Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

praca w McBraida

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 18:26:41

Witam

chciałem sie dowiedzieć czy ktoś pracuje/ ma znajomego w firmie  McBraida na stanowisku operatora CNC??

Pracuje ponad 5 lat na WSK i złozyłem tam podanie bo mam dość tej firmy i zastanawiam sie czy w razie czego iść. Jak z zarobkami i warunkami pracy?? (socjal itp)

pozdrawiam

#2 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2014 - 17:24:04

Tez mnie ciekawi, jeśli ma ktoś jakieś doświadczenie z tą firmą to byłbym wdzięczny za informacje.

#3 ~krox~

~krox~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2014 - 09:02:44

Witam

O tym że "pieniądze nie są najważniejsze" można się przekonać pracując w tej firmie. Dużo osób interesuje praca tu lecz nie wiedzą w co się pakują. Każdy jest zawalony robotą tak że nie ma się czasu na nic (w normalnym czasie pracy nie ma szans się wyrobić) Odpowiedzialność duża/ części dośc skomplikowane i ciągle się słyszy aby robić szybciej i lepiej. Presja (mobing) dość duża. No cóż to firma prywatna choć zagraniczna. Praca tu jest dość niestabilna/niepewna/ nie na dłuższą metę. Nie ma porównania do wiekszych zagranicznych firm/ koncernów takich jak MTU, czy choćby WSK itp. (oczywiśćie na niekorzyść dla McB.). Wszystko ładnie wygląda z zewnątrz (dla gości), kiedy się już pracuje dłużej jest coraz gorzej, tak że myślisz aby się stąd wyrwać już. Oszczędzają na wszystkim.

#4 trup smolanski

trup smolanski

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 10 sierpień 2014 - 04:36:59

ja pracuje ale nie mcbraida tlko w polsce u nas i mam pienoindze na kluski

#5 ~Kubuś Puchatek~

~Kubuś Puchatek~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 19:23:30

Witam 
Jeśli potraficie robić wiele czynności w jednym momencie napewno się tam sprawdzicie najlepiej obskoczyć dwie maszyny nie zgłaszać problemów a jeśli już rozwiązywać je w "międzyczasie" 
Technologie prawie jak NASA 
Ogólnie nędza z zewnątrz Ameryka a w środku Bangladesz ;) 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2015 - 21:41:39

Fatalne traktowanie pracowników.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 14:31:42

firma przyjęła do siebie konia trojańskiego i teraz są tego konsekwencje

#8 ~Jan Kowalski~

~Jan Kowalski~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2015 - 14:58:58

Aż dziw bierze że anglicy do tej pory się nie obudzili. Tą firmę możnaby jeszcze wyciągnąć na prostą, póki nie jest za późno. Wystarczy jedna właściwa decyzja..., no może dwie. Czas działa na niekorzyść firmy.

#9 ~operator~

~operator~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 16:36:13

Rozwalić i kukurydze posiać......

#10 ~nemo~

~nemo~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 22:15:47

Aż dziw bierze że anglicy do tej pory się nie obudzili. Tą firmę możnaby jeszcze wyciągnąć na prostą, póki nie jest za późno. Wystarczy jedna właściwa decyzja..., no może dwie. Czas działa na niekorzyść firmy.

Anglicy weszli do Polski bez rozeznania lokalnych uwarunkowań zdając się wyłącznie na opinię ludzi, którzy im dużo obiecywali, a nie tych, którzy znają się organizacji tego typu przedsięwzięcia. A czas faktycznie faktycznie działa na niekożyść zakładu - gdy w okolicy powstanie coś nowego (a na to się zanosi), okaże się ja sprawdza się dotychczasowa polityka kadrowa. Czas wszystko pokaże...

#11 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2015 - 11:04:15

Jakby części nie były zgodne to Rolls-Royce by ich nie wpuścił na montaż....[wszystko jest wielokrotnie weryfikowane w McB,McBPLC i RR] Pisanie że boisz się latać samolotami ze względu na to iż są części z McB jest głupotą świadczy o braku wiedzy i znajomości Procesu zatwierdzenia części lotniczych.

#12 mongol

mongol

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 listopad 2015 - 20:59:35

Każdy z tutaj piszących ma trochę racji. W firmie jest nieciekawa atmosfera, traktowanie pracowników (najniższego szczebla) jest na bardzo niskim poziomie - firma powinna zainwestować w szkolenia bezpośrednich przełożonych choć pewnie niektórzy powiedzą że nie przyniesie to żadnego efektu gdyż to "proste" chłopy. Od momentu powstania firmy dużo się zmieniło - trochę na lepsze trochę na gorsze ale wg mnie firma idzie w złym kierunku jeżeli chodzi o podejście do pracownika szeregowego - "biurowi" nie narzekają. Szarak dostaje rozkazy, czasem zostanie zastraszony i niech się cieszy że może tam pracować bo na jego miejsce czeka kilka, kilkanaście osób - tak twierdzi kierownictwo. Niestety ale jakoś tego nie widać i sądzę że się to nie zmieni gdyż wieści rozchodzą się bardzo szybko.

Użytkownik mongol edytował ten post 06 listopad 2015 - 21:01:30

#13 ~MARGARETHTHEBEGINING~

~MARGARETHTHEBEGINING~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 12:47:13

A JO KOCHOM MCB

#14 ~nemo~

~nemo~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 21:20:30

A JO KOCHOM MCB

Tak żeście się tym postem przejęli jabyście nie wiedzieli który żartowniś to napisał. Więcej luzu Rodacy !

Forum na zdechło, a może ktoś miał jeszcze coś sensownego do powiedzenia.

#15 ~Gerwazy~

~Gerwazy~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 20:58:57

We firmie panuje kompletny burdel i chaos. Wszystko tam jest bez ładu, bez składu, byle jak. Zarząd chciałby mieć dobre wyniki, ale nie robi absolutnie NIC w tym kierunku, żeby poprawić organizację. Jednym słowem DNO.

#16 ~do Gerwazy~

~do Gerwazy~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2017 - 20:34:50

Kiedys pracowalem w tej firmie i byli dobrzy pracownicy ale firma nie byla zorganizowana ( delikatnie mowiac). Z tego co slysze  zmienilo sie bardzo duzo na plus ( nawet socjal) ale powstal inny problem. Operatorzy ktorzy maja teraz wszystko podane na tacy   sa slabi w umiejetnosciach a mocarni w gebie i sami siebie nawet nie szanuja ( szczegolnie tych doswiadczonych). Sentyment mam do firmy ale tez specjalnie nie tesknie. Powodzenia.

#17 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2017 - 08:53:56

Gerwazy? nie kojarzę aby ktoś taki kiedykolwiek pracował. Anonimowość w internecie jest fantastyczna i czujesz się z nią wspaniale. 

A ty co zrobiłeś? Wziąłeś udział w ankiecie? Nie bo po co.

Odniosłeś suwmiarkę na wskazane miejsce gdy zabrałeś z innego stanowiska? Nie bo po co, niech ten następny sobie poszuka będzie za co obwiniać firmę. Jak przyrząd się zużył zgłosiłeś to? Nie bo po co będę później miał na co narzekać. 

Posprzątałeś stanowisko pracy z własnej nieprzymuszonej woli? Nie bo po co, jest firma sprzątająca ale firma złośliwie zabroniła im sprzątać twoje stanowisko. Wyprodukowałeś niezgodną sztukę, opisałeś co się stało? Nie bo po co, a może nawet nie wiesz, jak się powtórzy powiesz że technolodzy to lenie.Nawet nie masz odwagi podpisać się swoim imieniem, przedstaw się, opisz jak to bardzo się starasz ale firma złośliwie coś..... Bardzo rzetelna opinia Gala Anonima. Przyjdź do mnie i porozmawiamy. 

Zapraszam 

Andrzej

#18 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 20:29:40

No i niestety Gerwazy nie pojawles sie. Jedynie potrafisz obrazac anonimowo wiec zamilcz. Tym wpisem obrazasz wszystkich ktorym zalezy aby firma mimo wielu niedoskonalosci szla do przodu i poprawiala co tylko mozliwe. Nie pozdrawiam cie.

Andrzej jeden z tych z zarzadu co nic nie robia.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 13:30:05

dlaczego wpis o mobbingu został usunięty? czy osoby zarządzające uchylają się od tego by odpowiedzieć za to się co robią ludziom w pracy? czyli istne piekło

#20 ~Ciekawy typ~

~Ciekawy typ~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 05:36:26

Witam. Czy ktoś mógłby mi przestawić opinie na temat firmy? Czytając poprzednie komentarze z dawnych lat jestem ciekaw czy ta firma to dobre rozwiązanie na przyszłość czy raczej omijać ja z daleka:) pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych