmieniają co chwilę wszędzie. W Jysk teraz chyba jest pościel dużo tańsza. Mam taką aplikacje na telefonie moja gazetka i tam zawsze sprawdzam co i gdzie można taniej kupić. Fajna sprawa,

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych