Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Mankin~

~Mankin~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 14:45:55

Ja słyszałem o Paracross, ale to już raczej jak ktoś chce wyjechać na dłużej. Mają ofertę pracy dla kierowców i stolarzy, na stronie można przeczytać nieco o warunkach. Dobre dla kogoś, kto woli pomyśleć o załatwianiu pracy jeszcze będąc w Polsce.

#22 ~Leokadia2~

~Leokadia2~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2016 - 01:19:44

Jakby ktoś z Was poszukiwał pracy w Niemczech w charakterze opiekunki osoby starszej, zobaczcie sobie CentrumPracy24, oni oferują dobre i jasne warunki współpracy, nie robią żadnych przekrętów, nie ma żadnych niedomówień. Wynagrodzenie jest dobre, można liczyć na ich pomoc w razie kłopotów z niemiecką rodziną, ale mi się to jeszcze nigdy nie zdarzyło.

#23 ~karola~

~karola~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 11:57:25

ja w Niemczech pracowałam w hurtowni kwiatów, pracę dostałam przez agencję tml-professional. myślę, że to dobra opcja na początek, wtedy masz pewność, że wszystko będzie w porządku, legalne zatrudnienie i zakwaterowanie. sprawdź, może mają teraz jakieś oferty, które was zainteresują

#24 ~Angela~

~Angela~
  • Goście

Napisano 08 luty 2017 - 14:01:36

Z pracy w niemczech jestem zadowolona- bylam tam dwa razy i pewnie na tym moje wyjazdy sie nie skoncza :) Bylam opiekunka, caly wyjazd organizowala mi agencja pracy- ambercare24. Polecam, bo przynajmniej jest pewnosc, ze nie zostanie sie oszukanym. Ogolnie pomocni ludzie, bo wczesniej na takie wyjazdy balam sie zdecydowac, a oni jakos mnie przekonali, wyjasnili wszystko, umowę dali itd.

#25 ~ania83~

~ania83~
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 13:01:57

Ja 6 marca zaczynam moja druga umowe w niemczech w pieczarkarni. ta prace zalatfila mi kolezanka i jestem zadowolona. Busa na zakupy i dojazd do pracy mamy darmowy. polaczenie do internetu tez mamy za darmo. Jedynie to za mieszkanie trzeba zaplacic, ale wiadomo prad i woda tez kosztuje. Mi sie udalo bez agencji pracy. Warto zapytac sie znajomych ktorzy latami jezdza za granice do pracy zawsze do jednej firmy, to wiadomo ze tam nie moze byc zle.

#26 ~EuropeLandW~

~EuropeLandW~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 15:25:32

Witam,
Jeśli szukacie informacji o warunkach życia i pracy w Wielkiej Brytanii, Niemczech i innych państwach europejskich zapraszam na mój kanał na YouTube: Europe L&W

#27 ~Mirek121~

~Mirek121~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 16:10:40

Ja wyjeżdżam do Niemiec, bo w Polsce nie widzę swojej osoby. Poza tym tam zarabiać a tutaj wydawać euro, to sie lepiej kalkuluje. Jeżdżę do pracy w fabryce samochodów, ptrzez agencje pośrednictwa SEDULUS - praca w Niemczech z Opola. Polecił mi ją sąsiad i w sumie nie zawiodłem się. Dobrze płacą, dbają, pomagają na miejscu, praca fajna - hajs się zgadza i to najważniejsze!

#28 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 11:50:16

Witam
nawiążę współpracę z osobami wyjeżdżającymi do pracy w Niemczech.
Zależy mi przede wszystkim na współpracy z osobami, które wyjeżdżają w miejsca gdzie pracuje wielu Polaków i osób spoza Niemiec i chcą dodatkowo zarobić.
Współpraca polega na rozprowadzeniu niemieckich kart sim, kart z internetem oraz doładowań.
Kontakt i więcej informacji mailowo: niemieckiekarty@onet.p l

#29 ~dorotaMm~

~dorotaMm~
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 10:22:31

Takie czasy, że bardziej opłaca się wyjechać niż pracować w kraju. Maż aktualnie pracuje w Niemczech, dzięki agencji Brasco znalazł całkiem dobrą prace, blisko granicy, więc praktycznie na każdy weekend jest, a zarobki bez porównania do tych u nas. Może mega kokosów nie ma, ale jest dużo lepiej.

#30 ~gustka~

~gustka~
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 18:47:13

Ja ze swojej strony mogę Wam zdecydowanie polecić agencję pracy ej job jak ktoś z Was szuka pracy w Niemczech. bardzo solidna firma! płaca bardzo dobrze! no i w terminie a sama praca - opieka nad starszymi osobami - nie okazałą się taka ciężka jak się spodziewałam 

#31 Ruther

Ruther

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 17:13:48

Dzisiaj Polaków zatrudniają nawet na Bliskim Wschodzie. Jest sporo ofert pracy dla tych, którzy szukają roboty w tamtym rejonie - tylko głównie specjalistów poszukują albo osób doświadczonych, z umiejętnościami.

#32 ~robertik~

~robertik~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2017 - 22:58:19

Warto wyjeżdżać, bo pieniądze nadal dużo lepsze niż w Polsce. Ja byłem 3 razy w Niemczech i jestem zadowolony. Jeździłem ze sprawdzoną agencją to D&D Personal z Raciborza i firma porządna, wszystko zgodnie  z umową, żadnych krzywych akcji. 

#33 ~rzeszowiak~

~rzeszowiak~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2017 - 10:31:22

Cytuje komentarz jaki spotkalem na forum poniewaz lubie madre ludzkie wypowiedzi i zbieram je na swojej kartotece.

Dzisiaj Polaków zatrudniają nawet na Bliskim Wschodzie. Jest sporo ofert pracy dla tych, którzy szukają roboty w tamtym rejonie - tylko głównie specjalistów poszukują albo osób doświadczonych, z umiejętnościami.

Pragnal bym ci zwrocic uwage ze tacy jak ty pracuja na zmywakach i z mopem w reku.

Ja pracuje jako dyrektor techniczny w zakladzie produkujacym osprzet metalowy do budowy domow. Polakow jezeli przyjmujemy to tylko takich ktorzy maja wyksztalcenie i moga swoja praca to udokumentowac lub bez wyksztalcenia jako operatorow pras w systemie akordowym.

Leniwych pozbywamy sie natychmiast.

Co do powrotu to nie ludz sie nadzieja ze wroce i bedziesz korzystal z moich poborow.

A oto Struktura czasowego wyjazdu Polaków i zatrudnienia w UK.

W Anglii pracuje ok.637 tysięcy Rodaków, z tego 26,8 % w usługach/hotelarstwo/gastronomia, w przemyśle ok.24,9 %, w bankowości i finansach ok.12,4 %, w ochronie zdrowia, administracji i edukacji ok.12,3%, w transporcie i komunikacji ok 9,4 %.

Jak widzisz, nie wszyscy pracują "na zmywakach". Kto ma zawód i cokolwiek umie, znajduje zatrudnienie w swojej profesji. Najgorzej /i tak jest wszędzie na świecie/ mają ci, którzy niczego nie potrafią, a są do tego leniwi i mało aktywni. Nieroby ktorym sie wszystko nalezy od innych ktorzy na to placa podatki.

Piekło na ziemi urządzają swym bliskim na emigracji zazwyczaj ludzie o małej wiedzy i niskiej kulturze osobistej z Polski.

#34 ~rzeszowiak~

~rzeszowiak~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2017 - 10:33:17

Cytuje komentarz jaki spotkalem na forum poniewaz lubie madre ludzkie wypowiedzi i zbieram je na swojej kartotece.

Pragnal bym ci zwrocic uwage ze tacy jak ty pracuja na zmywakach i z mopem w reku.

Ja pracuje jako dyrektor techniczny w zakladzie produkujacym osprzet metalowy do budowy domow. Polakow jezeli przyjmujemy to tylko takich ktorzy maja wyksztalcenie i moga swoja praca to udokumentowac lub bez wyksztalcenia jako operatorow pras w systemie akordowym.

Leniwych pozbywamy sie natychmiast.

Co do powrotu to nie ludz sie nadzieja ze wroce i bedziesz korzystal z moich poborow.

A oto Struktura czasowego wyjazdu Polaków i zatrudnienia w UK.

W Anglii pracuje ok.637 tysięcy Rodaków, z tego 26,8 % w usługach/hotelarstwo/gastronomia, w przemyśle ok.24,9 %, w bankowości i finansach ok.12,4 %, w ochronie zdrowia, administracji i edukacji ok.12,3%, w transporcie i komunikacji ok 9,4 %.

Jak widzisz, nie wszyscy pracują "na zmywakach". Kto ma zawód i cokolwiek umie, znajduje zatrudnienie w swojej profesji. Najgorzej /i tak jest wszędzie na świecie/ mają ci, którzy niczego nie potrafią, a są do tego leniwi i mało aktywni. Nieroby ktorym sie wszystko nalezy od innych ktorzy na to placa podatki.

Piekło na ziemi urządzają swym bliskim na emigracji zazwyczaj ludzie o małej wiedzy i niskiej kulturze osobistej z Polski.

#35 ~baltor~

~baltor~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2017 - 11:37:16

W tym momencie EuroKadra daje zatrudnienie od ręki, bez żadnych komplikacji, tak więc chyba nie ma się nad czym specjalnie zastanawiać. Praca w agencji jest uregulowana prawnie i zarabia się w zasadzie tyle samo, co pracując bezpośrednio. I wcale nie jest też tak, że praca przez agencję oznacza wyłącznie produkcję.Teraz agencje szukają nawet osób na wysokie stanowiska. 

#36 ~gostek~

~gostek~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2017 - 11:48:24

To prawda. W Polsce są teraz na tyle dobre warunki pracy, że wyjazdy zagraniczne są coraz mniej opłacalne. Jeśli chcecie rzeczywiście coś osiągnąć zawodowo, to idźcie w konkretnym kierunku w Polsce. Za granicą, bez znajomości języka, tak naprawdę wiecznie będziecie byle kim. Nie macie szans na normalne zatrudnienie i wysokie zarobki. 

#37 ~MarianD.~

~MarianD.~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 09:09:41

Pracuję w Niemczech i bardzo sobie chwalę. Decyzja o wyjeździe była bardzo spontaniczna, spontanicznie też znaleźliśmy z żoną agencję pracy, bo oboje zdecydowaliśmy się na wyjazd by odłożyć trochę grosza na remonty i tak już wyjeżdżamy drugi rok. MG solutions znalazło dla nas oferty odpowiednie do naszych kwalifikacji i pomogło we wszelkich innych sprawach związanych z wyjazdem czy pracą. Może i wyjechaliśmy, ale naprawdę jestem zadowolony z naszej decyzji bo stan naszego życia znacznie się polepszył. 

#38 ~seletinka~

~seletinka~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2017 - 20:12:42

Ja pracowałam w Niemczech jako opiekunka starszych osób. Zarobki kilka razy wyższe, wyżywienie, nocleg, naprawdę mogę polecić. Jak ktoś szuka czegoś podobnego - polecam sprawdzić agencję ej job - ja przez nich wszystkich załatwiałam i polecam 

#39 ~Aneczka~

~Aneczka~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 21:56:11

Ja się opiekowałam starszymi osobami w Niemczech. Przez agencję pracy sobie to załatwiałam, ej job się nazywają. W każdym razie - nie dziwie się, ze wszyscy chcą wyjechać. Bo  stawki lepsze, znacznie lepsze, u nas nie miałabym szans nawet na połowę takich zarobków 

#40 ~Selene~

~Selene~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2017 - 18:22:02

W Anglii pracowałam jak byłam a studiach, wtedy bez żadnej agencji, nie zawsze było różowo, ale nie było tak źle. Niemcy mam jednak bliżej, więc postanowiłam to wykorzystać. Jestem fizjoterapeutką i też pracuję jako opiekunka osób starszych z firmą Opiekunka w Niemczech. Praca specyficzna - trzeba mieć odpowiednie predyspozycje, a przede wszystkim kochać ludzi :)

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych