Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Powiększanie męskości

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~szerek~

~szerek~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 08:58:21

Chodzi Ci o operację? No daj sobie z tym spokój. Taka operacja jest o wiele bardziej niebezpieczna u faceta bo jest ryzyko,że penis potem nie będzie Ci stawał ( działanie niepożądane...). Chcesz naprawdę tak ryzykować? Bo sam raczej bym się na cos takiego nie zdecydował. 

Możesz powiększyć tabletkami. Powiększenie nie będzie tak spektakularne jak przy operacji bo nie powiększysz o 5 cm ale spokojnie możesz powiększyć o te 2-3 cm. 

#2 ~borys123~

~borys123~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 08:59:41

Czy są jakieś bezpieczne sposoby na powiększenie męskości? Pytam, bo dla niektórych osób - np dla mnie, stanowi to poważny problem. Mam w tym zakresie pewne kompleksy. Pytanie, czy męskość można powiększyć tak jak np powiększa się biust u kobiety?

Spokojnie. Ja mam penisa o długości 15 cm w zwodzie.  Kobiety z którymi wpółżyje są mega zadowolone, maja po dwa trzy orgazmy, a wiesz dlaczego? Bo mogę długo. Wiec, nie wymiary, a sprawność fizyczna i głowa jest ważna.   

#3 zacukrzona

zacukrzona

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 13:06:43

Akurat 15 cm to penis zupełnie dobrej wielkości. Nawet z tych większych.

#4 ~Pelagianna~

~Pelagianna~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 13:30:09

Popracujcie  nad techniką a rozmiar zostaw w spokoju.

#5 juliam

juliam

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 07:42:31

Operacji - aż tak daleko bym się nie posuwała. Jest to jednak pewne ryzyko. Poczytaj sobie o penilarge. Jest to środek wpływający na powiększenie penisa.

Fakt, nie jest najtańszy, ale skuteczny, dobrze przebadany i nie przynosi niebezpiecznych efektów ubocznych.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 06:00:41

Nie wiem czy dostępny jest w aptekach - musiałbyś popytać. Na pewno dostępny jest w internecie. Najlepiej wpisać nazwę tego środka to wyskoczy ci w wynikach wyszukiwania. Zważywszy, że jest dosyć popularny wśród męskiej części populacji. 

#7 ~borys123~

~borys123~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 19:06:52

Akurat 15 cm to penis zupełnie dobrej wielkości. Nawet z tych większych.

Dzięki. Skoro tak uważasz to jest to miód na moje serce. A zapytam śmiało..... może się spotkamy ?

#8 ~55+~

~55+~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 20:33:14

Zmieniłem partnerkę na młodszy o 15lat model .Problemy z penisem ustapiły,ale konto mam zerowe.

#9 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 21:14:48

Zmieniłem partnerkę na młodszy o 15lat model .Problemy z penisem ustapiły,ale konto mam zerowe.

Nie lepiej skorzystać z ,,roksy"? Też są tam młode modele, a i kasy ci nie wyzerują .

#10 Maroko

Maroko

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 październik 2019 - 16:44:32

Ktoś wyżej napisał, że operacja (nacięcie więzadeł wieszadłowych) może skutkować problemami z erekcją w przyszłości. Czy to aby na pewno jest prawda? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat potencjalnych skutków ubocznych.
Przy okazji, natrafiłem na taki artykuł:o ćwiczeniach na powiększanie penisa - w szczególności interesują mnie ćwiczenia (jelqing) – czy ktoś może powiedzieć czy to faktycznie działa, a jeśli tak – czy efekty są trwałe? Będę wdzięczny za pomoc.

#11 lisso

lisso

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 23 czerwiec 2020 - 22:47:45

nie bawiłbym się w powiększenie, tylko skupił na tym żeby utrzymać długo erekcję, są rózne pozycje dla skromniej obdarzonych i myślę, że każdy coś dla siebie znajdzie, ja czasami biorę maxon, teraz też jest wersja forte, mega wrażenia

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych