Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~dziadek kokalo~

~dziadek kokalo~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 12:35:37

fenomen drogi redaktorze matole, ze bilety maja nogi i "se" same chodza.

#2 ~qw~

~qw~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 12:42:57

fenomen drogi redaktorze matole, ze bilety maja nogi i "se" same chodza.

Zapomnieli dodać, że 70% biletów z puli przewidzianej dla gospodarzy, wykupili gimnazjalni ultrasi pajacovii :)

#3 ~budowlaniec~

~budowlaniec~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 13:03:24

gdzie te bilety poszły? same bez opieki tak chodzą?

a tak na serio to zatrudnijcie tam kogoś kto umie pisać po polsku

wiem, że za minimalną nikt nie chce ale jakieś standardy powinny być

#4 ~12345~

~12345~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 13:35:02

Zapomnieli dodać, że 70% biletów z puli przewidzianej dla gospodarzy, wykupili gimnazjalni ultrasi pajacovii :)

Skoncentruj się na meczu z Jaśkowicami :-)

#5 ~Kmiot z Obrońców.~

~Kmiot z Obrońców.~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 13:48:03

Dupsko już pękło?

Ty pewnie też kupiłeś tylko boisz się przyznać kolegom ze wsi.

#6 ~qw~

~qw~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 14:18:55

Dupsko już pękło?

Ty pewnie też kupiłeś tylko boisz się przyznać kolegom ze wsi.

"Dupsko już pękło?" - zapytał zalotnie fan pajacovii swojej kochanki Andrzeja w trakcie upojnej nocy na trybunach grajdoła na wyspiańskiego :D

A biletu nie mam :) Jak będę chciał obejrzeć cyrk to pójdę na "koronę" :)

#7 ~Hehe~

~Hehe~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 14:53:42

"Dupsko już pękło?" - zapytał zalotnie fan pajacovii swojej kochanki Andrzeja w trakcie upojnej nocy na trybunach grajdoła na wyspiańskiego :D
A biletu nie mam :) Jak będę chciał obejrzeć cyrk to pójdę na "koronę" :)

Co ty ( mała literą nie przypadkowa)chcesz udowodnić swoim komentarzem?
Każdy rozsądny wie że by się śmiać z kogoś trzeba być w tej dziedzinie lepszym ( choć kultura nie pozwala z nikogo się śmiać). A Ty? Smiejesz się z kibiców Resovii a przepraszam kibicem jakiego klubu jesteś? Cóż ja sie domyślam.. i uwierz mi naprawdę nie masz być z czego dumny.

#8 ~wrwe~

~wrwe~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 14:56:19

W ten weekend najlepiej widac roznice skali miedzy klubami w Rzeszowie.W sobote RESOVIA gry z Widzewem przy kilkutysiecznej publicznosci,a Stal w niedziele o 12 na zaoranej murawie przez drugoligowcow z Wislanami Jaskowice dla 150 widzow...

#9 ~qw kretyn~

~qw kretyn~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 15:39:31

qw to jakiś pajac tata gwalci go nocami wylewa swoje żale na forum nowin szkoda chłopaka, nie musisz iść do cyrku idź w niedzielę na hetmanska zobaczysz tam stado jeleni ale dość małe będzie to stado co najwyżej koło setki

#10 ~Dzolo~

~Dzolo~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 16:29:49

Co ty ( mała literą nie przypadkowa)chcesz udowodnić swoim komentarzem?
Każdy rozsądny wie że by się śmiać z kogoś trzeba być w tej dziedzinie lepszym ( choć kultura nie pozwala z nikogo się śmiać). A Ty? Smiejesz się z kibiców Resovii a przepraszam kibicem jakiego klubu jesteś? Cóż ja sie domyślam.. i uwierz mi naprawdę nie masz być z czego dumny.

Ale ja jestem dumny. Dumny jak paw. Aha jestem kibicem Interu Gnojnica.

#11 ~Lewy brzeg~

~Lewy brzeg~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 16:34:46

Ale będzie pikna katastrofa Sovii. Czym więcej kibiców tym lepiej, więcej ja zobaczy. Albo dostaną becki od piłkarzy Widzewa, albo od kibiców. Będą uciekać aż miło. Tak jak w 2009r. spierd.... podczas derbow że Stala na Wyspiańskiego. Już nie mogę się doczekać meczu.

#12 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 18:47:51

Ale będzie pikna katastrofa Sovii. Czym więcej kibiców tym lepiej, więcej ja zobaczy. Albo dostaną becki od piłkarzy Widzewa, albo od kibiców. Będą uciekać aż miło. Tak jak w 2009r. spierd.... podczas derbow że Stala na Wyspiańskiego. Już nie mogę się doczekać meczu.

Kozak w necie, pi*** w świecie :D

#13 ~w~

~w~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 19:57:23

Tak się zastanawiam czy lepiej przegrać z Widzewem czy Avią Świdnik ?

Tak się zastanawiam czy lepiej raz wygrać jak Stal na derbach czy wygrywać we wszystkich pozostałych przypadkach jak Resovia przez ponad 15 lat ?

Tak się zastanawiam czy lepiej być zakompleksionym pryszczem czy jednak skupić się na swoim klubie ?

#14 ~ul.obrońcow stalingradu~

~ul.obrońcow stalingradu~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 20:19:23

hej hej wiśta wio już w niedzielę sral gro !!!!

#15 ~Wpisz swoje imię~

~Wpisz swoje imię~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 22:10:27

Hehe... tak sobie mów. Czyżbyś zapomniał jak ci pewien klub wjechał pod kasy, bo myśleliście, że to Widzew.

#16 ~Wielki mecz~

~Wielki mecz~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 08:30:46

Sprzedano już ponad 3 tysiące wejściówek na sobotni mecz Resovii z widzewem dziś ostatni dzień przedsprzedaży może się tak okazać że biletów w kasach będzie tyle co kor na płakał więc zapraszamy dzisiaj po bilety do budynku przy ul. Wyspiańskiego 22 sprzedaż będzie do godziny 19

#17 BigGer30

BigGer30

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 11:52:57

Ja nie mam dostatecznej wiedzy w tym zakresie. Nie będę w stanie pomóc.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych