Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Tomson~

~Tomson~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2017 - 18:38:03

Chcą wybudować dom bez zaciągania 30-letniego kredytu trzeba wyjechać i pracować za granica nie ma innego wyjścia. Ja pracowałem długi czas w Belgii wyjeżdżałem z Ensila, to firma budowlana, wiem, ze teraz potrzebują elektryków i hydraulików. Firma solidna, wypłacalna, zarobki świetne i warunki mieszkaniowe dobre.

#42 ~HerryMM~

~HerryMM~
  • Goście

Napisano 17 październik 2017 - 19:39:17

Sam tez pracuje w Niemczech i sobie chwale prace. Na pewno lepsze zarobki niz u nas a i chyba warunki samej pracy tez lepsze, sa wymagania ale nie ma nadgodzin czy chorego traktowania w pracy. Jestem hydraulikiem, prace znalazlem dzieki Brasco. Kazy weekend mam wolny, blisko granicy, wiec czesto wracam. 

#43 ~perta~

~perta~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 08:48:15

Pracę bez większych problemów dostaniesz z EuroKadra, na dobrych warunkach. Tzn. dobrych na polskie realia. Chcesz pracować, to na bank coś znajdziesz, tak to wygląda od dosyć dawna. Chcesz mieć zatrudnienie, to na pewno je uzyskasz. Z pracą się zdecydowanie poprawiło. Sytuacja wygląda dużo lepiej. 

#44 Raneta

Raneta

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 grudzień 2017 - 16:50:32

Osoby jadące do pracy za granicą „w ciemno” powinny koniecznie, jeszcze przed wyjazdem, stworzyć listę adresową potencjalnych pracodawców z regionu, do którego się wybierają. Lista taka powinna zaczynać się od przedsiębiorstw, które mogą zatrudniać pracowników na stanowiskach pracy odpowiadających doświadczeniu zawodowemu i wykształceniu. Na takiej liście w dalszej kolejności powinny się także znaleźć firmy, o których powszechnie wiadomo, że zatrudniają wielu pracowników niewykwalifikowanych (np. sieci handlowe, bary szybkiej obsługi, etc.) – w takich przedsiębiorstwach istnieje zazwyczaj wysoka rotacja pracowników, dlatego też stosunkowo najszybciej i najłatwiej jest znaleźć w nich pracę. Lista taka może się także przydać osobie, która jeszcze przed wyjazdem znalazła pracę za granicą. Niestety zawsze może się okazać, że nie jest to praca odpowiednia, bądź pracodawca się rozmyślił i pojawia się pilna potrzeba znalezienia nowej pracy. Za:https://www.eurabota.ua/ 

#45 ~Zuzanna~

~Zuzanna~
  • Goście

Napisano 31 maj 2018 - 22:15:13

Ja z kolei bardzo chwalę sobie pracę opiekunki w Niemczech. Pracuję już drugi miesiąc w Monachium, opiekuję się starszą panią. Praca jest ciężka, ale spokojnie daję radę. Poza tym wynagrodzenie jest duże. Wyjechałam z agencją MyCare24. Solidna agencja.

#46 ~Gabrys~

~Gabrys~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 13:46:34

W niemczech bez znajomości języka niemieckiego? ZAPOMNIJ! zostaje darcie szparagów za 6 euro! (na czarno)

Legalnie też się da tylko trzeba wiedzieć gdzie szukac ogłoszeń. Ja wyjeżdżam z mg solutions a nie mówię po Niemiecku w ogóle i z pieniędzy jestem zadowolony. Trochę się zaczynam uczyć tego języka ale nie wiem ile jeszcze tam zostanę.

#47 ~ewelina~

~ewelina~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 11:33:09

W niemczech bez znajomości języka niemieckiego? ZAPOMNIJ! zostaje darcie szparagów za 6 euro! (na czarno)

Nieprawda. 

Ja pracuję jako pomocnik magazynowy w Niemczech z mg solutions i wcale nie znam języka niemieckiego prócz kilku podstawowych słów.

#48 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 10:48:13

Agencja pracy, której ja zaufałem to Humanus. Mieszkam w Noerdlingen i tam mieści się tez ich głowna jednostka. Płacą dobrze i gwarantują kwaterę z internetem ;) Tylko szukają bardziej technicznych zawodów

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych