Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


66 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 08:31:18

Zasłużony działacz PiS a teraz okazuje się,że również opozycji demokratycznej z lat 80-tych,kategorycznie stwierdził,że jest ofiarą stanu wojennego. Mimo pełnienia w tamtym czasie funkcji prokuratora,tak naprawdę był zakonspirowanym działaczem opozycji i musiał żyć z podwójną moralnością,co negatywnie wpływało na jego psychikę.#62 ~PiS promuje pedofilię~

~PiS promuje pedofilię~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 11:02:29

Wartości w PiS-e, posłanka Krynicka: bo księdza pedofila trzeba zrozumieć, też jest człowiekiem

#63 ~Kościół to zdrajcy Polski~

~Kościół to zdrajcy Polski~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 23:55:19

16 grudnia 1795 papież Pius VI ogłosił brewe potępiające insurekcję kościuszkowską, nazywając ją przedsięwzięciem bezbożnym.
Watykan zawsze potępiał niepodległosciowe działania Polaków. Narrację zmienił w 1922 (4 lata po odzyskania niepodległości) kiedy uznał że skoro już ta Polska już istnieje, to może by coś z ją wydoił. I tak doi do dziś chociaż w 1939 roku Watykan zerwał konkordat z Polska instalując na ziemiach okupowanych przez hitlerowskie Niemcy niemieckich biskupów i stworzenie nowych diecezji już w Niemczech.

#64 ~Jan Paweł2 bronił pedofila~

~Jan Paweł2 bronił pedofila~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 21:55:59

Papież Franciszek opowiedział dziennikarzom, że gdy Joseph Ratzinger pokazał Janowi Pawłowi II dowody na "nadużycia seksualne i finansowe zgromadzenia", papież Polak kazał mu zatuszować sprawę. "Daj to do archiwum, wygrała druga strona" - miał powiedzieć Ratzinger sekretarzowi. Prof. Obirek nie ma wątpliwości: chodzi o Legionistów Chrystusa i ks. Degollado

#65 ~czego boi się kler i PiS~

~czego boi się kler i PiS~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 11:52:00

Karta LGBT+ to zabieranie katolickim i prawicowym srodowiskom pedofilskim dzieci do molestowania. 

Dlatego są temu przeciwni.

Kogo będą molestować jak już od małego dziecko będzie wiedzieć jak wygląda zły dotyk. 

 #66 ~te sektę trza pogonić~

~te sektę trza pogonić~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 07:15:29

Wszystkich interesujących się życiem publicznym zastanawia,za jakie zasługi dla PiS dawny prokurator z PRL zajmuje tak ważne stanowisko w sejmie.
Warto zatem przytoczyć epizod,który rzuci nieco światła na posła Stanisława Piotrowicza.
W 2001 roku,jedna z gazet opisała poważny skandal pedofilski na Podkarpaciu. Proboszcz w Tylawie przez 30 lat molestował tamtejsze dziewczynki,dzisiaj zapewne mężatki i matki.
Sprawa po nagłośnieniu trafiła do prokuratury w Krośnie,którą kierował wówczas Stanisław Piotrowicz. Nadzorował z racji stanowiska pracę podległego mu prokuratora, który po pewnym czasie sprawę umorzył. Pan Piotrowicz publicznie bronił decyzji podległego prokuratora. Opisane w gazecie całowanie przez księdza proboszcza dziewcząt w usta,nazywał dawaniem ciumka, dotykanie miejsc intymnych uzasadniał zdolnościami bioenergoterapeutycznymi, bo jeśli dziewczynkę bolał brzuszek a ksiądz ją dotykał,ból przechodził,dziecko zdrowiało. Przetrzymywanie nocami dziewczynek na plebanii także udało się panu prokuratorowi zgrabnie wyjaśnić,że była to atrakcja.Kąpiele nago to troska o czystość dzieci.
Interwencja ówczesnego Ministra Sprawiedliwości doprowadziła do wznowienia postępowania i skierowania sprawy do sądu. proboszczowi udowodniono molestowanie 6 dziewczynek,skazano go na 2 lata więzienia w zawieszeniu.
Po wyroku,przełożony proboszcza biskup Michalik powiedział: "dzieci lgną do kapłanów i wciągają inne". Czyli,że nie można obwiniać księży za akty pedofilskie bo tego domagają się od nich nieletni.
Dzisiaj pan Piotrowicz stoi na czele komisji sejmowej,która zajmuje się reformą sądownictwa.
Co za czasy!!!

Ta sekte trzeba jak najszybciej pogonic,bo rosna kolejne pokolenia ciemnoty...

#67 ~LGBT+ jednak potrzebne~

~LGBT+ jednak potrzebne~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:43

Świebodzińska prokuratura zarzucała kapelanowi Piotrowi F. z Sulechowa, posiadanie i przechowywanie materiałów pornograficznych o treści pedofilskiej. Ksiądz stanął przed sądem, ale został uniewinniony. Prokuratura czeka na uzasadnienie wyroku.
Oto jak PiSowskie sądy wraz z klerem ochraniają pedofilów. Dlatego karta LGBT+ potrzebna jest w każdej gminie w każdej wiejskiej szkole żeby nauczyć dzieci kiedy zaczyna się molestowanie.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych